mardy collinsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mardy collinsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mardy collinsas“.

„Lietuvos ryto“ komanda nusileido „Lokomotiv“

„Lietuvos ryto“ komandai (4–4) nepavyko pratęsti pergalių serijos Europos taurės turnyre. Trečiadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 68:77 (12:25, 13:19, 29:15, 14:18) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui (8–0). Rungtynių pradžioje svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus – įpusėjus pirmajam kėliniui, Vilniaus klubas atsiliko 5:12. „Lietuvos ryto“ puolimą bandė gaivinti Martynas Echodas ir Travisas Petersonas, tačiau rusai išlaikė pranašumą.
2017-12-13

Paskelbti geriausi Europos taurės turnyro žaidėjai

Europos taurės turnyro finalo serijos išvakarėse skelbiami 2016–2017 metų sezono šių varžybų laureatai. Į geriausių žaidėjų penketą pateko: rusas Aleksejus Švedas („Chimki“), amerikietis Curtis Jerrellsas (Jeruzalės „Hapoel“), amerikietis Mardy Collinsas (Krasnodaro „Lokomotiv“), serbas Dejanas Musli (Malagos „Unicaja“) ir juodkalnietis Bojanas Dubljevičius („Valencia“). Į antrąjį geriausiųjų penketą ekspertų ir sirgalių balsais pateko: amerikietis Kyle'as Foggas („Unicaja“), ispanas Fernando Sa...