premier lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „premier lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „premier lyga“.

„Nottingham Forest“ sulaukė nuobodos: „Premier“ lygoje neteko taškų

Anglijos „Premier“ lygoje  finansines tvarumo taisykles pažeidęs „Nottingham Forest“ klubas prarado 4 taškus ir dabar atsidūrė pavojingoje zonoje. Su 25 taškais likę Nuno Espirito Santo auklėtiniai dabar yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo zonos.  „Premier“ lygos klubai gali per trejus metus patirti ne daugiau kaip 105 mln.
2024-03-18

Jurgenas Kloppas apie neskirtą vėlyvą baudinį: „Visi futbolo žmonės matė, kad tai buvo pražanga“

Pasibaigus „Premier“ lygos lyderių rungtynėms tarp „Liverpool“ ir „Manchester City“ nesibaigia kalbos dėl potencialaus baudinio rungtynių pabaigoje. Tiksint paskutinėms pridėto laiko minutėms, „Liverpool“ kėlė kampinį, po kurio „Manchester City“ žaidėjas Jeremy Doku nesėkmingai bandė išmušti kamuolį. Atlikdamas šį veiksmą jis koja pataikė į oponento krūtinę. Visgi, rungtynių arbitras ne tik neskyrė baudinio, tačiau ir nėjo pasižiūrėti į šį epizodą pasinaudojant VAR peržiūra.
2024-03-11

Į istoriją įsirašęs „Manchester United“ argentinietis padėjo įveikti „Everton“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo tris gyvybiškai svarbius taškus. Eriko ten Hago auklėtiniai namuose 2:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Didžiausiu galvos skausmu „Everton“ futbolininkams tapo 19-metis argentinietis Alejandro Garnacho ir šio greitas žaidimas su kamuoliu. Pirmajame kėlinyje saugas uždirbo du vienuolikos metrų baudinius, kuriuos sėkmingai realizavo Bruno Fernandesas ir Marcusas Rashfordas.
2024-03-09

„Arsenal“ Anglijoje vėl surengė įvarčių fiestą

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 6:0 sutriuškino „Sheffield United“ futbolininkus.  „Kanonieriai“ pirmajame kėlinyje žaidė galingai puolime, dominavo prieš varžovus, iš viso atliko 16 smūgių ir pelnė net penkis įvarčius. „Arsenal“ jau penktąją minutę į priekį išvedė Martinas Odegaardas, netrukus Jaydenas Bogle nukreipė kamuolį į savus vartus, o vėliau įvarčius pridėjo Gabrielis Martinelli, Kai Havertzas ir Declanas Rice‘as.
2024-03-05

Mančesterio derbyje atsilikinėjęs „Man City“ galiausiai iškovojo svarbią pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje įvyko principinė dvikova tarp dviejų Mančesterio klubų. Nors rungtynėse „Manchester United“ pasižymėjo pirmieji ir po pirmojo kėlinio pirmavo, galiausiai jiems nepavyko atlaikyti oponentų spaudimo. „Manchester City“ džiaugėsi pergale 3:1. Rungtynes „Manchester United“ pradėjo fantastiškai. Aštuntąją minutę Marcusas Rashfordas fantastišku šūviu iš už baudos aikštelės ribų nuo skersinio pasiuntė kamuolį į „Manchester City“ vartus.
2024-03-03

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

„Premier“ lyga sumažino „Everton“ klubui skirtą baudą

Liverpulio „Everton“ klubas sulaukė gerų naujienų po jų pateiktos apeliacijos dėl skirtos nuobaudos. Dėl finansinių tvarumo taisyklių pažeidimo nubaustas „Everton“ klubas susilaukė net 10 atimtų taškų bausmės, o su šiuo sprendimu nesutikęs klubas pateikė apeliaciją. Po jos išnagrinėjimo, nuspręsta, jog bausmė bus sumažinta – klubui skirta 6 taškų atėmimo bausmė.
2024-02-26

Po praleisto įvarčio atsitiesęs „Liverpool“ nugalėjo „Premier“ lygos autsaiderius

„Liverpool“ klubas trečiadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Luton“ futbolininkus. „Liverpool“ aktyviai pradėjo rungtynes, sukūrė daug pavojingų progų, tačiau pasižymėti niekaip nepavyko.
2024-02-21

Josepas Guardiola atsiprašė žaidėjo už savo išsakytus žodžius

„Manchester City“ komandos treneris Josepas Guardiola atsiprašė Kalvino Phillipso už tai, kad po 2022 m. pasaulio futbolo čempionato pasakė, kad saugas į komandą sugrįžo turėdamas antsvorio. P.Guardiola sakė, kad K.Phillipsas nebuvo tinkamos būklės, jog Po Katare vykusio čempionato galėtų lankytis treniruotėse, kadangi Anglijos rinktinėje jis buvo panaudotas tik 40 minučių. 2022 m. iš „Leeds United“ į „Man City“ perėjęs K.Phillipsas turėjo sunkų laiką ir per 18 mėnesių įmušė tik 6 įvarčius.
2024-02-20

Per pridėtą rungtynių laiką 2 įvarčius pelnęs „Chelsea“ išplėšė pergalę prieš „Crystal Palace“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus. Šeiminkus į priekį išvedė Jeffersonas Lerma, kuris 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.