miegas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „miegas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „miegas“.

Miegate su kojinėmis? Kuo greičiau nustokite tai daryti

Nors pavasaris jau įsibėgėja, naktys vis dar gali būti šaltos, todėl daugelis žmonių, norėdami nesušalti, miegoti eina su šiltesniais miego drabužiais ar didesniu jų kiekiu. Tačiau ekspertė įspėja šiukštu neiti miegoti su šiais drabužiais, kitaip gali grėsti liūdnos pasekmės. Pasak „Get Laid Beds“, per pastaruosius tris mėnesius termino „miegojimas su kojinėmis“ paieška išaugo 86 proc., o tai rodo, kad vis daugiau žmonių bando išsiaiškinti, ar tai gerai, ar blogai.
2024-04-11

Prieš naktį Unikauskas ragina padaryti tai: miegosite daug geriau

Miegas – neatskiriama geros savijautos ir sveikatos dalis, todėl svarbu užtikrinti gerą ir pakankamą poilsį, nes, kitu atveju, gali grėsti nemalonios pasekmės. Laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas pastebėjo, kad vyresniame amžiuje daugelis miega prasčiau. Tai gali lemti, pavyzdžiui, tai, kad suaktyvėja simpatinė nervų sistema, atsakinga už „bėk arba kovok“ atsaką dėl per gyvenimą patiriamo streso, kuris pamažu kaupiasi.
2024-04-07

Dažnai sapnuojate košmarus? Atskleidė, ką tai reiškia

Košmarai yra neatsiejama mūsų psichikos dalis – jie susilieja su gyvenimais, keldami klausimus apie mūsų vidinius baimės ir nerimo šaltinius.  Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Sveikatos DNR“ egzistencinės terapijos praktikas, dr. Justinas Grigas pasakoja, ar košmarai yra tik atsitiktiniai nervų sistemos reiškiniai, ar šie baisūs vaizdiniai turi gilesnę reikšmę.
2024-04-04

Įvardijo dieną, kada suksime laikrodžius: nepraleiskite

Lietuvoje du kartus per metus yra sukamas laikas. Iš šio šešadienio (30 dienos) į sekmadienį (31 dienos) vėl suksime laikrodžius valanda į priekį ir įžengsime į vasaros laiką. Anksčiau naujienų portalui tv3.lt buvo Klaipėdos „MediCA klinika“ šeimos gydytoja Raminta Liebienė pasakojo, kam laiko pokyčiai turi didžiausią įtaką ir kaip jiems tinkamai pasiruošti, kad nepajustume didelių nepatogumų.
2024-03-23

Prieš naktį suvalgykite šį produktą: miegosite žymiai geriau

Kai kalbama apie tam tikrus maisto produktus ar gėrimus, puikiai žinoma, ko reikia vengti, kad nepakenktume miegui – kavos, alkoholio, sūrio ar saldžių skanėstų. Tačiau rekomenduojama prieš naktį suvalgyti šio produkto, jei norite užmigti greičiau ir išsimiegoti daug geriau. Ir nors daugelis imasi visų įmanomų priemonių, kad galėtų miegoti rekomenduojamas aštuonias valandas per naktį, ekspertai pasidalijo patarimais, ką valgyti prieš miegą, kad būtų lengviau užmigti.
2024-03-22

Nemiga gali įspėti apie galybę sveikatos bėdų: nenumokite ranka į šiuos simptomus

Visi esame susidūrę su nuovargiu ir žinome, kad ilgainiui jis mažina produktyvumą, blogina trumpalaikę atmintį, trukdo susikoncentruoti ir sutelkti dėmesį, o tuo pačiu gali sukelti nemažai kitų sveikatos problemų. Koja kojon nuovargis eina su nemiga, kuri gali lemti lėtinį nuovargį, o šis savo ruožtu vėl gali sutrikdyti kokybišką miegą.
2024-03-20

Sapne iškrenta dantis? Štai, ką tai reiškia

Ekspertas pasidalijo kai kurių dažniausių sapnų reikšmėmis – tai gali padėti suprasti, kaip jaučiatės pabusdami. Jei jums įdomu, ką iš tikrųjų reiškia jūsų sapnai, šios srities ekspertas gali padėti tai išsiaiškinti. Kai ryte pabundame išpilti šalto prakaito, save raminame, kad tai buvo tik sapnas, nors, be abejo, tai, ką regime miegodami, gali suteikti svarbių įžvalgų, net jei pats sapnas iš pradžių atrodo nesuprantamas.
2024-03-19

Sapnai ir jų reikšmės – ekspertas paaiškino, ką galime sužinoti miegodami

Ką reiškia sapnai, kodėl sapnuojame ir kokios realios naudos galime iš jų gauti, ar galime sužinoti sapnų reikšmę ir kodėl kai kurie išvis nesapnuojame, apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Sveikatos DNR“ komentuoja egzistencinės terapijos praktikas, dr. Justinas Grigas.
2024-03-18

Prieš naktį padarykite tai: miegosite žymiai geriau

Dr. Michaelas Mosley atskleidė auksinį patarimą – paprastą mitybos įpročių pokytį, kuris gali pagerinti jūsų miegą – išsimiegosite daug geriau, jei laikysitės protarpinio badavimo. Tai įrodo ir moksliniai tyrimai. Nerimą kelia tai, kad maždaug 71 proc. suaugusiųjų kiekvieną naktį neišmiega rekomenduojamų septynių-devynių valandų. Sveikatos guru aiškina, kad gerą miegą lemia trys kriterijai: kiek miegate, kokia jūsų nepertraukiamo miego kokybė ir nuoseklus miego grafikas.
2024-03-13

Knarkti nustosite akimirksniu: padės 1 triukas

Knarkimas trukdo miegoti ne tik pačiam knarkiančiam asmeniui, bet ir visiems, su kuriais jis miega vienoje lovoje ar miegamajame. Kaip sustabdyti knarkimą? Beveik pusė Jungtinės Karalystės gyventojų knarkia miegodami. Britanijos knarkimo ir miego apnėjos asociacijos duomenimis, 41,5 proc. suaugusiųjų JK gyventojų yra linkę knarkti miegodami, iš jų 57 proc. suaugusių vyrų ir 40 proc. suaugusių moterų.
2024-03-11
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų