Kulkinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kulkinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kulkinis“.

Šaudymo varžybas laimėjo 19-metė Pietų Korėjos šaulė

Londono olimpinių žaidynių moterų kulkinio šaudymo mažo kalibro pistoletu iš 25 m atstumo rungtį trečiadienį laimėjo Pietų Korėjos šaulė Kim Dzangmi (Kim Jangmi). 19-metė korėjietė finale surinko 792,4 taško. Sidabro medalį pelnė Pekino olimpinių žaidynių čempionė 34-erių metų kinė Čen Jing (Chen Ying), surinkusi 791,4 taško. Bronza atiteko 27-erių metų ukrainietei Alionai Kostevič (788,6 tšk.). Tai au antrasis Ukrainos šaulės medalis Londono žaidynėse.
2012-08-01

Olimpinių žaidynių auksas – Kinijos ir Pietų Korėjos šauliams

Londono olimpinių žaidynių moterų kulkinio šaudymo pneumatiniu šautuvu iš 10 m atstumo nugalėtoja šeštadienį tapo 23-ejų metų kinė Ji Siling (Yi Siling). Kinijos šaulė surinko 502,9 taško. Sidabro medalį pelnė 30-metė lenkė Silvija Bogacka (Sylwia Bogacka), surinkusi 502,2 taško. bronza atiteko kitai Kinijos sportininkei - 24-erių metų Ju Dan (Yu Dan, 501,5 tšk.). Pekino olimpinių žaidynių čempionė čekė Katerina Emons (Katerina Emmons, 500,3 tšk.) užėmė ketvirtąją vietą.