la liga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „la liga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „la liga“.

Nuostabus Aurelieno Tchouameni šūvis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Mallorcą"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Mallorca“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Jude‘as Bellinghamas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. „Real“ vos antrą kartą nepavyko atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą per pirmąsias 45 žaidimo minutes „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse šį sezoną.
2024-04-13

„Inter“ dar labiau priartėjo prie titulo Italijoje, o Ispanijoje „Atletico“ mačo pabaigoje išplėšė pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse toliau link titulo užtikrintai žygiuoja Milano „Inter“. „Inter“ klubas iškovojo jau 25-ąją pergalę per 30 rungtynių 2:0 namuose nugalėdami „Empoli“ komandą. „Inter“ labai anksti įgijo pranašumą. Aštrų perdavimą į baudos aikštelę vienu lietimu į vartus nukreipė Federico Dimarco. Po pertraukos „Inter“ užtikintai kontroliavo rungtynes, kol galiausiai pelnė ir antrąjį savo įvartį.
2024-04-02

„Barcelona“ sunkiai laimėjo prieš dešimtyje likusius varžovus, „Milan“ sutvirtino savo pozicijas Italijoje

„Barcelona“ futbolo klubas įsirašė dar vieną pergalę „La Liga“ pirmenybėse, o Italijoje „Milan“ dar labiau įsitvirtino antroje lentelės vietoje. Šeštadienį namuose žaidę Barselonos futbolininkai ne be vargo 1:0 nugalėjo „Las Palmas“. Rungtynėse „Las Palmas“ jau 24-ąją minutę liko dešimtyje. Komandos vartininkas Alvaro Vellesas bandydamas perimti kamuolį taranavo oponentą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.
2024-03-31

Pykčio iš „Atletico“ sirgalių sulaukęs Joao Felixas: „Jie nežino, kas vyko komandos viduje, kai aš buvau čia“

„Barcelonos“ nuomojamas puolėjas Joao Felixas vėl įmušė įvartį į savo buvusio klubo Madrido „Atletico“ vartus, o jo atstovaujama dabartinė komanda 3:0 nugalėjo Diego Simeone‘o komandą. Kalbėdamas apie rungtynes, portugalas džiaugėsi tuo, jog pavyko įmušti tris įvarčius į komandos, kuri garsėja tvirta gynyba, vartus. „Sužaidėme puikias rungtynes, svečiuose įmušėme 3 įvarčius prieš komandą, kuri gerai ginasi. Viskas buvo tobula ir mes tuo džiaugiamės“, – ESPN sakė J.Felixas.
2024-03-18

Be išvaryto trenerio „Barcelona“ svečiuose įveikė „Atletico“ ir išlaiko spaudimą lygos lyderiui

„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Madrido „Atletico“ futbolininkus.  Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė po keletą progų.
2024-03-18

„Bayern“ pasismagino prieš autsaiderius, „Real“ padidino atotrūkį nuo artimiausių varžovų

Vokietijos čempionate lengvą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda, o Ispanijoje užtikrintai laimėjo Madrido „Real“.  Šeštadienį išvykoje Miuncheno ekipos laukė rungtynės su „Bundesliga“ autsaideriais „Darmstadt“ komanda. Thomaso Tuchelio auklėtiniams jie didesnių problemų nesukėlė – jie laimėjo akistatą 5:2.  Nors pirmieji šiame susitikime pasižymėjo šeimininkai po Timo Skarkės įvarčio, vėliau sekė penki „Bayern“ įvarčiai be atsako.
2024-03-16

Po dar vieno pralaimėjimo darbo neteko Rafaelis Benitezas

Vigos „Celta“ klubas pranešė, jog atsisveikino suvyriausiuoju komandos treneriu Rafaeliu Benitezu. 63-ejų metų treneris „La Liga“ klube išdirbo mažiau nei metus – jis prie komandos prisijungė tik praėjusią vasarą. Per savo karjerą R. Benitezas yra treniravęs tokius klubus kaip „Valencia“, „Liverpool“, „Inter“, Chelsea“, „Napoli“ ir Madrido „Real“. Visgi, pastaruoju metu jam savo darbe sekasi nekaip: tai jau antroji komanda iš eilės, kurioje jis išdirbo mažiau nei vienerius metus.
2024-03-13

„Real“ apeliacija atmesta: turės rungtyniauti be didžiausios komandos žvaigždės

Madrido „Real“ klubui nepavyko panaikinti bausmės skirtos didžiausiai klubo žvaigždei. Dvikovoje su „Valencia“, jau po finalinio rungtynių švilpuko, rungtynių teisėjas Jude‘ui Bellinghamui parodė raudoną kortelę. Ją anglas gavo už necenzūrinę leksiką skirtą teisėjo atžvilgiu. Madrido „Real“ klubas tikėjosi, jog žaidėjui bus panaikinta ši diskvalifikacija ir pateikė apeliaciją. Visgi, ji buvo atmesta, o tai reiškia, jog lieka galioti dviejų rungtynių diskvalifikacija.
2024-03-08

Įvartį „Real“ kainavęs teisėjo sprendimas neprasprūdo pro akis, gali laukti pašalinimas

Šeštadienio Ispanijos „La Liga“ rungtynės tarp „Valencia“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, tačiau mačas turėjo finišuoti kitaip. Vėlų šeštadienio vakarą rungtynių teisėjas Jesusas Gil Manzano atsidūrė vienos iš kontroversiškiausių scenų Ispanijos futbolo istorijoje. 40-metis teisėjas iš esmės kainavo Madrido „Real“ komandai tai, kas galėjo tapti lemiamais taškais kovoje dėl „La Liga“ titulo.
2024-03-04

Du lyderius praradusi „Barcelona“ neįveikė Bilbao „Athletic“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse išvykoje žaidusi „Barcelona“ nesugebėjo palaužti Bilbao „Athletic“ pasipriešinimo, o dėl aukščiausių pozicijų kovojančių ekipų akistata baigėsi be įvarčių – 0:0. Trečioje vietoje žengianti „Barcelona“ dar pirmajame kėlinyje neteko dviejų itin svarbių žaidėjų. Iš pradžių dėl olando Frankie de Jongo traumos buvo atliktas priverstinis keitimas, o kėlinio pabaigoje susižeidė ir kitas saugas Pedri.