nkl

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nkl“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nkl“.

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė „Olimpą“ į pergalę mažojo finalo starte

„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio Buškevico kariauna namuose 87:79 (18:19, 26:19, 20:14, 29:21) pabaigoje pranoko Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.  Kovoje iki trijų pergalių palangiškiai išsiveržė į priekį 1-0, o antroji komandų akistata ketvirtadienį 18 val. prasidės Marijampolėje.
Prieš 18 val.

Nenuspėjamas NKL finalas: žinomų krepšinio bendruomenės žmonių prognozės pasiskirstė lygiai

Sensacijų kupinose Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamosiose liko paskutinis etapas, o prieš finalinį sezono akordą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės pasidalino galutiniais savo spėjimais. Abiejų pusfinalių autsaiderius pasirinkęs Kazys Maksvytis tarp spėjusių dalyvių vienintelis buvo teisus dėl čempionų titulo besikausiančių klubų.
Prieš 19 val.

„Kretingos“ pasaka: iš dešimtosios vietos žengė į NKL finalą

10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje 64:62 (25:23, 24:11, 12:18, 3:10) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir pusfinalio seriją laimėjo 3-2. Ketvirtojo kėlinuko starte iniciatyvos ėmėsi Dominykas Domarkas, kuris 6 taškais paeiliui artino šeimininkus 58:62. Likus 4 minutėms Domantas Vilys pridėjo baudas, o puolime strigusių kretingiškių pranašumas ištirpo iki...
110 2024-04-11

Pasakišką „Olimpo“ sezoną į šipulius sudaužė super veteranas Delininkaitis

Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13, 22:19, 16:21, 15:6) pranoko reguliariojo sezono nugalėtoją Palangos „Olimpą“ ir laimėjo pusfinalio seriją 3-2. Nuostabų pasirodymą surengęs Tomas Delininkaitis sužaidė geriausią sezono mačą. Veterano sąskaitoje per 38 minutes buvo 37 taškai (4/6 dvit., 7/14 trit., 8/10 baud.
2024-04-10

Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: „Sūduva-Mantinga“ užtikrintai pranoko kretingiškius

Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“ bei išplešė lemiamą serijos mačą. Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-2. Kova dėl bilieto finalą vyks ketvirtadienį Marijampolėje.
2024-04-09

Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamas NKL pusfinalio rungtynes

Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21, 20:18, 18:18, 12:11) palaužė Palangos „Olimpą“ ir išlygino seriją – 2-2.  Lemiamos penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Palangoje.  Nugalėtojus į priekį traukė 44-erių Mindaugo Lukauskio, 41-erių Tomo Delininkaičio ir 42-ejų Vytauto Šarakausko trejetas.
2024-04-08

Marijampolėje dominavę Stašys ir Ruikis priartino „Kretingą“ prie NKL finalo

„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 82:78 (22:18, 17:22, 24:20, 19:18) pranoko Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus ir priartėjo prie „7bet-NKL“ finalo.  Serijoje iki trijų pergalių besivaržantys kretingiškiai išsiveržė į priekį 2-1. Artėjanti komandų tarpusavio akistata antradienį 19.00 val. grįš į Kretingą.
2024-04-06

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo NKL finalo

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be vargo susitvarkė su „Jurbarku-Kariu“.   Iki trijų pergalių vykstančioje kovoje Sandžio Buškevico kariauna išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtosios serijos rungtynės pirmadienį 19 val. prasidės Jurbarke. Naudingiausią karjeros mačą „7bet-NKL“ pirmenybėse sužaidęs Robertas Subotkevičius per 31 minutę pelnė 23 taškus (6/6 dvit.
2024-04-05

Kretingoje triuškinančią pergalę pasiekusi „Sūduva“ atstatė serijoje lygybę

Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 82:59 (23:12, 24:16, 22:8, 13:23) nepasigailėjo „Kretingos“.  Lenktynėse iki trijų pergalių marijampoliečiai išlygino pusfinalio serijos rezultatą 1-1. Trečioji ekipų dvikova Marijampolėje bus žaidžiama šeštadienį 18.30 val.
2024-04-04

Trilerį išgyvenęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu NKL pusfinalio dalyviu

Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94 (26:23, 24:26, 25:19, 23:26) po dramatiškos kovos pranoko Šakių „Vytį-VDU“.   Ketvirtfinalio serijoje 3-2 triumfavę lygos debiutantai pusfinalyje susitiks su reguliariojo sezono nugalėtojais Palangos „Olimpu“.  „Vyčio-VDU“ krepšininkai ketvirtfinalio barjero neperžengė trečius metus iš eilės.