Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „meilutytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „meilutytė“.

Lietuvos sporto apdovanojimai: geriausiais tapo Mykolas Alekna ir Dominika Banevič

Lietuvos sporto apdovanojimai – prestižinė šventė, kurios metu tradiciškai pagerbiami geriausi olimpinio ir paralimpinio sporto atletai, treneriai, komandos.  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos paralimpinio komiteto ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuojamame renginyje 2023 metais buvo įteikta 11 apdovanojimų. 2023 m. sportininku buvo išrinktas Mykolas Alekna.
2023-12-21

Į Lietuvą sugrįžusi pasaulio čempionė Meilutytė atsakė, ar dalyvautų olimpiadoje kartu su rusais

Rūta Meilutytė grįžo į Lietuvą. Pasaulio plaukimo čempionate du aukso medalius iškovojusi ir tris rekordus pagerinusi kaunietė Vilniaus oro uoste nusileido ketvirtadienį dar prieš vidurdienį. Fukuokoje (Japonijoje) vykusiame pasaulio plaukimo čempionate R. Meilutytė iškovojo aukso medalius 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungtyse, taip pat pagerino 50 m krūtine pasaulio rekordą, kai distanciją perplaukė per 29,16 sek.
344 2023-08-03

Meilutytė įstrigo Tokijo oro uoste: kelionę į Lietuvą stabdo viską naikinanti stichija

Pasaulio ir olimpinė čempionė Rūta Meilutytė su kitais Lietuvos plaukikais trečiadienio rytą turėjo leistis Vilniaus oro uoste, tačiau šiuos planus sukliudė gamtos stichija. Japonijos Fukuokos mieste praėjusią savaitę vyko pasaulio plaukimo čempionatas, iš tekančios saulės šalies lietuviai negali ištrūkti dėl užklupusio ketvirtos kategorijos Taifūno. Taifūno epicentras yra apie 1600 km už Tokijo, o Okinavos saloje gyvenantiems žmonėms valdžia patarė evakuotis.
131 2023-08-01

Suskaičiuota, kokio dydžio premiją Meilutytė gaus iš Lietuvos valstybės

Rūta Meilutytė jau trečiadienį grįžta į Lietuvą. Pasaulio čempionę Vilniuje pasitiks ne tik gerbėjai, bet ir solidžios valstybės premijos. Lietuvos įstatymuose už aukšto meistriškumo sportininkų pasiekimus numatytos premijos. Remiantis įstatymais, Nacionalinė sporto agentūra (NSA) R. Meilutytei išmokės apie 35 tūkstančių eurų premiją. Naujienų portalas tv3.lt jau rašė, kad 26-erių lietuvė iš planetos plaukimo čempionato organizatorių susižėrė maždaug 100 tūkstančių JAV dolerių.
195 2023-07-31

Rūtos Meilutytės treneris atskleidė, kaip atrodo darbas su pasaulio čempione

Trečiadienio vakaras pasaulio plaukimo čempionate – be Lietuvos atstovų. Šįryt nei karjeros rekordą pagerinusiam Danui Rapšiui, nei čempionato debiutantui Daniil Pancerevui nepavyko įveikti atrankos barjero. Ketvirtadienį Fukuokoje pasirodys trys lietuviai. Erikas Grigaitis (plaukimas nugara), Kotryna Teterevkova (krūtine) ir čia dar nestartavęs Aleksas Savickas (krūtine) varžysis 200 m plaukimo distancijose.
71
2023-07-26

Sugrįžo su trenksmu: Meilutytė vėl tapo pasaulio čempione

Fukuokoje (Japonija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate antradienio popietę aukso medalio siekė Rūta Meilutytė. 26-erių kaunietė 100 m plaukimo krūtine finale distanciją įveikė per 1 min. 4,62 sek. ir finišavo pirmoji užsitikrindama aukso medalį. Primename, jog 100 m krūtine plaukimo pasaulio čempione R. Meilutytė tapo po 10-ies metų pertraukos. Pusfinalyje olimpinė čempionė nuotolį įveikė per 1 min. 5,09 sek.
2023-07-25

Ekspertų žodis: pasaulio plaukimo čempionate Meilutytei žadamas auksas

„SwimSwam“ portalo ekspertai pateikė savo prognozes prieš sekmadienį prasidedantį pasaulio plaukimo čempionatą, išskirdami kiekvienos rungties potencialius prizininkus. Lietuvai čempionate žadamas vienas – aukščiausios prabos – medalis. Ekspertai prognozuoja, kad Rūta Meilutytė apgins pasaulio čempionės titulą 50 m plaukime krūtine. Pernai Budapešte (Vengrija) R.Meilutytė pirmą kartą karjeroje laimėjo 50 m plaukimo krūtine olimpinio (50 m) ilgio baseino pasaulio čempionate.
2023-07-22

Plaukimo turnyras Romoje: Meilutytė ir Teterevkova prasibrovė į B grupės finalą

Penktadienį Italijos sostinėje Romoje prasidėjo tris dienas truksiančios tarptautinės „Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir trys mūsų šalies plaukikai. Moterų 100 m krūtine kvalifikacijoje pasirodė gretimuose takeliuose plaukusios Rūta Meilutytė ir Kotryna Teterevkova.
2023-06-23

Plaukimo varžybose Romoje – Meilutytės, Teterevkovos ir Pancerevo startai

Birželio 23–25 dienomis Italijos sostinėje Romoje vyks tarptautinės „Sette Colli Trophy“ plaukimo varžybos. 59-ą kartą rengiamos varžybos – vienas iš paskutinių didžiausių startų plaukikams Europoje prieš artėjantį pasaulio čempionatą. Romoje pasirodys ir trys Lietuvos sportininkai – savo jėgas prieš svarbiausias metų varžybas pasitikrins Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova ir Daniil Pancerevas.
2023-06-22

Meilutytė Barselonoje iškovojo sidabro medalį

Barselonoje (Ispanija) baigiasi antrasis tarptautinių „Mare Nostrum“ varžybų etapas. Ketvirtadienį sidabro medalį moterų 50 m plaukimo krūtine rungties A finale iškovojo kaunietė Rūta Meilutytė. 26-erių lietuvę, kuri finišavo per 30,40 sek., finaliniame plaukime aplenkė tik Pietų Afrikos Respublikos atstovė Lara Van Niekerk (30,21 sek.). Atkaklioje kovoje bronzą iškovojo vos 0,02 sek. lėčiau už Lietuvos sportininkę plaukusi britė Imogen Clark (30,42 sek.