manchester united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manchester united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manchester united“.

Du kartus atsilikinėjęs „Manchester United" galiausiai išsikapstė

Anglijos „Premier" lygos rungtynės tarp „Bournemouth" ir „Manchester United" komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Dominicas Solanke jau susitikimo pradžioje pasinaudojęs varžovo klaida išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas sužaidus pusvalandį tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Justinas Kluivertas greitai vėl persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai pasinaudojęs silpna varžovų gynyba 2:1. B.Fernandesas antrajame kėlinyje sėkmin...
2024-04-14

„Manchester United“ skaudžiai įgėlė titulą medžiojančiai „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ futbolininkai nepasinaudojo šansu grįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Nesvetingame „Old Trafford“ stadione pirmiejį įmušę Jurgeno Kloppo auklėtiniai vėliau paleido iniciatyvą 2:2 (1:0). Pirmasis rungtynėse 23-ią minutę pasižymėjo Luisas Diazas, o pirmoje mačo dalyje „Liverpool“ užtikrintai kontroliavo situaciją. Pirmoje rungtynių pusėje „Liverpool“ kamuolį kontroliavo 57 proc.
2024-04-07

Dramatiškose rungtynėse „Chelsea“ pergalę nulėmė du įvarčiai mačo pabaigoje

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 4:3 įveikė „Manchester United“ futbolininkus. Rungtynes aktyviau pradėjęs „Chelsea“ po tikslaus Conoro Gallagherio smūgio greitai išsiveržė į priekį 1:0. Cole’as Palmeris vos po 15 minučių sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino rezultatą 2:0. Visgi „Man Utd“ per likusį laiką pavyko apversti situaciją.
2024-04-05

Dramatiškose rungtynėse įvarčius „Manchester United“ bei „Brentford“ pelnė per pridėtą laiką

„Manchester United“ komandai nepavyko iškovoti pergalės „Premier“ lygos rungtynėse. Dramatiškai susiklosčiusioje akistatoje „Manchester United“ 1:1 užbaigė akistatą su „Brentford“ klubu. Visų rungtynių metu aktyviau progas kūrė „Brentford“ žaidėjai, kurie visų rungtynių metu atliko kone trigubai daugiau smūgių (31 prieš 11). Visgi, arčiau pergalės buvo būtent „United“. Svečiai jau šeštąją pridėto laiko minutę įsiveržė į priekį.
2024-03-31

„Man United“ dukart vijosi varžovus, bet po pratęsimo iš FA taurės eliminavo „Liverpool“

„Manchester United“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.
2024-03-17

Mančesterio derbyje atsilikinėjęs „Man City“ galiausiai iškovojo svarbią pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje įvyko principinė dvikova tarp dviejų Mančesterio klubų. Nors rungtynėse „Manchester United“ pasižymėjo pirmieji ir po pirmojo kėlinio pirmavo, galiausiai jiems nepavyko atlaikyti oponentų spaudimo. „Manchester City“ džiaugėsi pergale 3:1. Rungtynes „Manchester United“ pradėjo fantastiškai. Aštuntąją minutę Marcusas Rashfordas fantastišku šūviu iš už baudos aikštelės ribų nuo skersinio pasiuntė kamuolį į „Manchester City“ vartus.
2024-03-03

Per pridėtinį laiką įvartį praleidęs „Man Utd“ nusileido „Fulham“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose „Manchester United“ klubas 1:2 pripažino „Fulham“ futbolininkų pranašumą.  „Fulham“ gana aktyviai pradėjo rungtynes ir susikūrė neblogų progų pasižymėti. Visgi nei Alexui Iwobi, nei Rodrigo Munizui nukreipti kamuolio į varžovų vartų tinklą taip ir nepavyko. „Man Utd“ gretose pirmajame kėlinyje pasižymėti puikia proga nepasinaudojo Diogo Dalotas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2024-02-24

„Man Utd" paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę „Premier“ lygoje

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Birmingeo „Aston Villa“ futbolininkus. Svečius į priekš išvedė Rasmusas Hojlundas, kuris 17-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. „Aston Villa“ turėjo kelias geras progas išlyginti rezulatą, bet to padaryti nepavyko.
2024-02-11

„Manchester United“ puolėjas 21-ą gimtadienį paminėjo įvarčiu ir pergale, „Chelsea“ apmaudžiai sudegė namuose

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ namuose 2:4 (1:2) turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą.
2024-02-04

„Al-Hilal“ rankų nesudeda: ir toliau didžiuliais pinigais vilios Bruno Fernandesą

„Manchester United“ kapitonas Bruno Fernandesas sausio mėnesį atmetė didelį „Al-Hilal“ pasiūlymą. Visgi Saudo Arabijos klubas ketina nenuleisti rankų ir planuoja pabandyti įsigyti portugalą dar kartą vasarą. 2020 metais prie „Raudonųjų velnių“ prisijugęs saugas pasirašė penkerių su puse metų trukmės kontraktą. „Manchester United“ už portugalą paklojo 55 mln. eurų siekiančią sumą, dar 25 mln. eurų turėjo būti išmokėti kaip bonusai.