photoshop

Žvaigždės be skaitmeninio grimo
Žvaigždės be skaitmeninio grimo (297) 2008.07.31 21:00 Kaip atrodytų Holivudo žvaigždės be skaitmeninio grimo? Šią kraupią paslaptį svetainėje „1000 Worth.com“ atskleidė „Photoshop“ meistrai, „nuvalę“ rūpestingai fotografų ir stilistų išlaižytas garsenybių fotografijas nuo visokių fizinio ir skaitmeninio makiažo apnašų.
Kaip paslėpti dramblį?
Kaip paslėpti dramblį? 2008.07.05 04:00 „Photoshop“ meistrų konkursus rengianti svetainė „Worth1000“ savo lankytojų paprašė sugalvoti, kaip būtų galima kur nors paslėpti dramblį, ir pakvietė rezultatą parodyti visiems. Nagi, pažiūrėkime.
30 būdų „Windows Vista“ pareguliuoti
30 būdų „Windows Vista“ pareguliuoti 2008.06.19 02:00 Jei norite pasididinti vienu metu vykstančių HTTP ryšio sesijų skaičių, atsikratyti įkyrėjusių įrankių juostų, aktyvuoti paslėptą administratoriaus paskyrą, pakeisti „Windows“ krovimosi langą, žiūrėti filmus „Paint“ „Photoshop“ programose ar darbastalyje bei kitaip priversti „Vista“ elgtis taip, kaip norite jūs, o ne ji, ...
Keisčiausi pasaulio gyvūnai
Keisčiausi pasaulio gyvūnai (1) 2008.06.03 03:00 Jei būtų sudarinėjamas keisčiausiai atrodančių gyvūnų reitingas, šie gyvūnėliai turbūt jame užimtų pačias garbingiausias vietas. Tai ne „Photoshop“ nuopelnas: tokie keistuoliai iš tikrųjų egzistuoja.
Nepamirštami veidai
Nepamirštami veidai 2008.05.15 01:00 Šie žmonės – ne įžymybės, bet jų veido bruožus bus sunkoka pamiršti (kai kuriais atvejais – ne be „Photoshop“ pagalbos). Pirmoji, antroji ir trečioji nepamirštamų veidų fotokolekcijos dalis.
Kaip atpažinti suklastotas nuotraukas?
Kaip atpažinti suklastotas nuotraukas? 2008.04.02 03:00 „OE Magazine“ yra paskelbęs išsamų straipsnį, pasakojantį, kaip galima atskirti tikras  nuotraukas nuo padirbtų. Žinoma, „Photoshop“ meistrai šias gudrybes žino, bet kartais pėdsakų palieka ir jie.
„Adobe“ nemokamą „Photoshop“ perkėlė į internetą
„Adobe“ nemokamą „Photoshop“ perkėlė į internetą 2008.03.27 11:55 Bendrovė „Adobe“ internete pradėjo nemokamos „Photoshop“ atmainos „Photoshop Express“ bandymus. Bendrovės pranešime teigiama, kad bandomąją „Photoshop Express“ versiją išmėginti norintys vartotojai galės redaguoti savo nuotraukas pasitelkę tik interneto ryšį ir naujas naršyklių „Firefox“, „Internet Explorer“, „Safari“ ...
Šiuolaikiniai produktai senose reklamose
Šiuolaikiniai produktai senose reklamose 2008.03.18 06:00 „Viagra“ tabletės, „Suzuki“ motociklai, „Xbox“ žaidimų kompiuteriai, „Nokia“ telefonai  ir kiti šiuolaikinės civilizacijos atributai prieštvanines reklamas prikelia antram gyvenimui. Kai kuriais atvejais šiuos „Photoshop“ meistrų konkursui pateiktus darbelius būtų galima naudoti pagal tiesioginę paskirtį: efektas ...
Nesveikai besišypsančios akys
Nesveikai besišypsančios akys 2007.12.27 20:33 Kartais akių šypsena pasako kur kas daugiau, nei galėtume tikėtis, ypač šiame „Photoshop“ entuziastų konkurse. Būtina dalyvavimo sąlyga – pakeisti akis žinomų žmonių nuotraukose lūpomis. Atrodo mažumėlę nesveikai, bet, sprendžiant iš konkurso dalyvių gausos, tokia užduotis jiems patiko.
Milijonas Bushų
Milijonas Bushų 2007.10.10 11:24 Nežinia, kas labiau skatina šios svetainės lankytojus improvizuoti su „Photoshop“ JAV prezidento G. W. Busho veido tema – simpatija ar antipatija. Šiaip ar taip, kiekvienas gali išreikšti savo jausmus pats: tereikia parsisiųsti Busho nuotrauką, ją atitinkamai apdoroti ir vėl įkelti į svetainės galeriją.
Klasikinės „Photoshop“ improvizacijos
Klasikinės „Photoshop“ improvizacijos 2007.10.09 17:00 „Worth1000.com“ svetainėje „Photoshop“ meistrai rungiasi, kas sukurs įspūdingesnę improvizaciją žymiausių tapybos ir skulptūros darbų temomis. Kad būtų aiškiau, čia pat pateikiamos nuorodos ir originalius kūrinius.
