premier lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „premier lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „premier lyga“.

Košmariška diena favoritams: suklupo tiek „Arsenal“, tiek „Liverpool“

Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus. Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze. Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais.
2024-04-14

Du kartus atsilikinėjęs „Manchester United" galiausiai išsikapstė

Anglijos „Premier" lygos rungtynės tarp „Bournemouth" ir „Manchester United" komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Dominicas Solanke jau susitikimo pradžioje pasinaudojęs varžovo klaida išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas sužaidus pusvalandį tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Justinas Kluivertas greitai vėl persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai pasinaudojęs silpna varžovų gynyba 2:1. B.Fernandesas antrajame kėlinyje sėkmin...
2024-04-14

Po dar vienų lygiųjų Mauricio Pochettino įvardijo, ko trūksta „Chelsea“ komandai

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Sheffield United“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Mauricio Pochettino po šio susitikimo pripažino, jog auklėtiniams trūksta brandos. „Žinoma, kad žaidėjai buvo pavargę, tačiau šį kartą tai nėra pasiteisinimas, kodėl mes nelaimėjome rungtynių. Būdamas 52-ejų metų ir žiūrėdamas futbolą greitai supranti, kada komanda yra pasiruošusi kovoti ir kada ne.
2024-04-08

Varžovą nuvertinusi „Chelsea“ neįveikė „Sheffield United“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau banguotą žaidimą demonstruoja Londono „Chelsea“. Du kartus rungtynėse pirmavę „aristokratai“ išvykoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių „Sheffield United“ 2:2 (1:1). Pirmajame kėlinyje „Chelsea“ išsiveržė į priekį po 11-ą minutę Thiago Silvos pelnyto įvarčio. Aikštės šeimininkai nesutriko ir lygybę rungtynėse 32-ą minutę atstatė Jaydenas Bogle‘as.
2024-04-07

„Premier“ lygoje pergales šventė dėl titulo kovojantys klubai

„Manchester City“ klubas iškovojo pergalę Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse.Namuose vykusioje akistatoje „Manchester City“ 4:1 susitvarkė su „Aston Villa“ komanda. Įdomu, jog Mančesterio klubui tai buvo trečioji iš eilės dvikova su trimis daugiausiai taškų lygoje surinkusiais klubais: prieš tai jie sužaidė lygiosiomis su „Liverpool“ bei „Arsenal“. Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. „City“ gretose tiksliai iššovė Rodri, bet „Aston Villa“ atsakė Jhono Durano įvarčiu.
2024-04-04

„Man Utd“ gynėjas prakalbo apie tai, ką daugelis nutyli: „Iš pradžių sau sakome, kad tai praeis“

„Manchester United“ gretose rungtyniaujantis 30-metis prancūzas Raphaelis Varane atskleidė, kokį poveikį jo gyvenimui padarė daugybę smegenų sukrėtimų bei pažymėjo, kad jis „susigadino savo kūną“. Leidiniui „L‘Equipe“ futbolininkas pasakojo, kad rungtynėse tiek už klubą, tiek už rinktinę bei patyrė daugybę galvos traumų bei nori informuoti visuomenę apie tai, kas jo manymu, nepakankamai akcentuojama šiuolaikiniame futbole.
2024-04-02

Anglijos „Premier“ lygoje – skirtingi Londono klubų pasirodymai prieš autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti 30-ojo turo susitikimai. Sunkią pergalę šventė Londono „Tottenham“. Anksti įvartį praleidę šeimininkai galiausiai atsitiesė ir 2:1 palaužė „Luton“ komandą. Svečius į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Tahithas Chongas. Savo pranašumą „Luton“ sugebėjo išlaikyti iki antrojo kėlinio. Po pertraukos kamuolys atsidūrė svečių vartuose nuo gynėjo Issa Kabore, kuriam įskaitytas įvartis į savus vartus.
2024-03-30

„Chelsea“ kapitono sezonas gali būti baigtas

Londono „Chelsea“ strategas Mauricio Pochettino atskleidė, kad komandos kapitono Reece‘o Jameso sezonas gali būti baigtas. R.Jamesui gruodžio mėnesį buvo atlikta sužaloto raiščio operacija, o žaidėjo gydymą prižiūrėjęs daktaras Lasse‘as Lempainenas jam patarė ilsėtis 3-4 mėnesius. M.Pochettino taip pat pateikė naujausią informaciją apie Christopherį Nkunku, kuris dėl daugybės traumų praleido didžiąją sezono dalį.
2024-03-30

„Nottingham Forest“ sulaukė nuobodos: „Premier“ lygoje neteko taškų

Anglijos „Premier“ lygoje  finansines tvarumo taisykles pažeidęs „Nottingham Forest“ klubas prarado 4 taškus ir dabar atsidūrė pavojingoje zonoje. Su 25 taškais likę Nuno Espirito Santo auklėtiniai dabar yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo zonos.  „Premier“ lygos klubai gali per trejus metus patirti ne daugiau kaip 105 mln.
2024-03-18

Jurgenas Kloppas apie neskirtą vėlyvą baudinį: „Visi futbolo žmonės matė, kad tai buvo pražanga“

Pasibaigus „Premier“ lygos lyderių rungtynėms tarp „Liverpool“ ir „Manchester City“ nesibaigia kalbos dėl potencialaus baudinio rungtynių pabaigoje. Tiksint paskutinėms pridėto laiko minutėms, „Liverpool“ kėlė kampinį, po kurio „Manchester City“ žaidėjas Jeremy Doku nesėkmingai bandė išmušti kamuolį. Atlikdamas šį veiksmą jis koja pataikė į oponento krūtinę. Visgi, rungtynių arbitras ne tik neskyrė baudinio, tačiau ir nėjo pasižiūrėti į šį epizodą pasinaudojant VAR peržiūra.