nkl

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nkl“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nkl“.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė „Olimpą“ į pergalę mažojo finalo starte

„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio Buškevico kariauna namuose 87:79 (18:19, 26:19, 20:14, 29:21) pabaigoje pranoko Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.  Kovoje iki trijų pergalių palangiškiai išsiveržė į priekį 1-0, o antroji komandų akistata ketvirtadienį 18 val. prasidės Marijampolėje.
2024-04-15

Nenuspėjamas NKL finalas: žinomų krepšinio bendruomenės žmonių prognozės pasiskirstė lygiai

Sensacijų kupinose Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosiose liko paskutinis etapas, o prieš finalinį sezono akordą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės pasidalino galutiniais savo spėjimais. Abiejų pusfinalių autsaiderius pasirinkęs Kazys Maksvytis tarp spėjusių dalyvių vienintelis buvo teisus dėl čempionų titulo besikausiančių klubų.
2024-04-15

„Kretingos“ pasaka: iš dešimtosios vietos žengė į NKL finalą

10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje 64:62 (25:23, 24:11, 12:18, 3:10) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir pusfinalio seriją laimėjo 3-2. Ketvirtojo kėlinuko starte iniciatyvos ėmėsi Dominykas Domarkas, kuris 6 taškais paeiliui artino šeimininkus 58:62. Likus 4 minutėms Domantas Vilys pridėjo baudas, o puolime strigusių kretingiškių pranašumas ištirpo iki...
110 2024-04-11

Pasakišką „Olimpo“ sezoną į šipulius sudaužė super veteranas Delininkaitis

Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13, 22:19, 16:21, 15:6) pranoko reguliariojo sezono nugalėtoją Palangos „Olimpą“ ir laimėjo pusfinalio seriją 3-2. Nuostabų pasirodymą surengęs Tomas Delininkaitis sužaidė geriausią sezono mačą. Veterano sąskaitoje per 38 minutes buvo 37 taškai (4/6 dvit., 7/14 trit., 8/10 baud.
2024-04-10

Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: „Sūduva-Mantinga“ užtikrintai pranoko kretingiškius

Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“ bei išplešė lemiamą serijos mačą. Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-2. Kova dėl bilieto finalą vyks ketvirtadienį Marijampolėje.
2024-04-09

Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamas NKL pusfinalio rungtynes

Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21, 20:18, 18:18, 12:11) palaužė Palangos „Olimpą“ ir išlygino seriją – 2-2.  Lemiamos penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Palangoje.  Nugalėtojus į priekį traukė 44-erių Mindaugo Lukauskio, 41-erių Tomo Delininkaičio ir 42-ejų Vytauto Šarakausko trejetas.
2024-04-08

Marijampolėje dominavę Stašys ir Ruikis priartino „Kretingą“ prie NKL finalo

„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 82:78 (22:18, 17:22, 24:20, 19:18) pranoko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus ir priartėjo prie „7bet-NKL“ finalo.  Serijoje iki trijų pergalių besivaržantys kretingiškiai išsiveržė į priekį 2-1. Artėjanti komandų tarpusavio akistata antradienį 19.00 val. grįš į Kretingą.
2024-04-06

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo NKL finalo

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be vargo susitvarkė su „Jurbarku-Kariu“.   Iki trijų pergalių vykstančioje kovoje Sandžio Buškevico kariauna išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtosios serijos rungtynės pirmadienį 19 val. prasidės Jurbarke. Naudingiausią karjeros mačą „7bet-NKL“ pirmenybėse sužaidęs Robertas Subotkevičius per 31 minutę pelnė 23 taškus (6/6 dvit.
2024-04-05

Kretingoje triuškinančią pergalę pasiekusi „Sūduva“ atstatė serijoje lygybę

Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 82:59 (23:12, 24:16, 22:8, 13:23) nepasigailėjo „Kretingos“.  Lenktynėse iki trijų pergalių marijampoliečiai išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1-1. Trečioji ekipų dvikova Marijampolėje bus žaidžiama šeštadienį 18.30 val.
2024-04-04

Trilerį išgyvenęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu NKL pusfinalio dalyviu

Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94 (26:23, 24:26, 25:19, 23:26) po dramatiškos kovos pranoko Šakių „Vytį-VDU“.   Ketvirtfinalio serijoje 3-2 triumfavę lygos debiutantai pusfinalyje susitiks su reguliariojo sezono nugalėtojais Palangos „Olimpu“.  „Vyčio-VDU“ krepšininkai ketvirtfinalio barjero neperžengė trečius metus iš eilės.