karolina pliskova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolina pliskova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolina pliskova“.

Čekijos tenisininkei pavyko laimėti antrąjį per savo karjerą WTA serijos moterų turnyrą

WTA serijos "KIA Korea Open" moterų teniso turnyro Seule vienetų varžybų nugalėtoja tapo antroji raketė 22-ejų metų čekė Karolina Pliskova, sekmadienį finale per 2 valandas ir 11 minučių trijuose setuose - 6:3, 6:7 (5:7), 6:2 - privertusi pasiduoti penktąją pagal reitingą 28-erių amerikietę Varvarą Lepchenko. Tai buvo antrasis Čekijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras per visą karjerą.
2014-09-21

Favoritės pergalingai pradėjo moterų teniso turnyrą Čekijos sostinėje

Čekijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "ECM Prague Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių. Antradienį toliau tęsėsi vienetų varžybų pirmojo rato susitikimai, kuriuose pergales iškovojo ir abi turnyro favoritės: pirmąjį reitingą turinti rusė Vera Zvonariova 6:2, 6:3 nugalėjo čekę Lucie Hradecką, o antroji pagal skirstymą vengrė Melinda Czink 6:0, 6:2 sutriuškino kroatę Jeleną Pandzič.
2008-04-30

Lyderių pralaimėjimai Čekijos sostinės teniso kortuose

Čekijos sostinėje tęsiasi WTA serijos "ECM Prague Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių.Antradienį vienetų varžybų šešioliktfinalyje slovakė Dominika Cibulkova netikėtai 6:3, 7:6 (7:5) nugalėjo antrąją turnyro raketę argentinietę Giselą Dulko, o kita Slovakijos tenisininkė Jarmila Gajdosova 6:1, 6:0 sutriuškino aštuntąją pagal reitingą rusę Anastasiją Rodionovą.