Greitojo piešimo asai
Greitojo piešimo asai (1) 2007.10.02 09:58 Šioje greitajam piešimui – naujai skaitmeninio meno atmainai – skirtoje svetainėje galima pamatyti, ką „Photoshop“ asai, naudodami grafines planšetes, gali sukurti per 3 – 5 valandas. Apie kompiuterinio meno gimimą pasakoja „YouTube“ filmukai, kuriuose pagreitintai rodomas visas kūrybos procesas.
Gyvenimas fortepijone
Gyvenimas fortepijone (1) 2007.09.21 11:09 Ši nuotrauka – ne „Photoshop“ kūryba: taip atrodo Kinijos An‘hui provincijos Huainano mieste pastatytas namas. Pastatas – fortepijono formos, o jo laiptams suteiktas smuiko pavidalas.
Žvaigždės, kurios vaikšto žeme
Žvaigždės, kurios vaikšto žeme 2007.08.09 11:01 Susipažinkite – Pamela Anderson, pradinių klasių mokytoja iš Jutos valstijos. Nekilnojamojo turto brokeriai Albukerke Michaelas Douglas ir Cattherina Zeta-Jones. Kirpėjas Johnny Deppas. Šioje svetainėje buvo pabandyta atsakyti į klausimą, kaip atrodytų ekrano ir scenos įžymybės, jei būtų eiliniai žmonės.
Bitlai ir laiko mašina
Bitlai ir laiko mašina 2007.07.19 21:01 „Photoshop“ entuziastams iššūkius nuolat siūlanti svetainė „Worth1000.com“ surengė legendinei grupei „The Beatles“ skirtą konkursą. Jo dalyvių buvo paprašyta perkelti legendinę ketveriukę į kitą epochą ir kitą aplinką. Bitlų kelionę laiko mašina pamatysite čia.
Kaip numesti svorį su „Photoshop“
Kaip numesti svorį su „Photoshop“ (1) 2007.05.23 11:30 Pažvelkim tiesai akis: „Photoshop“ nepadarys jūsų lieknesnio ar lieknesnės. Tačiau dažnai to net nereikia – juk įvaizdį kuria nuotraukos. Atsikratyti kelių ar net keliasdešimties kilogramų su „Photoshop“ – tik technikos dalykas.
Loginė klaviatūra
Loginė klaviatūra 2007.03.29 23:00 Ši dažniausiai naudojamas komandas klavišų kombinacijomis automatizuojanti klaviatūra gerokai paspartina darbą „Photoshop“, „AutoCAD“, „Adobe Premier Pro“ ir kitomis programomis. Atitinkamos klavišų kombinacijos pažymėtos spalvomis ir sutartiniais ženklais. Galima susikurti ir savąjį klaviatūros variantą.
Plastinės operacijos „Photoshopu“
Plastinės operacijos „Photoshopu“ 2007.01.23 11:17 Nepriekaištingo grožio atakos iš žurnalų viršelių ar įžymybių gyvenimo fotokronikos byloja ne tik apie plastinės chirurgijos pasiekimus. Tikrovę miniai skirta iliuzija išmoningai paverčia ir „Photoshop“ meistrai, pašalinantys raukšles, grąžinantys odos glotnumą, nusiurbiantys riebalų rinkeles. Užveskite pelę ant ...
Naujienos, kurios meluoja akims
Naujienos, kurios meluoja akims 2006.09.27 23:17 Kone kiekvieną dieną, net jei esate mokėjimo kortelių entuziastas, per mūsų rankas pas kitus iškeliauja popierinės kupiūros. Beveik kasdien, net jei laikraščius skaitote tik internete, prieš mūsų akis iškyla nuotraukomis iliustruotų naujienų mozaika – elektroniniuose dienraščiuose, naujienų portaluose ar televizoriaus ...
Džiugas Paršonis: Per daug mygtukų (2)
Džiugas Paršonis: Per daug mygtukų (2) 2005.09.27 17:00 Gavau neva labai paprastą, tačiau bemaž neįvykdomą užduotį – nupirkti naują skalbyklę su vienu vieninteliu mygtuku – įjungti/išjungti. Atrodytų – keistas, gal net kvailas sumanymas. Nejau nebus penkių mygtukų ir dviejų specialių įtaisų „uošvės rankų“ programai įjungti? Kaip bus reguliuojamas būgno pasukimo kampas ar ...
Marius Dikčius: Automatinis panoramų generatorius
Marius Dikčius: Automatinis panoramų generatorius 2005.04.26 10:00 „Linux“ gerbėjų tvirtinimą, kad viskas, kas geriausia, dalijama nemokamai, pagrindžia ir įspūdinga skaitmeninių nuotraukų apdorojimo programa „AutoStitch“, paprastai ir greitai sugeneruojanti 360 laipsnių panoramas iš paprasčiausia „muiline“ padarytų nuotraukų.
Marius Dikčius: Pasidaryk pats klaviatūrą
Marius Dikčius: Pasidaryk pats klaviatūrą 2005.03.21 10:00 Kompiuterio klaviatūrą, skirtingai nei dviratį, galima sėkmingai išrasti iš naujo. Tai įrodė JAV bendrovė „Ergodex“, sukūrusi asmeniškiausią pasaulyje kompiuterio įvesties įrenginį. Šiomis dienomis nedidelėmis partijomis užsakovams pradėtas tiekti periferinis įrenginys „Ergodex DX1 Input System“ ...
Į viršų