julija jefimova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julija jefimova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julija jefimova“.

Jefimova susižeidė slidinėdama JAV kalnuose: štai, kaip visa tai įvyko

Buvusi Rūtos Meilutytės konkurentė olimpiniuose baseinuose Julija Jefimova dėl Rusijos pradėto karo prieš Ukrainą negali dalyvauti jokiose plaukimo varžybose ir ieško naujų saviraiškos formų. 30-metė gražuolė socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu, kuriame ji pramogauja slidinėdama Jungtinės Amerikos Valstijose (JAV). J. Jefimova šiame vaizdo įraše pasijuokė iš savęs – slidinėdama ji nukrito, o iš veido pasipylė kraujas.
2023-02-15

Julija Jefimova skundžiasi tautiečių požiūriu: „Aš penkta pasaulyje. Ar tai taip blogai?“

Apie olimpinį auksą svajojusi 29-erių rusė Julija Jefimova Tokijuje pasirodė nesėkmingai – rusė 100 m plaukimo krūtine finalą baigė 5-a (1:06.02 min.). 2016 m. šioje rungtyje ji tapo olimpine vicečempione, 2012 m. buvo 7-a, o 2008 m. – 4-a. Vėliau J.Jefimova dar atstovavo Rusijos olimpinio komiteto rinktinei kombinuotoje estafetėje, tačiau plaukė tik atrankoje. Finale rusės vertėsi be jos ir užėmė 7-ą vietą. J.Jefimovai Tokijo olimpiada buvo prasčiausia karjeroje.
2021-08-03

Jefimova svarsto apie pasitraukimą: „Nežinau, ar verta tęsti karjerą“

Apie olimpinį auksą svajojusi 29-erių rusė Julija Jefimova Tokijuje pasirodė nesėkmingai – rusė 100 m plaukimo krūtine finalą baigė 5-a (1:06.02 min.). 2016 m. šioje rungtyje ji tapo olimpine vicečempione, 2012 m. buvo 7-a, o 2008 m. – 4-a. J.Jefimova Tokijuje dar gali būti įtraukta į kurios nors Rusijos olimpinio komiteto (ROC) komandos estafetės sudėtį, bet ji pripažįsta, kad rimtai galvoja apie karjeros pabaigą. „Tai pirmos varžybos, kuriose pasirodžiau taip blogai.
2021-07-27

Jefimova sukritikavo plaukimo tvarkaraštį: „Niekas nežiūri sportininkų interesų“

Pirmadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse vykusiose plaukimo 100 metrų krūtine pusfinalio varžybose Julija Jefimova pademonstravo penktą geriausią rezultatą (1:06.34 sek.) ir prasibrovė į finalą. Toje pačioje rungtyje dalyvavusi lietuvė Kotryna Teterevkova finišavo 14-a. Dėl laiko juostų, transliacijų ir geresnio žiūrimumo rytais vykdoma pagrindinė sesija, kurioje kovojama dėl vietų finale ar medalių, sukelia problemų ne vienam plaukikui.
2021-07-26

Neeilinis įvykis Europos čempionate: teko iš naujo plaukti finalą

Budapešte (Vengrija) tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Penktadienio vakarinėje sesijoje buvo išdalinti dar 6 medalių komplektai, o beprecedentis įvykis užfiksuotas moterų 100 m plaukimo nugara rungtyje. Pagal programą tai buvo vienas iš pirmųjų penktadienio finalų. Jį laimėjo britė Kathleen Dawson (58.18 sek.), pagerinusi čempionatų rekordą. Antra atplaukė olandė Kira Toussaint (59.02), o trečia – rusė Marija Kameneva (59.13). Visgi, jau po finišo Švedijos komanda pateikė protestą.
2021-05-21

Titulo neapgynusi Jefimova Europos čempionate netikėtai liko be medalio

Budapešte (Vengrija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate titulo neapgynė rusė Julija Jefimova, netikėtai likusi be medalio moterų 100 m plaukimo krūtine finale. Rusė distanciją įveikė per 1 min. 6.33 sek. ir finišavo ketvirta. Nugalėjo švedė Sophie Hansson (1:05.69), kuriai tai buvo pirmas medalis Europos čempionatuose ilgame baseine.
2021-05-19

Netikėtumas Rusijoje: garsioji Jefimova nusileido 16-metei plaukikei

Rusijoje savaitgalį vykusiame šalies plaukimo čempionate užfiksuota netikėtų rezultatų. Vienas jų buvo tituluotos plaukikės Julijos Jefimovos nesėkmė 100 metrų rungties finale. Jame J. Jefimova nusileido vos 16-metei Jevgenijai Čikunovai ir liko antra. J. Čikunova trasą įveikė per 1 min. ir 6,06 sek., o antroje vietoje likusi J. Jefimova finišavo per 1 min. ir 6,22 sek.
2021-04-06

Jefimova prabilo apie Meilutytės atsiprašymą: ją buvo lengviausia palaužti

Savaitgalį Pietų Korėjoje baigėsi pasaulio plaukimo čempionatas, kuriame nemažai dėmesio ir vėl gavo tarp lyderių plaukusi rusė Julija Jefimova. Nors baseine jau nebuvo karjerą baigusios vienos aršiausių jos konkurenčių Rūtos Meilutytės, lietuvės vardas vis tiek nuskambėjo Rusijos žiniasklaidoje. Čempionato metu R.Meilutytė išgirdo sprendimą dėl praleistų trijų dopingo kontrolierių apsilankymų – dvejų metų diskvalifikacija.
2019-07-29

Jefimova prabilo apie santykius su Meilutyte: viskas buvo kitaip, nei atrodė

Pietų Korėjoje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas olimpiniame (50 m ilgio) baseine. Antradienio varžybas vainikavo moterų 100 m plaukimas krūtine, kuriame dėl aukso nuožmiai kovojo amerikietė Lilly King ir rusė Julija Jefimova. Nuo 2016-ųjų metų tarpusavyje konkuruojančios sportininkės ir šįkart buvo visa galva pranašesnės už varžoves. Galiausiai aukso medaliu džiaugėsi L. King (1 min. 4.93 sek.), kuri pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje.
2019-07-24

Jefimova kaitina gerbėjus: išsirengė nuogai

Rusijos plaukikė Julija Jefimova ruošiasi startams Indianoje vykstančiam trečiajame FINA Čempionų lygos etape, o prieš tai lankėsi Kalifornijoje, iš kur pasiuntė karštus linkėjimus savo gerbėjams. Malibu paplūdimyje 27-erių plaukikė nusimetė drabužius ir kūną prisidengė ananasais, taip eilinį kartą kaitindama sekėjus „Instagram“ tinkle. J.Jefimova nevengia demonstruoti kūno bei dalintis pikantiškais kadrais socialiniuose tinkluose.