inter

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inter“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inter“.

Prancūzijoje PSG įmušė net šešis įvarčius, o Italijos lygoje lyderiai prarado taškus

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.  Šiame susitikime „hat-tricką“ pelnė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Kylianas Mbappe. PSG gretose taip pat pasižymėjo Vitinha, Kang In Lee Nuno Mendesas.
2024-03-18

„Atletico“ nutraukė užsitęsusią pralaimėjimų išvykoje seriją

Pirmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės 21-ojo turo rungtynės. Madrido „Atletico“ komanda nutraukė savo ketverių iš eilės nesėkmių seriją išvykose bei 1:0 palaužė „Granada“. Pergalė leido jiems sugrįžti į pirmąjį ketvertą. Pirmajame kėlinyje rimtesnių progų abi komandos nesukūrė. Per visą kėlinį buvo atliktas vos vienas smūgis į vartų plotą, bet jis „Granada“ vartininkui didesnių problemų nesukėlė. Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.
2024-01-23

Rodrygo dublis „Real“ atnešė pergalę Ispanijoje, o Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus. Svečius į priekį išvedė Rodrygo, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos po puikaus reido nuginklavo vartininką. Pavojingų momentų sukūrė ir šeimininkai, bet ir svečiai antrojo kėlinio pradžioje neišnaudojo dar vieno idealaus šanso pasižymėti.
2023-11-27

Messi klubo viltys žlunga: „Inter“ gali nepatekti į atkrintamąsias

Lionelis Messi ketvirtą kartą iš eilės nebuvo įtrauktas į Majamio „Inter“ komandos sudėtį, kuri „Solder Field“ stadione trečiadienį 1:4 pralaimėjo „Chicago Fire FC“. Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Xherdanas Shaqiri ir Marenas Haile‘as-Selassie.
2023-10-05

Italijoje lyderis „Inter“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Sassuolo“ futbolininkų pranašumą. „Inter“  į priekį mače išvedė Denzelis Dumfriesas, kuris pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Bet N.Bajrami 54-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. O, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį mače pelnė Domenico Berardi 63-ąją minutę.
2023-09-28

Iš pirmų lūpų: Mkhitaryano gyvenimo istorija ir painūs karjeros vingiai

Henrikhas Mkhitaryanas yra vienas garsiausių Armėnijos futbolininkų šalies istorijoje. Futbolo paslapčių jis mokėsi ne viename garsiame Europos klube. Dabar jau 34-erių saugas theplayerstribune.com puslapyje pasidalino savo gyvenimo istorija ir atskleidė įdomių karjeros faktų. „Vieni mano pirmųjų prisiminų yra tai, kaip aš maldauju savo tėvo, Hamleto, pasiimti mane į savo futbolo klubo treniruotes Prancūzijoje. Man tada buvo maždaug penkeri.
2023-09-09

Holivudo vertas scenarijus: Messi Majamyje debiutavo pergalingu įvarčiu paskutinę minutę

Vienas iš labiausiai laukiamų JAV sporto debiutų penktadienį pateisino visų lūkesčius. Pasaulio čempionas ir septyniskart „Ballon D‘or“ laimėtojas argentinietis Lionelis Messi įmušė vieną iš savo firminių baudos smūgių, o Lygos taurės pirmose rungtynėse Majamario „Inter“ 2:1 nugalėjo „Cruz Azul“. L.Messi į aikštę žengė tik 54-ą minutę, kai pakeitė 18-metį saugą Benjaminą Cremaschi, kuris taip pat yra kilęs iš Argentinos.
2023-07-22

Pamatykite: futbolo dievukas Messi atvyko į Majamio klubą

Vienas geriausių visų laikų futbolininkų Lionelis Messi kartu su savo šeima atvyko į Pietų Floridą ir ruošiasi prasidėsiančiam naujam gyvenimo etapui.  Tikimasi, kad Majamio „Inter“ pristatys L.Messi kaip savo komandos žaidėją jau šį sekmadienį. Tuo tarpu argentinietis debiutuoti naujo klubo gretose turėtų liepos 21-ąją dieną rungtynėse su „Cruz Azul“. „Džiaugiamės savo priimtu sprendimu persikelti žaisti ir gyventi į JAV. Esame pasiruošę naujam iššūkiui, naujiems pokyčiams.
2023-07-12

Naštą nuo pečių nusimetęs Guardiola: „Tai buvo užrašyta žvaigždėse“

„Manchester City“ klubas pirmą kartą komandos istorijoje iškovojo UEFA Čempionų lygos trofėjų. Mančesterio ekipa finale jau žaidė 2021 metais, tačiau tada buvo priversti nuleisti galvas. Šįsyk jau jie neklydo ir lemiamame mače 1:0 palaužė Milano „Inter“. Po finalo treneris Josepas Guardiola sakė, kad pirmasis komandos titulas buvo „užrašytas žvaigždėse“. „Inter“ yra tikrai labai gera komanda, per pertrauką sakiau, kad būtume kantrūs ir tikrai pasiseks.
2023-06-11

Čempionų lygoje pirmą kartą klubo istorijoje triumfavo „Manchester City“

„Manchester City“ šeštadienio vakarą UEFA Čempionų lygos finale minimaliai 1:0 (0:0) įveikė Milano „Inter“ ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo prestižiškiausią futbolo trofėjų Europoje. Mančesterio ekipa kartu pasiekė unikalų pasiekimą – J. Guardiolos auklėtiniai sezone laimėjo visus tris svarbiausius komandos titulus. Jie triumfavo „Premier“ lygoje, iškovojo šalies FA taurę, o dabar ir Čempionų lygą. Šio vakar finalas prasidėjo gana ramiai.