londono chelsea

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „londono chelsea“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „londono chelsea“.

„Arsenal“ be gailesčio sutriuškino „Chelsea“ ekipą

Londono „Arsenal“ klubas iškovojo įspūdingą pergalę „Premier“ lygos rungtynėse, kai net 5:0 sutriuškino „Chelsea“ komandą. „Arsenal“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau penktąją minutę įsiveržė į priekį. Ataką tiksliai užbaigė Leandro Trossardas. Po keturių minučių kilo kontraversiškas epizodas. „Chelsea“ puolėjas Nicolas Jacksonas grubiai užmynė ant Takehiro Tomiyasu čiurnos, bet daugumos nuostabai, jam ne tik buvo neparodyta raudona kortelė, tačiau jis aplamai išvengė kortelės.
2024-04-24

Žingsniu arčiau titulo: „Manchester City“ prasibrovė į Anglijos taurės finalą

„Manchester City“ tęsia savo Anglijos taurės titulo gynybą. Šeštadienį taurės pusfinalio rungtynėse Pepo Guardiolos auklėtiniai iškovojo pergalę prieš Londono „Chelsea“. Jie dvikovą laimėjo rezultatu 1:0. Dvikovą „City“ klostėsi nelengvai. Jie labai ilgai ne tik nepelnė įvarčių, tačiau ir neturėjo gerų progų pasižymėti. Rungtynių baigtį išsprendė epizodas 84-ąją minutę.
2024-04-20

Po dar vienų lygiųjų Mauricio Pochettino įvardijo, ko trūksta „Chelsea“ komandai

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Sheffield United“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Mauricio Pochettino po šio susitikimo pripažino, jog auklėtiniams trūksta brandos. „Žinoma, kad žaidėjai buvo pavargę, tačiau šį kartą tai nėra pasiteisinimas, kodėl mes nelaimėjome rungtynių. Būdamas 52-ejų metų ir žiūrėdamas futbolą greitai supranti, kada komanda yra pasiruošusi kovoti ir kada ne.
2024-04-08

Varžovą nuvertinusi „Chelsea“ neįveikė „Sheffield United“

Anglijos „Premier“ lygoje toliau banguotą žaidimą demonstruoja Londono „Chelsea“. Du kartus rungtynėse pirmavę „aristokratai“ išvykoje nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių „Sheffield United“ 2:2 (1:1). Pirmajame kėlinyje „Chelsea“ išsiveržė į priekį po 11-ą minutę Thiago Silvos pelnyto įvarčio. Aikštės šeimininkai nesutriko ir lygybę rungtynėse 32-ą minutę atstatė Jaydenas Bogle‘as.
2024-04-07

Anglijos „Premier“ lygoje – skirtingi Londono klubų pasirodymai prieš autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti 30-ojo turo susitikimai. Sunkią pergalę šventė Londono „Tottenham“. Anksti įvartį praleidę šeimininkai galiausiai atsitiesė ir 2:1 palaužė „Luton“ komandą. Svečius į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Tahithas Chongas. Savo pranašumą „Luton“ sugebėjo išlaikyti iki antrojo kėlinio. Po pertraukos kamuolys atsidūrė svečių vartuose nuo gynėjo Issa Kabore, kuriam įskaitytas įvartis į savus vartus.
2024-03-30

„Premier“ lygoje „Chelsea“ įsirašė nelengvą pergalę

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.   Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai.
2024-03-12

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

„Liverpool“ pratęsimo stebukle iškovojo Anglijos taurę

Anglijos lygos taurės varžybose triumfavo „Liverpool“ komanda. Sekmadienį „Wembley“ stadione vykusiame finale Jurgeno Kloppo auklėtiniai po pratęsimo 1:0 nugalėjo Londono „Chelsea“. Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė „Liverpool“ klubas, bet pavojingiausia jo ataka priklausė „Chelsea“ komandai. Greitos atakos smaigalyje atsidūrė ir lengvą įvartį pelnė Raheemas Sterlingas. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog jam asistavęs Nicolasas Jacksonas buvo atsidūręs nuošalėje.
2024-02-25

Per pridėtą rungtynių laiką 2 įvarčius pelnęs „Chelsea“ išplėšė pergalę prieš „Crystal Palace“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus. Šeiminkus į priekį išvedė Jeffersonas Lerma, kuris 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.
2024-02-13

„Manchester United“ puolėjas 21-ą gimtadienį paminėjo įvarčiu ir pergale, „Chelsea“ apmaudžiai sudegė namuose

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 (1:0) sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ namuose 2:4 (1:2) turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą.