lietavai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietavai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietavai“.

Tado Eliošiaus vedama „Lietava“ sezoną užbaigė nugalėdama „Sūduvą“

Po diskvalifikacijos į komandą sugrįžęs Tadas Eliošius į savo sąskaitą įsirašė dublį ir padėjo Jonavos „Lietavai“ iškovoti sezono finiše iškovoti pirmąją „SMScredit.lt A lygoje“ pergalę prieš bronzinę Marijampolės „Sūduvą“ - 3:2 (1:0). Paskutinėse sezono rungtynėse „Sūduvos“ trenerių štabas suteikė galimybę rungtynes starto vienuolikėje pradėti vartininkui Martynui Matuzui, saugams Gabrieliui Judickui ir Domantui Antanavičiui.
2016-11-26

Jaunasis puolėjas sugrąžino Kauno „Stumbrą“ į penktąją vietą

Į penktą poziciją sugrįžęs Kauno „Stumbras“ Jonavos „Lietavai“ šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone išliko neįmenama mįsle. Mariano Barreto kariauna namuose 3:1 (1:1) nugalėjo čempionato debiutantus, kurie po ilgesnės pertraukos nukrito į šeštą vietą. 3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Abdulas Basitas, bet 39-ąją Dominykui Galkevičiui pavyko rezultatą išlyginti.
2016-10-29

„Trakai“ minimaliu skirtumu įveikė išsišokėlę „Lietavą“

Atėmusiai taškus iš čempiono Jonavos „Lietavai“ nepavyko įkąsti vicečempionui. Po keitimo aikštėje pasirodžiusio Dmitrijaus Rekišo įvarčio pakako „Trakams“ Kaune įveikti čempionato debiutantus minimaliu rezultatu – 1:0 (0:0). Iškovoję penktąją pergalę iš eilės riteriai turnyro lentelėje pavijo pirmoje vietoje esantį Klaipėdos „Atlantą“. Utenos „Lietava“ iškovojo pirmąją pergalę „SMScredit.