napoli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „napoli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „napoli“.

„Barcelona“ po 4 metų petraukos grįžo į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Antradienį Čempionų lygoje sužaisti atsakomieji aštuntfinalio susitikimai. Savo sirgalių palaikoma „Barcelona“ jau 17-ą mačo minutę pirmavo prieš Italijos čempionus „Napoli“ 2:0 ir šventė į kitą etapą duris atveriančią pergalę 3:1.  Pirmoji „Barcelona“ ir „Napoli“ akistata Neapolyje baigėsi 1:1, tad Xavi auklėtiniai aukšta sparta pradėjo rungtynes ir jau 15-ą rungtynių minutę po tikslaus Fermino Lopezo smūgio išsiveržė į priekį 1:0. Dar po dviejų minučių kamuolį kontroliavę Italijos čempio...
2024-03-12

„Juventus“ strategas skaudžiai nubaudė klydusį 18-metį auklėtinį

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį vyko intriguojanti akistata tarp daugkartinių šalies čempionių „Napoli“ ir Turino „Juventus“ ekipų. Aukščiau turnyrinėje lentelėje esantys Turino futbolininkai po atkaklios kovos nusileido aikštės šeimininkams 2:1 (1:0). Massimiliano Allegri auklėtiniai užtikrinčiau pradėjo rungtynes, o kelias itin realias progas pasižymėti pirmoje rungtynių pusėje iššvaistė puolėjas Dušanas Vlahovičius.
2024-03-04

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.
2024-02-22

„Napoli“ prieš Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynes vėl supurtė permainos trenerių štabe

„Napoli“ prieš trečiadienį įvyksiančias UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo pirmąsias rungtynes su „Barcelona“ iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Walterį Mazzarri. Italijos čempionai pranešė, jog W.Mazzarri šiose pareigose pakeis Slovakijos rinktinės strategas Francesco Calzona ir vadovaus komandai iki šio sezono pabaigos. 55 metų specialistas iš Slovakijos ir toliau vadovaus nacionalinei komandai Vokietijoje šią vasarą vyksiančiame Europos futbolo čempionate.
2024-02-20

Italijos Supertaurę po dramatiškos kovos iškovojo „Inter“

Milano „Inter“ komanda pirmadienį papildė savo trofėjų kolekciją. Saudo Arabijoje vykusiose Italijos Supertaurės varžybose pirmadienį buvo sužaistos finalo rungtynės. Jose „Inter“ 1:0 palaužė „Napoli“ komandą. Rungtynėse „Napoli“ sužaidus valandą liko dešimtyje. Giovannis Simeone užsidirbo dvi geltonas korteles ir paliko savo komandą rungtyniauti be vieno futbolininko. Įgijusi žaidėjo pranašumą „Inter“ pradėjo oponentų vartų apgultį, bet įvartį jiems pavyko pelnyti jau per pridėtą laiką.
2024-01-23

„Inter“ pareiškimas: išvykoje sutriuškino Italijos čempionus

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse svarbią pergalę iškovojo Milano „Inter“ komanda. Milano futbolininkai išvykoje 3:0 sutriuškino dabartinius šalies čempionus „Napoli“ futbolininkus. Pergalė leido „Inter“ sugrįžti į pirmąją poziciją pirmenybėse. Pirmajame kėlinyje tikslą pasiekė Hakanas Calhanoglu (44 min.), o antrajame įvarčius pridėjo Nicolo Barella (61 min.) ir Marcusas Thuramas (85 min.). Pergalę sekmadienį šventė ir „Roma“, kuri 2:1 palaužė „Sassuolo“ ekipą.
2023-12-04

Čempionų lygoje lygiosiomis sužaidęs „Napoli“ nepasinaudojo proga įsitvirtinti antroje lentelės vietoje

Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji šios dienos susitikimai. Tvirtą žingsnį link kito etapo žengė „Real Sociedad“ klubas. Ispanai namuose 3:1 susitvarkė su ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusia „Benfica“. Nugalėtojams įvarčius pelnė Mikelis Merino, Mikelis Oyazabalis ir Anderis Barrenetxea. Jų persvara galėjo būti ir didesnė, bet Braisas Mendezas nerealizavo 11 metrų baudinio. Paguodos įvartį „Benfica“ klubui pelnė Rafa Silva.
2023-11-08

UEFA Čempionų lygoje – gražus futbolo reginys Neapolyje ir anglų klubų nesėkmės

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo antrasis turnyro turas, kuriame netrūko įvarčių ir netikėtų rezultatų. A grupėje „Kobenhavn” namuose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Miuncheno „Bayern”. Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Lukaso Leragero įvarčio, bet Jamalas Musiala gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o mačui artėjant prie pabaigos „Bayern” pergalę atnešė Mathysas Telas.
2023-10-04

Čempionų titulą su „Napoli“ Italijoje laimėjęs Spalletti paliks klubą

„Napoli“ vyriausiasis treneris Luciano Spalletti kitą sezoną nebevadovaus Italijos komandai. 64 metų strategas dirba „Napoli“ klube nuo 2021 metų liepos mėnesio ir dar turi dar vienerius metus galiojantį kontraktą po to, kai padėjo „Napoli“ po 33 metų pertraukos iškovoti „Serie A“ lygos titulą. „Iš pagarbos klubui iš karto pasakiau De Laurentiis, kad man reikia metų pertraukos. Esu šiek tiek pavargęs ir noriu leisti laiką su savo dukra Matilde“, – savo sprendimą paaiškino strategas.