plaukimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „plaukimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „plaukimas“.

Dar vienas Edgaro Matako medalis: Europos čempionate iškovojo bronzą

Edgaras Matakas iškovojo antrą savo medalį Madeiroje, Portugalijoje vykstančiame Europos žmonių su negalia plaukimo čempionate. Lietuvos paralimpinės rinktinės plaukikas pelnė bronzos apdovanojimą. Ramūno Leono treniruojamas sportininkas finišavo trečias SB11 klasės 100 metrų plaukimo krūtine finale. E. Matakas distanciją įveikė per 1 min. 15,88 sek. Europos čempionu tapo Nyderlandų atstovas Rogieras Dorsmanas, jis atplaukė per 1 min. 10,42 sek.
Prieš 13 val.

Plaukimo čempionate Belgijoje – Eriko Grigaičio auksas

Antverpene vykstančiame atvirajame Belgijos plaukimo čempionate sekmadienį vyrų 200 m plaukimo nugara finale aukso medalį iškovojo 21-erių kaunietis Erikas Grigaitis. Lietuvos plaukikas finale atplaukė pirmas, distanciją įveikęs per 2 min. 1,31 sek. Vos 0,01 sek. lėčiau E. Grigaitis plaukė šiemet vykusiame pasaulio čempionate, o asmeninis jo karjeros rekordas yra 1 min. 59,82 sek. Antras finišavo prancūzas Jules Andre (2 min. 3,50 sek.
2024-04-21

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose varžybose jau iškovojęs kaunietis Erikas Grigaitis. Lietuvos plaukikas atrankoje nuotolį įveikė per 2 min. 2,95 sek. ir užėmė pirmąją vietą. Antras tarp 78 dalyvių buvo prancūzas Jules Andre (2 min. 4,01 sek.), o trečią geriausią rezultatą užfiksavo dar vienas lietuvis Kajus Stankevičius (2 min. 4,89 sek.
54
2024-04-21

Belgijos plaukimo čempionate – Andriaus Šidlausko aukso medalis, Erikas Grigaitis pelnė sidabrą

Penktadienį Antverpene vykstančiame atvirame Belgijos plaukimo čempionate aukso medalį iškovojo Andrius Šidlauskas (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“). Ryte pirmu numeriu į vyrų 100 m plaukimo krūtine finalą patekęs Lietuvos plaukikas greičiausias buvo ir vakare, kai nuotolį įveikė per 1 min. 0,02 sek. ir užtikrintai nugalėjo visus varžovus. Antras finišavo belgas Charlesas Grondelis (1 min. 1,60 sek.), trečias atplaukė prancūzas Clementas Bidardas (1 min. 1,90 sek.
947
2024-04-19

Kotryna Teterevkova antru rezultatu pateko į „2024 TYR Pro Swim Series“ finalą

San Antonijuje, Teksase (JAV) tęsiasi „2024 TYR Pro Swim Series“ plaukimo varžybos atvirame 50 m baseine. Šeštadienį čia startavo ir būrys JAV besitreniruojančių Lietuvos plaukikų. Į moterų 200 m plaukimo krūtine A finalą užtikrintai pateko Kotryna Teterevkova. Vilnietė buvo pati greičiausia septintame atrankos plaukime. Distanciją ji įveikė per 2 min. 27,44 sek., o bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą. Greičiau už lietuvę kvalifikacijoje plaukė tik amerikietė Kate Douglass (2 min. 26,09 sek.
2024-04-13

Eindhovene – Dano Rapšio triumfas: pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo antrą aukso medalį

Eindhovene, Nyderlanduose, vykstančiose „Eindhoven Qualification Meet“ plaukimo varžybose vyrų 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje nugalėtoju tapo Danas Rapšys (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“). Lietuvos plaukikas distanciją įveikė rekordiniu tempu – per 48,55 sek. ir pasigerino ne tik karjeros rekordą (49,00 sek.), bet ir pranoko geriausią šalies vyrų pasiekimą, kuris nuo 2016 metų priklausė Simonui Biliui (48,64 sek.). Į finalą lietuvis pateko tik septintu rezultatu (49,55 sek.
939 2024-04-13

Toronte lietuvė plaukikė Sylvia Statkevičius pagerino karjeros rekordą, Teterekova laimėjo B finalą

Toronte, Kanadoje, tęsiasi „2024 Speedo Canadian Swimming Open“ plaukimo varžybos, kuriose sėkmingai dalyvauja Sylvia Statkevičius. 16-metė lietuvė moterų 100 m plaukimo laisvu stiliumi A finale varžėsi net su penkiomis olimpietėmis ir buvo jauniausia tarp visų finalo dalyvių. Distanciją ji įveikė su dar vienu nauju karjeros rekordu – per 55,46 sek. ir užėmė penktą vietą. Geriausiai finale pasirodė daugkartinė pasaulio čempionė Summer McIntosh (53,90 sek.
93 2024-04-12

Varžybose Eindhovene Danas Rapšys iškovojo auksą, Agnė Šeleikaitė laimėjo bronzą

Nyderlandų mieste Eindhovene vykstančiose „Eindhoven Qualification Meet“ plaukimo varžybose Danas Rapšys iškovojo aukso medalį. Vyrų 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties pagrindiniame finale lietuvis nuotolį įveikė per 1 min. 46,56 sek. ir užtikrintai įveikė visus varžovus. Sidabras atiteko Izraelio atstovui Yoavui Romano (1 min. 48,26 sek.), trečias atplaukė brazilas Vinicius Tavares Assuncao (1 min. 48,46 min.). Į finalą lietuvis pateko aštuntu rezultatu (1 min. 49,79 sek.
2024-04-12

Lietuvai atstovauti norinti plaukikė Justine Murdock – apie lietuviškas šaknis ir olimpinę svajonę

Justine Elizabeth Murdock – naujas vardas Lietuvos plaukimo pasaulyje. Lietuvišką pasą neseniai gavusi 20-metė plaukikė iš Mičigano (JAV) interviu su „LTU Aquatics“ pasidalijo savo sportine kelione, šeimos istorija ir plačiais tarptautiniais siekiais. Jungtinėse Amerikos Valstijose gimusią ir užaugusią Justine su Lietuva sieja artimas ryšys per jos senelius iš motinos Audros pusės, kurie emigravo iš Kauno.
2024-04-10

Varžybų Švedijoje finiše – Dano Rapšio ir Andriaus Šidlausko medaliai

Lietuvos plaukikai užbaigė savo pasirodymą „Malmsten Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose Švedijoje. Pirmadienio vakarą medalius pelnė du mūsų šalies atstovai – Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas. Aštuntuoju rezultatu į vyrų 200 m plaukimo kompleksiniu būdu finalą patekęs D. Rapšys vakare sėkmingai įveikė visus varžovus ir finišavęs per 2 min. 1,27 sek. atplaukė pirmas. Antroje vietoje likusį čeką Miroslavą Knedlą lietuvis aplenkė 0,72 sek.