milano inter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milano inter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milano inter“.

„Inter“ dar labiau priartėjo prie titulo Italijoje, o Ispanijoje „Atletico“ mačo pabaigoje išplėšė pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse toliau link titulo užtikrintai žygiuoja Milano „Inter“. „Inter“ klubas iškovojo jau 25-ąją pergalę per 30 rungtynių 2:0 namuose nugalėdami „Empoli“ komandą. „Inter“ labai anksti įgijo pranašumą. Aštrų perdavimą į baudos aikštelę vienu lietimu į vartus nukreipė Federico Dimarco. Po pertraukos „Inter“ užtikintai kontroliavo rungtynes, kol galiausiai pelnė ir antrąjį savo įvartį.
2024-04-02

Paskutines vietas Čempionų lygos ketvirtfinalyje užpildė „Borussia“ ir baudinių serijoje išsigelbėjusi „Atletico“

Trečiadienio vakarą paaiškėjo, kas užpildė paskutines vietas UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliuose. Dortmundo „Borussia“ atsakomosiose rungtynėse užtikrintai 2:0 įveikė Eindhoveno PSV futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir žengė į kitą etapą.
2024-03-14

Namuose pergalę įsirašęs „Inter“ dar labiau atsiplėšė nuo „Juventus“

Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Genoa“ futbolininkus. Aktyviau puolime pirmajame kėlinyje žaidęs „Inter“ po Kristjanas Asllani ir Alexis Sanchezo tikslių smūgių įgijo dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Johanui Vasquezui antrojo kėlinio pradžioje pavyko sušvelninti susitikimo rezultatą 1:2. Vitinha 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau „Inter“ išgelbėjo nuošalę užfiksavęs teisėjas.
2024-03-04

„Inter“ įveikė „Juventus“ ir dėjo tvirtą žingsnį „Scudetto“ link

Milano „Inter“ klubas išlieka vienvaldžiu Italijos „Serie A“ lygos lyderiu. Vėlų sekmadienio vakarą „Inter“ futbolininkai namuose įveikė artimiausią persekiotoją kovoje dėl „Serie A“ titulo  – Turino „Juventus“ 1:0 (1:0). Simone Inzaghi auklėtiniai sau būdingu stiliumi viso mačo metu dominavo gynyboje ir laikė supančioję pavojingiausius varžovų žaidėjus. Vienitelis mačo įvartis į vartus krito 37-ą minutę.
2024-02-04

Messi gerbėjai Honkonge liko it musę kandę – reikalavo grąžinti pinigus

Majamio „Inter“ komanda tęsia savo pasiruošimą sezonui atlikdami pasaulinį draugiškų rungtynių turą. Šeštadienį jie pasirodė Honkonge, kur jų laukė rungtynės su vietine komanda. Prieš „Inter“ į aikštę buvo mesta „Honkongo visų žvaigždžių“ komanda. Kaip ir buvo galima tikėtis, Lionelio Messi gerbėjai sklidinai užpildė stadioną: rungtynes iš viso stebėjo 40 tūkstančių žiūrovų.
2024-02-04

Italijos Supertaurę po dramatiškos kovos iškovojo „Inter“

Milano „Inter“ komanda pirmadienį papildė savo trofėjų kolekciją. Saudo Arabijoje vykusiose Italijos Supertaurės varžybose pirmadienį buvo sužaistos finalo rungtynės. Jose „Inter“ 1:0 palaužė „Napoli“ komandą. Rungtynėse „Napoli“ sužaidus valandą liko dešimtyje. Giovannis Simeone užsidirbo dvi geltonas korteles ir paliko savo komandą rungtyniauti be vieno futbolininko. Įgijusi žaidėjo pranašumą „Inter“ pradėjo oponentų vartų apgultį, bet įvartį jiems pavyko pelnyti jau per pridėtą laiką.
2024-01-23

„Inter“ didina pranašumą „Serie A“ lygoje, o Prancūzijoje nutrūko PSG pergalių serija

Italijos „Serie A“ pirmenybėse savo lyderių poziciją sutvirtino Milano „Inter“. 16-ajame Italijos čempionato ture „Inter“ išvykoje 2:0 nukovė Romos „Lazio“. 13-ąją pergalę iškovoję „Inter“ atstovai padidino persvarą nuo artimiausių persekiotojų iki 4 taškų. Į priekį „Inter“ įsiveržė po grubios varžovų klaidos. Bandydamas atiduoti kamuolį vartininkui „Lazio“ gynėjas atidavė jį tiesiai Lautaurui Martinezui, kuris apsivedęs kamuoliu vartininką galiausiai jį pasiuntė į varžovų vartus.
2023-12-18

„Inter“ pareiškimas: išvykoje sutriuškino Italijos čempionus

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse svarbią pergalę iškovojo Milano „Inter“ komanda. Milano futbolininkai išvykoje 3:0 sutriuškino dabartinius šalies čempionus „Napoli“ futbolininkus. Pergalė leido „Inter“ sugrįžti į pirmąją poziciją pirmenybėse. Pirmajame kėlinyje tikslą pasiekė Hakanas Calhanoglu (44 min.), o antrajame įvarčius pridėjo Nicolo Barella (61 min.) ir Marcusas Thuramas (85 min.). Pergalę sekmadienį šventė ir „Roma“, kuri 2:1 palaužė „Sassuolo“ ekipą.
2023-12-04

Čempionų lygoje – pergalingi „Bayern“ įvarčiai rungtynių pabaigoje ir „Inter“ triumfas namuose

Čempionų lygoje startavo trečiojo turo dvikovos, kuriose į pirmąsias akistatas stojo Miuncheno „Bayern“ ir Stambulo „Galatasaray“ ekipos bei Milano „Inter“ ir „Salzburg“ komandos. A grupėje ir toliau taškų nebarsto „Bayern“ futbolininkai, kurie3:1 išvykoje nugalėjo „Galatasaray“ komandą ir pratęsė savo rekordinę seriją Čempionų lygos grupių etape.
2023-10-24

UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ triumfas 7 įvarčių fiestoje ir lygiosiomis sužaidę vicečempionai

Trečiadienį buvo sužaisti dar šeši UEFA Čempionų lygos grupių etapo mačai. Didžiausią intrigą kėlusiame mūšyje pergalę pasiekė Miuncheno „Bayern“  rezultatu 4:3 nukovusi „Manchester United“. Leroy Sane’as 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė A grupėje besivaržantį „Bayern" į priekį 1:0, o Serge'as Gnabry 32-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino Miuncheno klubo pranašumą.