manchester united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manchester united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manchester united“.

„Man United“ dukart vijosi varžovus, bet po pratęsimo iš FA taurės eliminavo „Liverpool“

„Manchester United“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.
2024-03-17

Mančesterio derbyje atsilikinėjęs „Man City“ galiausiai iškovojo svarbią pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje įvyko principinė dvikova tarp dviejų Mančesterio klubų. Nors rungtynėse „Manchester United“ pasižymėjo pirmieji ir po pirmojo kėlinio pirmavo, galiausiai jiems nepavyko atlaikyti oponentų spaudimo. „Manchester City“ džiaugėsi pergale 3:1. Rungtynes „Manchester United“ pradėjo fantastiškai. Aštuntąją minutę Marcusas Rashfordas fantastišku šūviu iš už baudos aikštelės ribų nuo skersinio pasiuntė kamuolį į „Manchester City“ vartus.
2024-03-03

Per pridėtinį laiką įvartį praleidęs „Man Utd“ nusileido „Fulham“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose „Manchester United“ klubas 1:2 pripažino „Fulham“ futbolininkų pranašumą.  „Fulham“ gana aktyviai pradėjo rungtynes ir susikūrė neblogų progų pasižymėti. Visgi nei Alexui Iwobi, nei Rodrigo Munizui nukreipti kamuolio į varžovų vartų tinklą taip ir nepavyko. „Man Utd“ gretose pirmajame kėlinyje pasižymėti puikia proga nepasinaudojo Diogo Dalotas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2024-02-24

„Man Utd" paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę „Premier“ lygoje

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Birmingeo „Aston Villa“ futbolininkus. Svečius į priekš išvedė Rasmusas Hojlundas, kuris 17-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. „Aston Villa“ turėjo kelias geras progas išlyginti rezulatą, bet to padaryti nepavyko.
2024-02-11

„Manchester United“ puolėjas 21-ą gimtadienį paminėjo įvarčiu ir pergale, „Chelsea“ apmaudžiai sudegė namuose

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ namuose 2:4 (1:2) turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą.
2024-02-04

„Al-Hilal“ rankų nesudeda: ir toliau didžiuliais pinigais vilios Bruno Fernandesą

„Manchester United“ kapitonas Bruno Fernandesas sausio mėnesį atmetė didelį „Al-Hilal“ pasiūlymą. Visgi Saudo Arabijos klubas ketina nenuleisti rankų ir planuoja pabandyti įsigyti portugalą dar kartą vasarą. 2020 metais prie „Raudonųjų velnių“ prisijugęs saugas pasirašė penkerių su puse metų trukmės kontraktą. „Manchester United“ už portugalą paklojo 55 mln. eurų siekiančią sumą, dar 25 mln. eurų turėjo būti išmokėti kaip bonusai.
2024-02-04

Drama „Premier“ lygoje: pranašumą iššvaistęs „Man Utd“ vis dėlto išsigelbėjo per pridėtą laiką

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:3 įveikė „Wolves“ futbolininkus. Marcusas Rashfordas 5-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. O Rasmusas Hojlundas 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0. Šeimininkams rezultatą sušvelnino Pablo Sarabia, kuris 71-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.
2024-02-02

„Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“ dvikovoje užfiksuotos rezultatyvios lygiosios

Anglijos „Premier“ lygoje po tašką pasidalino „Manchester United“ ir „Tottenham Hotspur“ komandos. Mančesteryje vykusiose rungtynėse nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. „Manchester United“ ir „Tottenham“ rungtynes baigė lygiosiomis 2:2. „Manchester United“ labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau trečiąją minutę įsiveržė į priekį. Greitoje atakoje Marcusas Rashfordas baudos aikštelėje paliko kamuolį Rasmusui Hojlundui, kuris galingu šūviu į vartų viršų nepaliko varžovams jokių šansų.
2024-01-14

„Nottingham Forest“ net ir po grubios vartininko klaidos įveikė „Manchester United“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:2 (0:0) turėjo pripažinti „Nottingham Forest“ futbolininkų pranašumą.  Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo lygi kova ir nė vienai iš ekipų nepavyko pasižymėti.  Pirmieji rungtynėse 64-ąją minutę pasižymėjo Nuno Espirito Santo auklėtiniai.
2023-12-30

„Manchester United“ ištraukė pergalę prieš „Aston Villa“ futbolininkus

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Johnas McGinnas, kai 21-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Aston Villa” ekipą į priekį 1:0. Vos po penkių minučių Leanderis Dendonckeris 26-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Alejandro Garnacho 48-ąją minutę bandė sumažinti Mančesterio klubo duobę ir p...