londonas 2012

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „londonas 2012“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „londonas 2012“.

Kirtis Rusijos ėjikei – dėl dopingo atimti du aukso medaliai

Jau senokai savo įvaizdį tarptautinėje bendruomenėje susigadinę Rusijos sportininkai toliau neišbrenda iš dopingo skandalų liūno. AIU pranešė, kad 2 metų diskvalifikacijos sulaukė Rusijos sportinio ėjimo atstovė Elena Lašmanova. Jos diskvalifikacija įsigaliojo nuo 2021 m. kovo 9 d. Tuo pačiu iš E.Lašmanovos buvo atimti du svarbiausi karjeros titulai – 2012 m. Londono olimpiados auksas ir 2013 m. pasaulio čempionato auksas.
2022-03-22

Baltarusijos plaukikė A. Gerasimenia didžiąją dalį olimpinės premijos skirs labdarai

Londono olimpinėse žaidynėse du sidabro medalius iškovojusi Baltarusijos plaukikė Aleksandra Gerasimenia didžiąją dalį olimpinės premijos skirs labdarai. „Didžiąją dalį gautos premijos ketinu atiduoti tiems, kam labiausiai to reikia. Tam tikrą sumą skirsiu ir sau - stovykloms, treniruotėms, o didelių planų asmeninėms išlaidoms neturiu“, - teigė 26-erių metų plaukikė. Ne viename labdaros projekte dalyvavusi A. Gerasimenia už du olimpinius sidabro medalius iš valstybės gavo 150 tūkst.
2012-10-26

Geriausias 2012 metų Europos lengvaatletis – britas M. Farahas

Didžiosios Britanijos bėgikas Mo Farahas išrinktas geriausiu 2012 metų Europos lengvaatlečiu. Somalyje gimęs atletas laureatu tapo antrus metus iš eilės. Rinkimus 20-ą kartą surengė Europos lengvosios atletikos asociacija (EA). 29-erių metų M. Farahas Londono olimpinėse žaidynėse laimėjo 5000 ir 10000 m bėgimus. Šiemet jis dar apgynė Europos čempiono titulą 5000 m distancijoje.
2012-10-09

BMW automobiliai olimpiniams prizininkams – svajonės išsipildymas

Penktadienį Vilniuje penkiems Londono olimpinių žaidynių prizininkams Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) įteikė žadėtų BMW automobilių raktelius. Papozavę prieš kameras ir objektyvus olimpiados didvyriai vienu balsu tvirtino, kad tai nuostabi dovana. Olimpinėms čempionėms plaukikei Rūtai Meilutytei ir penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei atiteko po BMW 525xd automobilį, kurio kaina siekia 205 tūkst. litų.
2012-10-05

Įspūdingai parolimpiečio stalo tenisininko uždirbtas taškas tapo „Youtube“ sensacija

Londono parolimpinių žaidynių stalo teniso mače tašką įspūdingu šuoliu krentant ant žemės pelnęs britas Davidas Wetherillas tapo interneto svetainės „Youtube“ sensacija. Neįtikėtiną vaizdo epizodą iš dvikovos tarp D. Wetherillo ir vokiečio Thomaszo Kusiako iki penktadienio ryto peržiūrėjo jau beveik 4 milijonai lankytojų. „Labiausiai jaudinausi, kad atrodysiu kaip ligotas, neįgalus berniukas, riedantis ant grindų, – cbsnews.com sakė 22 metų D. Wetherillas ketvirtadienį.
2012-09-07

Plaukikas K. Skučas Londono parolimpinėse žaidynėse – devintas

Londono parolimpinių žaidynių vyrų su judėjimo negalia 50 m plaukimo nugara atrankos varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Kęstutis Skučas užėmė devintąją vietą. Atėnų parolimpinių žaidynių vicečempionas antrajame plaukime finišavo paskutinis, penktas. Jis distanciją įveikė per 52,38 sek. Norint patekti į finalą, 45-erių metų kauniečiui reikėjo plaukti 0,46 sek. greičiau. Atrankos varžybose dalyvavo 10 plaukikų.
2012-09-06

BMW automobilių Londono olimpiados medalininkams bendra vertė – 800 tūkst. litų

Londono olimpinėse žaidynėse medalius iškovoję penki Lietuvos sportininkai bus apdovanoti naujais BMW automobiliais. Taip ketvirtadienį savo neeiliniame posėdyje nutarė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomasis komitetas.
2012-09-06

Rutulio stūmikas M. Bilius Londono parolimpinėse žaidynėse – šeštas

Londono parolimpinių žaidynių judėjimo negalią turinčių vyrų rutulio stūmimo varžybose trečiadienį Lietuvos atstovas Mindaugas Bilius užėmė šeštąją vietą. 30-metis lietuvis rutulį nustūmė 15 m 16 cm ir pagerino asmeninį rekordą. Sėkmingiausias buvo trečiasis M. Biliaus bandymas. Pirmuoju mėginimu jis įrankį nustūmė 14 m 38 cm, ketvirtuoju - 14 m 7 cm, penktuoju - 14 m 36 cm, šeštuoju - 14 m 73 cm, o antrasis bandymas nebuvo įskaitytas. Nugalėjo 28-erių metų kinas Xia Dongas.
2012-09-05

V. Adamkus pasveikino olimpinę čempionę L. Asadauskaitę: kai buvai ant žirgo, tiesiog drebėjau

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma antradienį pasveikino Londono olimpinėse žaidynėse aukso medalį iškovojusią šiuolaikinės penkiakovės atstovę Laurą Asadauskaitę. Buvęs šalies vadovas olimpinei čempionei įteikė medalį su savo atvaizdu. V. Adamkus teigė, kad jis labai susidomėjęs stebėjo Lauros pasirodymą Londone, o labiausiai jaudinosi per jojimo rungtį. „Kai buvai ant žirgo, tiesiog drebėjau“, – neslėpė jis.
2012-09-04

Rutulio stūmikas R. Urbonas Londono parolimpinėse žaidynėse – dešimtas

Londono parolimpinių žaidynių regėjimo negalią turinčių vyrų rutulio stūmimo varžybose pirmadienį Lietuvos atstovas Rolandas Urbonas užėmė dešimtąją vietą. Penktą kartą parolimpinėse žaidynėse dalyvavęs 40-metis kaunietis rutulį nustūmė 12 m 14 cm. (810 tšk.). Sėkmingiausias buvo paskutinysis, trečiasis, R. Urbono bandymas. Nugalėjo 40-metis ukrainietis Andrejus Golivecas - 16 m 25 cm (991 tšk.). Sidabras atiteko Rusijos, o bronza - Australijos atstovams.