paulius valinskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius valinskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius valinskas“.

Po traumos sugrįžęs Paulius Valinskas pasakė, ko „Lietkabeliui“ reikia prieš Ulmo klubą

Jau šiandien (antradienį) Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stoja į dar vieną svarbią dvikovą namuose – Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynėse Aukštaitijoje svečiuosis Ulmo „Ratiopharm“ iš Vokietijos. Dešimties komandų B grupėje praėjusią savaitę Ulmo klubas išrašė pirmąjį pralaimėjimą praėjusio sezono laimėtojai Las Palmo „Gran Canaria“ ekipai (103:99), o panevėžiečiai Graikijoje, Salonikuose 60:69 nusileido „Aris“ komandai.
2023-12-19

LKL paaiškino prieštaringą teisėjų sprendimą: kodėl nebuvo įskaitytas labai svarbus „Lietkabelio“ dėjimas?

Šeštadienį „Betsafe-LKL“ čempionate pirmą kartą šiame sezone susitiko Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ir Vilniaus „Wolves“ komandos. Itin dramatiškoje dvikovoje šeimininkai tik po dviejų pratęsimų paskutinėmis rungtynių sekundėmis 108:105 įveikė svečius iš Vilniaus. Pirmojo pratęsimo pabaigoje likus žaisti 0,9 sek.
2023-10-15

Į Panevėžį sugrįžęs Valinskas – apie Štelmaherio užduotį, reikalingą kantrybę ir laukiamą dvikovą su broliu

Dar pavasarį, svarstydamas apie kitą savo karjeros stotelę, Paulius Valinskas manė, kad jo laukia dar vieneri metai užsienio klube. Visgi po etapų Belgijoje ir Serbijoje lietuvis galiausiai rugsėjį nutūpė ten, iš kur ir pakėlė sparnus – į Panevėžio „7bet-Lietkabelį“. Iš 2020-2021 m. sezono komandos, kuomet krepšininkas žaidė savo trečiąjį sezoną Panevėžyje, čia liko tik Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas.
2023-09-25

Pokyčiai Panevėžyje prieš sezono startą: išvyksta Davisas, traumuotą Bičkauskį pavaduos Sabeckis

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ gretose permainos – komandą palieka Jonathanas Davisas, kurio vietą užims praėjusią savaitę į Panevėžį grįžęs Paulius Valinskas. Klubas pasinaudojo kontrakte su J. Davisu buvusia galimybe nutraukti sutartį per pirmą mėnesį. Pasirengimo sezonui metu dėl traumos nerungtyniavęs Dovis Bičkauskis komandai padėti negalėsi apie tris mėnesius, o šiam laikotarpiui prie „7bet-Lietkabelio“ jungiasi Donatas Sabeckis, su kuriuo pasirašyta trijų mėnesių sutartis.
2023-09-13

Į „Lietkabelio“ gretas sugrįžta Valinskas

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ekipos rikiuotėje – sugrįžtantis veidas – Paulius Valinskas. Su žaidėju sudaryta vienerių metų sutartis. Aukštaitijos komandai Valinskas su nedidele pertrauka atstovavo tris sezonus 2018-21 metais. Vėliau gynėjas persikėlė į Belgijos lygos Alsto „Okapi“ ekipą, kur rungtyniavo kartu su Nikola Popovičiumi, o praėjusiame sezone 27-erių krepšininkas vilkėjo Belgrado „FMP“ klubo marškinėlius. Atstovaudamas Serbijos komandai Valinskas Adrijos lygoje fiksavo 14,6 tšk.
2023-09-09

Paulius Valinskas – apie įveiktą Juodkalniją, superveteraną Kūzią ir galimas Walkupo grėsmes Jokubaičiui

Pagreitį antrajame ketvirtyje rungtynėse su Juodkalnija įgavusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antroje rungtynių pusėje su vėjeliu nuskriejo į itin svarbią pergalę D grupėje, garantuojančią mūsiškiams papildomą tašką antrajame etape. Lietuvos rinktinėje nesustabdomai žaidė R. Jokubaitis pelnęs 19 taškų ir surinkęs net 27 naudingumo balus. Toks „Barcelona“ klubo įžaidėjo pasirodymas visiškai nenustebino šiuo metu su Vilniaus „Wolves“ klubu besitreniruojantį įžaidėją Paulių Valinską.
2023-08-30

Valinskas Serbijos taurės pusfinalyje surengė rezultatyvų pasirodymą, tačiau pergalei to neužteko

Pralaimėjimą Serbijos taurės pusfinalyje  patyrė Belgrado FMP ekipa, kuri namuose 67:86 (24:20, 16:10, 14:22, 13:34) nusileido Belgrado „Mega Basket“ klubui.  Paulius Valinskas pralaimėjusiems per 33 aikštėje praleistas minutes įmetė 14 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 3 sykius. FMP: Aleksa Stepanovičius 15 (7/8 dvit., 4 atk. kam.
2023-02-17

Paulius Valinskas atvedė komandą į taurės pusfinalį

Sėkmingai žaidęs Paulius Valinskas padėjo Belgrado FMP krepšininkams pasiekti Koračo taurės pusfinalį. Lietuvio atstovaujama ekipa ketvirtfinalyje 91:76 (26:12, 23:22, 18:24, 24:18) nugalėjo Valjevo „Metalac“ komandą. P.Valinskas žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (4/8 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, padarė 4 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.
2023-02-17

Akistatoje su „Partizan“ – naudingas Valinsko žaidimas

Per kėlinį pelnyta beveik 40 taškų, sugrįžta į rungtynes nuo 27 taškų deficito. Visgi, galiausiai Belgrado FMP (8-3) su Pauliumi Valinsku patyrė nesėkmę Adrijos lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 86:90 (17:21, 18:24, 12:28, 39:17) nusileido Belgrado „Partizan“ (9-2) krepšininkams. P.Valinskas žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.
2022-12-19

Fantastiškas įvertinimas: Valinskas tapo naudingiausiu Adrijos lygos mėnesio žaidėju

Paulius Valinskas pripažintas naudingiausiu Adrijos lygos lapkričio mėnesio krepšininku. Tai pirmas kartas istorijoje, kai lietuvis sulaukė tokio pripažinimo Adrijos lygoje. Belgrado FMP gynėjas rinkdavo 17,7 taško, atkovodavo 2,3 kamuolio ir atlikdavo 4,3 perdavimo. Jis fiksuodavo po 21 naudingumo balą. Spalio mėnesį naudingiausiu Adrijos lygos žaidėju tapo Belgrado „Crvena Zvezda“ atstovas Luca Vildoza.