memfio grizzlies

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „memfio grizzlies“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „memfio grizzlies“.

Įspūdingai žaidusio Lebrono Jameso dėjimas įtvirtino „Lakers“ pergalę

Po atkaklios kovos pergalę NBA dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (46/35) komanda. Darvino Hamo treniruojama komanda išvykoje 123:120 (34:26, 34:38, 30:33, 25:23) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (27/54) ekipą. LeBronas Jamesas šiąnakt buvo nesustabdomas Los Andželo klubo gretose. 39 metų puolėjas per 41 minutę surinko 37 taškus (10/13 dvit., 3/7 trit., 8/11 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet kartą pažeidė taisykles bei padarė 8 klaidas.
2024-04-13

„Lakers“ į pergalę vedė trigubą dublį surinkęs LeBronas Jamesas

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (41/32) komanda. Darvino Hamo auklėtiniai išvykoje 136:124 (37:36, 32:25, 33:31, 34:32) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (24/49) ekipą ir laimėjo penktą kartą iš eilės. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose atliko trigubą dublį. Po čiurnos problemų į aikštę sugrįžęs puolėjas per 34 žaidimo minutes surinko 23 taškus (8/13 dvit., 0/1 trit., 7/11 baud.
2024-03-28

Nikola Jokičiaus vedami NBA čempionai namuose susidorojo su „Grizzlies“

Namuose žaidusi Denverio „Nuggets“ (51/21) 128:103 (39:24; 30:20; 30:32; 29:27) įveikė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus. Į pergalę Denverio ekipą vedė Nikola Jokičius, kuris surinko 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir padavė 8 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu Memfio komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Lamaras Stevensas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir pasižymėjo 2 rezultatyviais perdavimais.
2024-03-26

Galingą Victoro Wembanyamos pasirodymą apkartino minimalus „Spurs“ pralaimėjimas

Įspūdingą pasirodymą surengęs Victoras Wembanyama pergalės San Antonijaus „Spurs“ (15-55) komandai neatnešė, nes po dramatiško mūšio namuose jo komanda 97:99 (30:18, 14:25, 24:28, 29:28) nusileido Memfio „Grizzlies“ (24-47) krepšininkams. Pastarieji nutraukė keturių paeiliui patirtų nesėkmių seriją NBA lygoje.
2024-03-23

Draymondas Greenas vėl karščiuojasi – liejo nepasitenkinimą prieš „Grizzlies“ komandą

Užtikrintą pergalę NBA pasiekė „Golden State Warriors“ (36/32), kuri rezultatu 137:116 (33:32, 35:26, 40:32, 29:26) įveikė Memfio „Grizzlies“ (23/47) ekipą.  Nors pirmąjį kėlinį laimėjo vos vienu tašku, San Francisko krepšininkai vėliau perėmė iniciatyvą ir antrame kėlinyje sukrauto pranašumo iki rungtynių pabaigos nebeiššvaistė.  Stephenas Curry jau penktą sezoną pasiekė 300 tritaškių rekordą NBA, o šįvakar pelnė 14 taškų, iš kurių keturi buvo tritaškiai.
2024-03-21

Pratęsimo dramoje Sakramente – dvigubą dublį užfiksavęs Domantas Sabonis ir „Kings“ pergalė

Antradienio rytą Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (38/28) po atkaklios kovos ir pratęsimo (28:32; 29:15; 27:29; 21:29; 16:6) įsirašė pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ (23.45). Pats lietuvis šiose rungtynėse buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. D. Sabonis surinko dvigubą dublį fiksuodamas 25 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų statistiką.
58
2024-03-19

„Hornets“ debiutavęs Vasilije Micičius buvo vienas komandos lyderių

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Šarlotės „Hornets“ (11/41) klubas. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda savo arenoje 115:106 (25:28, 33:21, 27:27, 30:30) įveikė Memfio „Grizzlies“ (18/35) krepšininkus. Vasilije Micičius debiutavo Šarlotėje ir buvo vienas komandos lyderių. Serbas per 26 minutes surinko 18 taškų (6/10 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą bei suklydo 3 sykius.
2024-02-11

Kristapas Porzingis sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

Lengvą pergalę NBA rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ (38/12) ekipa. Joe'o Mazzulla treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 131:91 (29:20, 41:30, 29:26, 32:15) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (18/32) komandą. Kristaps Porzingis  šiąnakt sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių. Jis Bostono klubo gretose per 27 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (8/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.
2024-02-05

Prie legendos savo pavardę įrašęs Domantas Sabonis fiksavo karjeros rekordą ir vedė „Kings“ į pergalę

NBA Vakarų konferencijoje ketvirtą pergalę iš eilės pasiekė Sakramento „Kings“ (27/18). Domanto Sabonio atstovaujama ekipa rezultatu 103:94 (18:33, 29:17, 28:21, 28:23) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ (18/29) komandą.  D. Sabonis šiandien Memfyje žibėjo ryškiai. Lietuvis pelnė 20 taškų (10/11 dvit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 26 kamuolius, o tai yra jo atkovotų kamuolių karjeros rekordas.
100 2024-01-30

Sugrįžusio Draymondo Greeno „Golden States Warriors“ neužteko – patyrė nesėkmę Memfyje

Memfio „Grizzlies“ (15/25) pirmadienio vakarą 116:107 (23:29, 31:27, 31:30, 31:20) įveikė „Golden State Warriors“ (18/22). Memfio komandai, kuri dėl daugybės traumų neturi daug žaidėjų, pergalė prieš „Warriors“ žaidusią visu pajėgumu, buvo šiokia tokia staigmena. Pirmadienio rungtynėse Memfio komandai negalėjo padėti net septyni žaidėjai. Rungtynės visą laiką buvo lygios, o per pirmuosius tris ketvirčius nė viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo.