orlando magic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orlando magic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orlando magic“.

Efektingą epizodą sukūręs Vasilije Micičius pergalingose rungtynėse buvo per plauką nuo dviguo dublio

Serbas Vasilije Micičius toliau įrodinėja savo vertę NBA lygoje, o geriausio 2022 m. Eurolygos krepšininko vedama Šarlotės „Hornets“ (19/58) iškovojo retą pergalę 124:115 (38:23, 29:29, 27:27, 30:36) pranokdama Orlando „Magic“ (45/32). Šiose rungtynėse Steve'o Cliffordo auklėtiniai nutraukė Orlando ekipos trijų iš eilės pergalių seriją.
2024-04-06

Jonas Valančiūnas produktyvai išnaudojo žaidimo minutes, bet „Pelicans“ patyrė dar vieną nesėkmę

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (45/31) klubas, kuris namuose 108:117 (26:24, 29:34, 21:33, 32:26) nusileido Orlando „Magic“ (45/31). Lietuvis per 18 minučių įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 2 kartus bei padarė 1 klaidą. Pirmoje mačo pusėje kova dar buvo apylygė, bet svečiai kiek pabėgo iškart po didžiosios pertraukos.
2024-04-04

Orlande – „Warriors“ pergalė ir Curry sugraudinęs dar vienas Greeno išvarymas

Pergalę NBA lygoje iškovojo San Fransisko „Warriors“ (38/34) klubas, kuris svečiuose 101:93 (27:11, 18:26, 27:29, 29:27) įveikė Orlando „Magic“ (42/30). San Fransisko komandai Andrew Wigginsas pelnė 23 taškus, iš kurių 13 surinko paskutiniame ketvirtyje. Svarbiausius taškus įmetė Stephenas Curry. Mačo pabaigoje jis pelnė penkis paskutinius rungtynių taškus, taip didindamas „Warriors“ pranašumą iki aštuonių taškų.
2024-03-28

Jonas Valančiūnas sugėrė galingą „Magic“ gynėjo dėjimą, o „Pelicans“ pralaimėjo

Naujojo Orleano „Pelicans“ (42/27) ekipa patyrė pralaimėjimą išvykoje po trijų iš eilės laimėtų rungtynių. Willie'o Greeno auklėtiniai svečiuose 106:121 (28:23, 20:34, 27:38, 31:26) nusileido Orlando „Magic“ (42/28). Vietą NBA atkrintamosiose jau užsitikrinusi „Magic“ ketvirtadienio naktį pratęsė įspūdingą žaidimą ir dabar yra nepralaimėjusi 5 rungtynes iš eilės. Jonas Valančiūnas šįkart žaidė 18 žaidimo minučių per kurias pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit.
2024-03-22

Vasilije Micičius sužaidė NBA karjeros rungtynes

Pralaimėjimą NBA akistatoje patyrė Šarlotės „Hornets“ (15/47) klubas. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda savo arenoje 89:101 (20:25, 23:20, 23:30, 23:26) nusileido Orlando „Magic“ (36/26) komandai. Vasilije Micičius Šarlotės klube pradėjo rungtynes startiniame penketuke traumuoto komandos draugo vietoje ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes NBA. Jis per 29 minutes surinko 21 tašką (7/11 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.
2024-03-06

Paolo Banchero metimas išplėšė „Magic“ pergalę Detroite

Orlando „Magic“ (32/25) komanda po atkaklios kovos išvykoje 112:109 (32:30, 33:25, 25:30, 22:24) įveikė Detroito „Pistons“ (8/48) klubą. „Magic“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir 8 iš paskutinių 10 rungtynių. Tiesa, Orlando komandai pergalę išplėšė Paolo Banchero, kuris likus 0,8 sekundėms pelnė dvitaškį su pražanga iš vidutinio nuotolio ir išvedė ekipą į priekį.
2024-02-25

Pirmas istorijoje: Shaquille’o O’Nealo marškinėliai iškelti į „Magic“ arenos palubes

Shaquille’as O'Nealas tapo pirmuoju žaidėju Orlando „Magic“ klubo istorijoje, kurio marškinėliai buvo iškelti į arenos palubes.  Po pralaimėjimo 127:113 Oklahomos „Thunder“ ekipai „Magic“ iškėlė Sh. O'Nealo marškinėlius su 32-uoju numeriu į „Kia Center“ tribūnų viršų. 1992 m. NBA naujokų biržoje „Magic“ pasirinko Sh. O'Nealą pirmuoju numeriu, o tai įvyko prieš vos ketvirtą šio klubo gyvavimo sezoną.
2024-02-14

Ketvirtajame kėlinyje užmigę „Suns“ sugėrė pralaimėjimą prieš „Magic“

NBA sekmadienio vakarą pergalę pasiekė Orlando „Magic“ (24/22), kuri rezultatu 113:98 (26:37, 25:19, 31:19, 31:13) įveikė Fynikso „Suns“ (26/20) krepšininkus.  Paolo Banchero nugalėtojams pelnė 26 taškus, o nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Moritzas Wagneris per 23 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Pralaimėtojų pusėje 44 taškus pelnė Devinas Bookeris praėjus dviem dienoms po to, kai rungtynėse prieš Indianos komandą surinko 62 taškus.
2024-01-29

Kas vyksta su NBA lyga? Turnyrinės lentelės viršūnėje – netikėtų klubų dominavimas

NBA čempionate nepastebimai prabėgo pirmasis penktadalis – lygiai 20 proc. reguliaraus sezono Klubas sužaidus po 16–17 rungtynių išryškėjo retai sutinkama tendencija – Rytų ir Vakarų konferencijoje karaliauja klubai, iš kurių prieš sezoną to niekas nesitikėjo. Plačiau apie tai – specialioje naujienų portalo tv3.lt apžvalgoje.
2023-11-28

Po daugiau nei penkerių metų – „Magic“ pergalė prieš Milvokio klubą

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Orlando „Magic“ (5/4) krepšininkai. Jamahlo Mosley treniruojama komanda namų arenoje 112:97 (29:25, 36:24, 23:23, 24:25) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (5/4) klubą. Orlando kmandai Paolo Banchero pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, broliai Wagneriai surinko 46 taškus. Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo įmetė 35 taškus bei atkovojo 10 kamuolių, bet „Bucks“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Dėl kojos raumens skausmų dvikovą praleido Damianas Lillardas.