jazz

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jazz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jazz“.

Niujorke – retas trigubas dublis

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (31/17) krepšininkai. Tomo Thibodeau treniruojama komanda namų arenoje 118:103 (29:22, 28:27, 36:24, 25:30) nugalėjo Jutos „Jazz“ (24/25) klubą. Niujorko klubui Donte DiVincenzo įmetė 33 taškus, gynėjas pataikė 9 tritaškius ir jam tai yra naujas karjeros rekordas. Jalenas Brunsonas prie pergalės prisidėjo 29 taškais. Retą trigubą dublį atliko Joshas Hartas – 10 taškų, 10 perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.
2024-01-31

Rekordinėse „Pelicans“ rungtynėse – solidus Jono Valančiūno dvigubas dublis

Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/18) NBA reguliariajame sezone iškovojo dar vieną pergalę, kai namuose153:124 (34:30, 43:29, 38:32, 38:33) įveikė nupūtė Jutos „Jazz“ (22-23) krepšininkus. Tai buvo rezultatyviausiais „Pelicans“ mačas klubo istorijoje. „Pelicans“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus bei klaidą. C.J. McCollumas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 33 taškus.
2024-01-24

Ant parketo pasirodęs Vasilije Micičius taškais prisidėjo prie pergalės prieš „Jazz“

Pergalę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (28/13) klubas, kuris svečiuose 134:129 (39:27, 37:40, 22:28, 36:34) įveikė Jutos „Jazz“ (22/21) krepšininkus.
2024-01-19

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių: pergalei tai nesutrukdė

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (18/14) namuose 112:105 (39:37, 20:14, 22:25, 31:29) nugalėjo Jutos „Jazz“ (13/19). Tiesa, šįkart J. Valančiūno indėlis į pergalę buvo kuklus. Lietuvis žaidė 23 min. ir per jas pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei dukart suklydo. Mažiau taškų šį sezoną J. Valančiūnas dar nebuvo pelnęs. Prieš tai jis 6 taškus rinko dar trejose rungtynėse.
2023-12-29

Sabonio „Kings“ pasiruošimą NBA sezonui baigė pergalingai: žvaigždės liko ant suolelio

Pergale pasiruošimą naujajam NBA sezonui užbaigė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Kalifornijos klubas namų arenoje stebint beveik 16 tūkstančių sirgalių 116:113 (27:26, 27:23, 25:36, 37:28) įveikė Jutos „Jazz“ komandą. Šiose rungtynėse komandos vertėsi be ryškiausių savo žvaigždžių. „Kings“ gretose ant atsarginių žaidėjų suolelio liko Domantas Sabonis, De'Aaronas Foxas, Chrisas Duarte, Trey Lylesas, Keeganas Murray.
2023-10-20

Beprotiško tempo rungtynėse – Markkaneno šou ir „Jazz“ pergalė

Pergalę ikisezoninėse NBA rungtynėse į savo sąskaitą įsirašė Jutos „Jazz“ krepšininkai. Pastarieji namuose 138:133 (40:34, 35:28, 36:35, 27:36) itin rezultatyviame mūšyje nukovė Portlando „Trail Blazers“ komandą.
2023-10-15

„Jazz“ prarado galimybes patekti į įkrintamąsias, dar labiau sumenko ir „Mavericks“ galimybės

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kol kas svarbiausią savo pergalę pasiekė Oklahomos „Thunder“ (39/42) klubas. Marko Daigneault auklėtiniai išvykoje 114:98 (32:25, 23:27, 29:24, 30:22) įveikė Jutos „Jazz“ (36/44) ir žengė didelį žingsnį link įkrintamųjų. Šiose rungtynėse kertiniu tapo dar trečiojo kėlinio pabaigoje pradėtas svečių spurtas 14:0 (94:76). „Thunder“ užtikrintai laimėjo net ir paskutines dvi mačo minutes likę be taškų.
2023-04-07

Sabonis vėl buvo arti trigubo dublio, bet dramatiškame mače „Kings“ krito Jutoje

Pralaimėjimą drmatiškame mače NBA lygoje patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (43/28) klubas, kuris svečiuose 120:128 (19:40, 33:28, 43:27, 25:33) nusileido  „Jazz“ (35/36). Lietuvis per 38 minutes pelnė 11 taškų (4/11 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 3 kartus. „Jazz“ kur kas geriau pradėjo mačą.
75
2023-03-21

Kraują stingdančioje Sabonio ir Markkaneno dramoje – lietuvio klubo pergalė paskutinę sekundę

NBA lygoje dramatišką pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (20/16) klubas. Kalifornijos ekipa išvykoje 117:115 (35:23, 25:28, 28:38, 29:26) įveikė Jutos „Jazz“ (19/21). Paskutinėmis sekundėmis rezultatas buvo lygus, o lemiamą metimą prasiveržęs link krepšinio pataikė De'Aaronas Foxas.
2023-01-04

Ukrainietis „X faktoriaus“ scenoje uždainavo ne tik lietuviškai: „Perbėgo šiurpuliukai“

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvydo trečiąją tiesioginę muzikinio projekto „X faktorius“ laidą. Projektą jau paliko keturi dalyviai – kas laukia kitų? Šiemet TV3 projektas ypatingas ne tik dėl nepamirštamų pasirodymų. Tiesioginių laidų metu į teisėjos kėdę sugrįžta ir žiūrovų bei dalyvių itin mylima teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu! Tai tapo pirmuoju jos pasirodymu po sūnaus gimimo.