lebronas jamesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lebronas jamesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lebronas jamesas“.

LeBron Jameso ir Anthony Daviso duetas atvedė „Lakers“ į pergalę taškų lenktynėse

Anthony Davisas pelnė 36 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, o LeBronas Jamesas pridėjo 26 taškus. Galingas Los Andželo „Lakers“ (39/32) žvaigždių žaidimas padėjo sekmadienio naktį 150:145 (30:36, 42:32, 44:31, 34:46) nugalėti Indianos „Pacers“ (40/32). Pirmąjį rungtynių ketvirtį pralaimėję Darvino Hamo auklėtiniai sekančius du žaidė it iš natų ir abejuose viršijo 40 taškų ribą.
2024-03-25

Visas rungtynes dominavusi „Lakers“ sutriuškino varžovus iš Atlantos

NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (37/32) ekipa pasiekė triuškinamą pergalę, kai savo sirgalių akivaizdoje 136:105 (38:28, 35:31, 38:27, 25:19) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (30/38) komandą ir nutraukė dviejų nesėkmių seriją. Nugalėtojus į priekį vedė D'Angelo Russellas, kuris pelnė 27 taškus ir atliko 10 perdavimų. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 28 žaidimo minutes įmetė 25 taškus (8/9 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.
2024-03-19

LeBrono sūnaus burbulas bliūkšta: tėvo ir sūnaus svajonei išsipildyti nelemta?

LeBronas Jamesas yra rezultatyviausias visų laikų NBA žaidėjas. 39-erių krepšininkas NBA čempionu yra tapęs 4 kartus, o 2023–2024 m. sezonas stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje jam yra jau 21-asis. 19-likmetis legendos sūnus Bronny Jamesas šią savaitę baigė pirmąjį savo NCAA sezoną. „Pac 12“ diviziono ketvirtfinalyje B. Jameso atstovaujamą „USC Trojans“ ekipą 70:49 sutriuškino Arizonos „Wildcats“ universitetas, kuris ir žengė į kitą etapą.
2024-03-16

Rungtynes kontroliavusi „Lakers“ susitvarkė su „Thunder“

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Los Andželo „Lakers“ (34/29) ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 116:104 (25:25, 27:18, 37:29, 27:32) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (42/19) komandą. LeBronas Jamesas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 19 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.), sugriebė 11 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir suklydo 3 sykius.
2024-03-05

Visų laikų NBA rekordininkas LeBronas Jamesas pasiekė dar vieną istorinę žymą

Pergalę NBA lygoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (42/19), kuri išvykoje 124:114 (27:33, 31:33, 31:23, 35:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (33/29) ekipą. Įsimintinas šis vakaras, nepaisant nesėkmės, buvo LeBronui Jamesui. Jis šiąnakt tapo pirmuoju NBA žaidėju, peržengusiu 40 tūkst. taškų ribą. Puolėjui tam reikėjo 9 taškų. Krepšininkas šią ribą pasiekė antrojo kėlinio pradžioje, kai kaire ranka pataikė iš po krepšio.
2024-03-03

Žvaigždžių traukiama „Lakers“ tik po pratęsimo palaužė Vašingtono ekipą

Po atkaklios kovos pergalę NBA rungtynėse iškovojo Los Andželo „Lakers“ (33/28) ekipa. Darvino Hamo treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 134:131 (31:34, 39:35, 29:26, 27:31, 8:5) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (9/50) komandą. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 38 minutes įmetė 31 tašką (10/19 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau kartą prasižengė ir suklydo 4 sykius.
2024-03-01

Per kėlinį didžiulį deficitą ištirpdžiusi „Lakers“ laimėjo Los Andželo derbį

Los Andželo derbyje dramatišką pergalę iškovojo „Lakers“ (32/28) komanda, kuri svečiuose 116:112 (29:30, 23:36, 25:30, 39:16) „Clippers“ (37/20) ekipą. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 37 minutes pelnė 34 taškus (6/9 dvit., 7/12 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet dusyk pažeidė taisykles ir suklydo 3 sykius. Jis vien paskutiniame kėlinyje pelnė 19 taškų.
2024-02-29

LeBronas Jamesas apie prastas sūnaus prognozes naujokų biržoje: „Gal galite vaikui leisti būti vaiku?“

LeBronas Jamesas užstojo sūnų Bronny, kuris nebėra matomas kitų metų NBA naujokų biržoje. Nors anksčiau B.Jamesui buvo žadamas šaukimas net pirmajame dešimtuke, tačiau NCAA sezone jis buksuoja ir atitinkamai stipriai suprastėjo jo akcijos. „Galbūt galite jūs leisti vaikui būti vaiku ir mėgautis koledžo krepšiniu? Darbas ir rezultatai ateityje patys kalbės už save, nesvarbu ką jis nuspręs daryti. Jeigu jūs nežinote, jam nerūpi naujokų reitingai.
2024-02-27

Įspūdingo Victoro Wembanyamos nepakako LeBrono Jameso kariaunai nugalėti

Victoro Wembanyamos vedami San Antonijaus „Spurs“ (11/46) išvykoje 118:123 (26:30, 33:36, 31:31, 28:26) krito prieš LeBrono Jameso atstovaujamą Los Andželo „Lakers“ (31/27). Nors rungtynės baigėsi mažu skirtumu, „Lakers“ užtikrintai pirmavo didžiąją mačo dalį.
2024-02-24

LeBronas Jamesas praleis akistatą prieš „Warriors“: turi problemų su čiurna

Los Andželo „Lakers“ komandos žvaigždė LeBronas Jamesas praleis artimiausias rungtynes su San Fransisko „Warriors“. Puolėjas nežais dėl čiurnos problemų, rungtynės vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Kol kas nežinoma, kiek tiksliai laiko jis nežais, bet tikima, kad greitai grįš į aikštę. Praėjusį mėnesį prieš „Warriors“ puolėjas įmetė 36 taškus, atkovojo 20 kamuolių bei atliko 12 perdavimų.