mindaugas kuzminskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas kuzminskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas kuzminskas“.

Be pergalių likęs Mindaugas Kuzminskas rezultatyviai užbaigė Čempionų lygos sezoną

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą pralaimėjimu baigė lietuvio Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK (0-6). Šį kartą Graikijos klubas namuose 67:79 (12:11, 17:20, 17:24, 21:24) nusileido prieš savo tautiečius Patrų „Promitheas“ (4-2). M. Kuzminskas per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 6/10 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.
2024-03-20

Pergalingose rungtynėse Mindaugas Kuzminskas buvo vienas AEK lyderių

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų AEK (9/12) komanda, kuri išvykoje 90:82 (24:17, 23:20, 23:22, 20:23) įveikė „Maroussi“ (7/14) ekipą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 32 minutes pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 2 kartus. „Maroussi“: Shakuras Juistonas 20 (5/7 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam.), Miroslavas Raduljica 19 (9/14 dvit., 6 atk. kam.), Isaiahas Briscoe (4/9 dvit.
2024-03-16

Mindaugo Kuzminsko taškai negelbėjo AEK nuo pralaimėjimo Čempionų lygoje

Mindaugas Kuzminskas žaidė rezultatyviai, bet Atėnų AEK (0-5) komandos nuo eilinio pralaimėjimo FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape neišgelbėjo. Graikijos klubas svečiuose 89:100 (15:35, 29:20, 19:24, 26:21) neatsilaikė prieš Mursijos UCAM (4-1) krepšininkus. M.Kuzminskas per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.
2024-03-13

Mindaugas Kuzminskas pratęsė gerą žaidimą Graikijoje

Dramatišką nesėkmę Graikijos lygoje patyrė Atėnų AEK (8/12) klubas, kuris savo arenoje 87:91 (14:17, 18:23, 29:20, 26:31) nusileido Patrų „Promitheas“ (12/8) komandai. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 26 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir padarė 1 klaidą. AEK: Jordanas Morganas 16 (6/6 dvit., 7 atk. kam.), Brandonas Knightas (4/4 dvit., 2/4 trit.
54
2024-03-09

Mindaugas Kuzminskas – apie 40 taškų benefisą, sūnaus įtaką žaidimui ir norą būti rinktinėje

FIBA Čempionų lygos atkrintamosiose 40-ies taškų pasirodymu driokstelėjęs ilgametis Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas turi atsakymą, kodėl jo sportinė forma nė kiek nekrenta nenumaldomai artėjant karjeros pabaigai. 34-erių vilniečio teigimu rezultatyviausią karjeros pasirodymą jam padėjo pasiekti ir neseniai antrojo gimtadienio sulaukęs sūnus Jonas, kuris pakeitė paties krepšininko požiūrį į savo amatą.
2024-03-07

Mindaugas Kuzminskas trijų pratęsimų trileryje sukratė 40 taškų

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapo rungtynėse Atėnų AEK (0-4) klubas su Mindaugu Kuzminsku kovojo net trijuose pratęsimuose, tačiau taip ir liko be pergalės. Graikijos ekipa namuose 108:112 (18:15, 20:21, 19:25, 20:16, 13:13, 10:10, 8:12) nusileido Holono „Hapoel“ (2-2) krepšininkams. Neįtikėtinas rungtynes sužaidė M.Kuzminskas. Puolėjas iš Lietuvos surinko net 40 taškų (11/19 dvit., 3/9 trit., 9/11 baud.) ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.
116
2024-03-06

Mindaugas Kuzminskas buvo pagrindinis AEK pergalės kalvis Graikijos lygoje

Pergalę Graikijos čempionate pasiekė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK (8/11) komanda, kuri svečiuose 94:85 (22:23, 22:22, 23:16, 27:24) įveikė Salonikų PAOK (8/11) klubo krepšininkus M.Kuzminskas buvo rezultatyviausias klubo gretose ir pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. AEK buvęs žalgirietis Austinas Hollinsas ir Jordanas Mcrae dar surinko po 15 taškų.
2024-03-02

Saulius Kuzminskas motyvuodamas mergaites pateikia brolio pavyzdį: „Jis buvo visiškai „nurašytas“

Europos taurės nugalėtojas, buvęs profesionalus krepšininkas Saulius Kuzminskas nuo praėjusio rugsėjo turi naujas pareigas. 41-erių treneris dirba Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) merginų krepšinio atrankos programos vadovu. Šiose pareigose S. Kuzminskas pakeitė Alvydą Jocį, kuris šiuo metu yra Moterų Lietuvos krepšinio lygos (MLKL) direktorius.
2024-03-02

Mindaugas Kuzminskas ėmėsi gražios iniciatyvos – aukcionuose Ukrainai surinko 25 tūkst. eurų

Karo Ukrainoje metinių dieną Mindaugas Kuzminskas pasidalijo savo gražios iniciatyvos rezultatais. Krepšininkas suorganizavo 10 aukcionų, kuriuose žmonės galėjo įsigyti atributiką su garsiausių Lietuvos krepšininkų parašais, o už surinkti pinigai buvo paaukoti Ukrainai. M. Kuzminskas savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo, kad per 10 dienų įvyko 10 aukcionų, kuriuose buvo surinkta 25 tūkst. eurų, kurie buvo paaukoti Ukrainai.
191 2024-02-24

Dviejų lietuvių akistatoje Graikijoje rezultatyvesnis buvo Mindaugas Kuzminskas

Ketvirtadienį Graikijos taurės ketvirtfinalyje Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 79:72 (20:15, 19:15, 20:18, 20:24) nugalėjo Mindaugo Kuzminsko Atėnų AEK ekipą. M.Grigonis per 31 minutę pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.