Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „magic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „magic“.

„Magic“ pagerbs Shaquille‘ą O‘Nealą

Orlando „Magic“ pagerbs komandos legendą Shaquille‘ą O‘Nealą. Floridos klubas paskelbė, kad vasario 13 dieną iškels 32 numeriu pažymėtus aukštaūgio marškinėlius į arenos palubes. Jis taps pirmuoju krepšininku, kurį tokiu būdu bus pagerbusi „Magic“ komanda. 1992 metų naujokų biržoje „Magic“ pasirinko atletą pirmuoju šaukimu ir čia praleido keturis sezonus, po to persikėlė į Los Andželo „Lakers“ gretas.
2024-01-06

Dviejų pratęsimų dramoje – dar vienas Domanto Sabonio trigubas dublis ir pagerintas sezono rekordas

Dramatišką pergalę po dviejų pratęsimų NBA lygoje iškovojo Sakramento „Kings“ (20/13). Domanto Sabonio atstovaujama komanda namuose 138:135 (27:30, 40:25, 24:34, 27:29, 9:9, 11:8) įveikė Orlando „Magic“ (19/15). Lietuvis rungtynėse per 45 minutes pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 23 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau prasižengė 2 kartus ir 6 kartus suklydo. Jam tai buvo jau sepintasis trigubas dublis sezone.
2024-01-04

Pamatykite: geriausias NBA naujokas pasismagino galingu dėjimu per Valančiūną

Pralaimėjimą NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“. Vakarų konferencijos klubas praėjusią naktį 105:122 (38:26, 30:41, 19:21, 18:34) neatsilaikė prieš Orlando „Magic“. J. Valančiūnas aikštėje praleido 18,32 min. ir per jas pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.
2023-10-11

Shaqas atskleidė, kodėl negalėtų dirbti treneriu ir pasakė savo svajonę

NBA legenda Shaquille’as O’Nealas mano, kad jis negalėtų treniruoti lygos komandos. Jis teigė, kad nei viena komanda jam nesiūlė trenerio darbo, bet ir pats neturi tam susidomėjimo. „Aš greičiausiai negalėčiau būt treneriu. Turiu senesnį požiūrį. Mano mentalitetas panašus į Pato Riley, Philo Jacksono, Greggo Popovičiaus. Nemanau, kad susidirbčiau su nauja karta“, - sakė Shaqas. Tiesa, jį domina galimybė įsigyti NBA komandą: „Vis dar ieškau būdų kažkaip būti komandos savininku.
2023-05-16

„Lakers“ į priekį tempė karjeros rungtynes sužaidęs gynėjas

Pergalę NBA lygoje pasiekė Los Andželo „Lakers“ (35/37) komanda, kuri namuose 111:105 (28:25, 31:24, 25:32, 27:24) įveikė Orlando „Magic“ (29/43). „Lakers“ vis dar žaidė be LeBrono Jameso. Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo lygus (103:103), tačiau „Lakers“ tada į priekį tempė fantastiškas rungtynes sužaidęs Austinas Reavesas. Jo dėka komanda vėl kiek atitrūko ir galiausiai šventė pergalę.
2023-03-20

Po daugiau nei dviejų metų į aikštę grįžęs Isaacas dėkojo Dievui

Orlando „Magic“ aukštaūgis Jonathanas Isaacas praėjusią naktį grįžo į aikštę po patirtos traumos 2020 metų rugpjūčio mėnesį. „Jaučiu palengvėjimą ir ramybę. Jaučiu, kad Dievas man padėjo. Tai vertinu. Jis tikrai yra ištikimas. Noriu jam padėkoti“, - sakė J.Isaacas, kuris atsigavo po plyšusių kelio raiščių. 25 metų puolėjas rungtynėse prieš Bostono „Celtics“ per 10 minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius. „Buvo dienų, kai abejojau, ar noriu tai tęsti ir sugrįžti.
2023-01-24

„Kings“ rekordo fone Sabonis vėl buvo arti trigubo dublio

Domantas Sabonis buvo šalia trigubo dublio, o jo vedama Sakramento „Kings“ (21/18) namuose 136:111 (41:31, 31:21, 35:32, 29:27) užtikrintai susitvarkė su Orlando „Magic“ (15/26). Lietuvis 32 minutes surinko 12 taškų (4/11 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį bei padarė tris klaidas.
2023-01-10

Puikią formą demonstruojantis Ignas Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Ignas Brazdeikis toliau demonstruoja puikiai sportinę formą. Krepšininkas vos nepagerino asmeninio rezultatyvumo rekordo NBA lygoje, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (21/59) 120:115 (35:36, 24:25, 32:25, 29:29) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (43/37) klubą. Puolėjas per 36 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 2/6 trit., 2/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė. Tai rezultatyviausias jo mačas šiame sezone.
2022-04-06

Pirmą sykį starto penkete mačą pradėjęs Ignas Brazdeikis gerino asmeninius rekordus

Ignas Brazdeikis sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, bet jo atstovaujama Orlando „Magic“ (20/59) namuose 88:118 (20:29, 27:28, 15:37, 26:24) nusileido Niujorko „Knicks“ (35/44) ekipai.   I. Brazdeikis pirmą sykį savo karjeroje NBA mačą pradėjo startiniame penkete ir rungtyniavo net 37 minutes – tai naujasis jo asmeninis rekordas. Per šį laiką krepšininkas įmetė13 taškų (2/6 dvit., 3/6 trit., 0/2 baud.
2022-04-04

Solidų Igno Brazdeikio pasirodymą užtemdė latvio sezono mačas

Pasireikšti laiko vėl gavęs Ignas Brazdeikis dar sykį pelnį dviženklį taškų skaičių, bet jo atstovaujamas Orlando „Magic“ (20/57) svečiuose 110:127 (35:28, 21:30, 23:28,31:41) nusileido Vašingtono „Wizards“ (33/43) ekipai. „Magic“ tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės. I. Brazdeikis per 18 minučių pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir pp sykį suklydo bei prasižengė.