liverpool

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liverpool“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liverpool“.

Europos lygos kevirtfinaliai: „Liverpool“ eliminuotas iš turnyro, „Bayer“ pasiekė rekordą

Europos lygos turnyre savo pasirodymą baigė jo favoritai „Liverpool“ futbolininkai, nors atsakomosiose rungtynėse Italijoje jie 1:0 ir nugalėjo „Atalanta“. Visgi, to neužteko, kadangi pirmąsias rungtynes namuose Anglijos ekipa pralaimėjo net 0:3. „Liverpool“ viltis išsigelbėti šiose rungtynėse buvo sužadinęs ankstyvas įvartis. Dar 7-ąją minutę Mohamedas Salah realizavo 11 metrų baudinį ir sušvelnino deficitą iki vieno įvarčio.
Prieš 2 val.

Košmariška diena favoritams: suklupo tiek „Arsenal“, tiek „Liverpool“

Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus. Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze. Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais.
2024-04-14

Jurgenas Kloppas po skaudaus pralaimėjimo prieš „Atalanta“ pasiuntė žinutę savo žaidėjams

„Liverpool“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio pirmose rungtynėse namuose 0:3 nusileido „Atalanta“ futbolininkams. Anglijos klubo vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas po šio susitikimo pasidalijo savo mintimis. „O Dieve, rungtynės buvo tikrai blogos. Pradėjome susitikimą gerai, tačiau tokio pasirodymo nepavyko pratęsti. Buvome visur ir niekur. Buvo keista. Darwinas Nunezas ir Harvey Elliottas turėjo puikias progas pasižymėti, tada varžovai įmušė įvartį ir mes viską atidavėme į jų rankas.
2024-04-12

Europos lygos ketvirtfinaliai: „Liverpool” buvo sutriuškintas namuose

Europos lygoje sužaisti keturi pirmieji ketvirtfinalių serijos mačai. Skaudų antausį namuose gavo „Liverpool“. Jurgeno Kloppo auklėtiniai Anglijoje net 0:3 pralaimėjo Bergamo „Atalanto“ vienuolikei ir susikomplikavo savo padėtį prieš atsakomąsias rungtynes. Itališkų klubų akistatoje minimalią pergalę 1:0 šventė išvykoje žaidęs „Roma“ klubas, kuris palaužė „AC Milan“. Tuo metu Portugalijoje vietos „Benfica“ 2:1 palaužė Marselio futbolininkus iš Prancūzijos.
2024-04-11

„Manchester United“ skaudžiai įgėlė titulą medžiojančiai „Liverpool“

Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ futbolininkai nepasinaudojo šansu grįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Nesvetingame „Old Trafford“ stadione pirmiejį įmušę Jurgeno Kloppo auklėtiniai vėliau paleido iniciatyvą 2:2 (1:0). Pirmasis rungtynėse 23-ią minutę pasižymėjo Luisas Diazas, o pirmoje mačo dalyje „Liverpool“ užtikrintai kontroliavo situaciją. Pirmoje rungtynių pusėje „Liverpool“ kamuolį kontroliavo 57 proc.
2024-04-07

Dramatiškose rungtynėse „Chelsea“ pergalę nulėmė du įvarčiai mačo pabaigoje

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 4:3 įveikė „Manchester United“ futbolininkus. Rungtynes aktyviau pradėjęs „Chelsea“ po tikslaus Conoro Gallagherio smūgio greitai išsiveržė į priekį 1:0. Cole’as Palmeris vos po 15 minučių sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino rezultatą 2:0. Visgi „Man Utd“ per likusį laiką pavyko apversti situaciją.
2024-04-05

Anksti įgytą deficitą panaikinęs „Liverpool“ susigrąžino lyderio poziciją

Lyderių poziciją Anglijos „Premier“ lygoje dar labiau įtvirtino „Liverpool“. Anksti įgautą deficitą pašalinę jie 2:1 įveikė „Brighton“ futbolininkus.  Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Brighton“ jau antrąją rungtynių minutę, kai kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Danny Welbeckas. Visgi „Liverpool“ netruko panaikinti deficito.  Dar pirmame kėlinyje, 27-ą minutę, pelnė Luizas Diazas ir išlygino mačo rezultatą.
2024-03-31

„Man United“ dukart vijosi varžovus, bet po pratęsimo iš FA taurės eliminavo „Liverpool“

„Manchester United“ Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje po pratęsimo 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.
2024-03-17

Paaiškėjo Europos lygos ketvirtfinalio etapo poros

Penktadienį ištraukti Europos lygos ketvirtfinalio burtai. Turnyro favoritę „Liverpool“ komandą šiame etape burtai suvedė su varžovai iš Italijos. Jie kovos su „Atalanta“ atstovais. Likusios dvi Italijos ekipos susikaus tarpusavyje. „Milan“ stos į kovą su „Roma“ atstovais.
2024-03-15

Europos lygos aštuntfinalis: ir toliau nepralaimintis „Bayer“ išsigelbėjo, „Liverpool“ surengė įvarčių fiestą

Europos lygoje sužaistos likusios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio etapo dalyvės. Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ komanda. Ji namuose 6:1 sutriuškino Prahos „Sparta“. Bendroje serijoje jie triumfavo net 11:2. Dar rungtynių pradžioje „Liverpool“ nokautavo savo varžovus. Per šešių minučių 55 sekundžių atkarpą jie pelnė net keturis įvarčius.