medalis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „medalis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „medalis“.

Judita Traubaitė nugalėjo pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės etape

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės varžybų pirmoji diena puikiai prasidėjo Lietuvos rinktinei, prie kurios trumpam prisijungė, ką tik iš Pasaulio biatlono čempionato grįžusi Judita Traubaitė. Būtent J. Traubaitė šiandien sprinto trasoje nepaliko vilčių savo varžovėms ir iškovojo pirmąją vietą! Sportininkė 3.5 km trasą su 12 kontrolinių punktų įveikė per 18 min. 26 sek. ir 5 sek.
2024-02-23

Buriuotoja Viktorija Andrulytė – Europos vicečempionė

Atėnuose (Graikija) vykstančiame Europos buriavimo čempionate Viktorija Andrulytė ne tik iškovojo kelialapį į Paryžiaus olimpiadą, bet ir laimėjo sidabro medalį ILCA 6 jachtų klasėje. Penktadienį paskutinėse – „medalių“ – lenktynėse V.Andrulytė finišavo trečia. Lietuvė čempionatą baigė su 27 baudos balais ir iškovojo vicečempionės titulą. V.Andrulytę aplenkė tik pasaulio čempionė vengrė Maria Erdi (21 baudos balas), kuri laimėjo ir „medalių“ lenktynes.
75 2024-02-23

Į Lietuvą sugrįžusi pasaulio čempionė Rūta Meilutytė – apie ramybės savyje paieškas ir įspūdingą metų startą

Dohoje pasibaigusiame pasaulio plaukimo čempionato nugalėtojos titulą apgynusi Rūta Meilutytė pirmadienio vakarą sugrįžo į Lietuvą. R. Meilutytė tapo pirma sportininke istorijoje, tris kartus laimėjusia moterų 50 m plaukimo krūtine finalą pasaulio čempionatuose ilgame baseine. Dar įspūdingiau tai, kad lietuvė auksą laimėjo 3 kartus paeiliui. „Manau, kad pavyko prasiplaukti geriausiai, kaip tik buvo įmanoma šiuo metu.
181 2024-02-19

Gintarė Venčkauskaitė iškovojo Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionato sidabrą

Italijos šiuolaikinės penkiakovės čempionate sidabro medalį iškovojo lietuvė Gintarė Venčkauskaitė. Fechtavime lietuvė surinko 30 pergalių/14 pralaimėjimų, jojimo rungtyje pelnė 279 taškus, 200 metrų plaukimo distanciją įveikė per 2:21.64 min, o kombinuotos rungties distanciją per 11:32.07 min. Nuo pirmą vietą užėmusios Alice Sotero (Italija) Gintarė atsiliko 11 taškų. Titas Puronas užėmė 9 vietą.
2024-02-14

Justas Petravičius kovos dėl Europos imtynių čempionato bronzos

Bukarešte tęsiasi Europos imtynių čempionatas. Šiandien paaiškės visi graikų-romėnų imtynių turnyro nugalėtojai ir prizininkai. Finalinėje dalyje išvysime ir lietuvišką akcentą – dėl trečios vietos kovos Justas Petravičius. Tauragiškis dėl bronzinio apdovanojimo su 2021 metų Europos čempionato prizininku rumunu Razvanu Arnautu varžysis trečiadienį vakare. Finalinės varžybų dalies pradžia 18:00 val.
2024-02-14

Lietuvos moterų riedulio rinktinė iškovojo sidabrą ir pateko į elitinį Europos čempionato divizioną

Airijoje pasibaigusiame Europos moterų uždarų patalpų riedulio II-ojo diviziono čempionate sidabro medalius laimėjo Lietuvos rinktinė. 4 pergales iš eilės šventusios mūsiškės tik paskutiniame ture sekmadienį kovoje dėl aukso 1:5 pralaimėjo airėms. Lietuvės pirmavo po 20-ą minutę įmušto Dovilės Juraitės įvarčio, bet paskutiniame ketvirtyje airės pasižymėjo net 5 kartus ir išplėšė pergalę.
2024-02-11

Aleksandra Golovkina dailiojo čiuožimo varžybose Estijoje iškovojo sidabro medalį

Tartu (Estija) baigėsi į tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kalendorių įtrauktos dailiojo čiuožimo varžybos – „Lounakeskus Trophy“. Moterų kategorijoje sidabrą laimėjo Aleksandra Golovkina. Lietuvos čiuožėja antra buvo tiek trumpojoje (45,18 balo), tiek laisvojoje (96,36) programose. Bendroje įskaitoje A.Golovkina surinko 141,54 balo. Varžybų nugalėtoja tapo estė Kristina Lisovskaja (154,43). Ji geriausiai atliko abi programas.
126 2024-02-10

Dviratininkas Vasilijus Lendel varžybose Šveicarijoje – trečias

Grenchene (Šveicarija) surengtose dviračių treko varžybose „Track Cycling Challenge“ (UCI I kategorija) Vasilijus Lendel iškovojo trečią vietą. Lietuvos dviratininkas prizininku tapo sprinto lenktynėse. V. Lendel kvalifikacijoje tarp 36 dalyvių buvo ketvirtas ir iškart pateko į aštuntfinalį. Vasilijus 200 m distanciją iš eigos įveikė per 9,819 sek.
2023-12-17

Kotryna Teterevkova iškovojo dar vieną bronzos medalį „US Open“ plaukimo čempionate

Plaukikė Kotryna Teterevkova Grinsbore sėkmingai užbaigė atvirą Jungtinių Valstijų čempionatą. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku vykusiame moterų 200 m plaukimo krūtine pagrindiniame finale 21-erių vilnietė finišavo trečia ir iškovojo antrą bronzos medalį. Lietuvė nuotolį įveikė per 2 min. 24,22 sek. ir tik paskutiniuose metruose nusileido treniruočių draugei Lilly King (2.23,98 min.
2023-12-03

Pasaulio čempionu tapęs Aleksandras Sorokinas: „Kam pirmiausia paskambinau? Žinoma, žmonai“

„Nuotaikos labai geros, nes rezultatas puikus. Žinoma, iš pradžių bandėme gerinti pasaulio rekordą, tačiau to padaryti neleido oro sąlygos“, – nusišypsojo pasaulio 24 valandų čempionu Taipėjuje tapęs Aleksandras Sorokinas. Vilnietis per 24 valandas nubėgo 301 km ir 790 m. „Rekordo siekti sutrukdė pakilęs vėjas. Teko „žaisti“ taktiškai. Antroje bėgimo dalyje greitis krito – atviroje vietovėje vėjas pūtė labai stipriai.