indianos pacers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „indianos pacers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „indianos pacers“.

LeBron Jameso ir Anthony Daviso duetas atvedė „Lakers“ į pergalę taškų lenktynėse

Anthony Davisas pelnė 36 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, o LeBronas Jamesas pridėjo 26 taškus. Galingas Los Andželo „Lakers“ (39/32) žvaigždių žaidimas padėjo sekmadienio naktį 150:145 (30:36, 42:32, 44:31, 34:46) nugalėti Indianos „Pacers“ (40/32). Pirmąjį rungtynių ketvirtį pralaimėję Darvino Hamo auklėtiniai sekančius du žaidė it iš natų ir abejuose viršijo 40 taškų ribą.
2024-03-25

Jonas Valančiūnas svariai prisidėjo prie pakartoto „Pelicans“ klubo visų laikų rekordo

Lengvą pergalę NBA rungtynėse iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (36/25) klubas. Willie'o Greeno auklėtiniai savo arenoje 129:102 (48:26, 29:30, 31:16, 21:30) įveikė Indianos „Pacers“ (34/27) krepšininkus. Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 25 žaidimo minutes surinko 15 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet dukart pažeidė taisykles bei padarė 4 klaidas. Nugalėtojams Brandonas Ingramas pelnė 34 taškus.
2024-03-02

Blankiai atrodžiusio Jono Valančiūno atstovaujama „Pelicans“ krito Indianoje

Blankiai atrodžiusio Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (35/25) išvykoje 114:123 (24:40; 29:24; 33:32; 28:27) nusileido Indianos „Pacers“ krepšininkams (34/26). Indianos ekipa anksti perėmė kontrolę į savo rankas ir pirmąjį ketvirtį baigė dominuojančia persvara 40:24. Per kitas 10 minučių „Pelicans“ įjungė zoninę gynybą ir pristabdė šeimininkus, o įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki 64:53. Trečiajame ketvirtyje 10 taškų pelnęs Mathurinas ...
2024-02-29

Varžovų lyderių duetą sustabdę „Pacers“ nutraukė „Mavericks“ pergalių seriją

Triuškinančią nesėkmę NBA patyrė Dalaso „Mavericks“ (33/24). Rezultatu 111:133 (32:32, 28:35, 31:33, 20:33) jie nusileido Indianos „Pacers“ (33/25).  Taip nutrūko net septynių Dalaso komandos pergalių serija.  Mylesas Turneris nugalėtojams pelnė 33 taškus ir taip užfiksavo geriausią sezono pasirodymą, Tyrese'as Haliburtonas pridėjo 17 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.
2024-02-26

Tikrą tritaškių šou užkūręs Stephenas Curry vedė „Golden State Warriors“ į pergalę Indianoje

Neįtikėtino Stephenas Curry vedama „Golden State Warriors“ (24/25) išvykoje 131:109 (45:34, 25:24, 25:18, 36:33) įveikė Indianos „Pacers“ (29/24).  S. Curry šiose rungtynėse pelnė 42 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas smeigė net 11 taiklių tritaškių. Tiesa, tai buvo jau penktos rungtynės šį sezoną, kai S. Curry pasiekia 40 pelnytų taškų ribą.
2024-02-09

„76ers“ ir „Pacers“ komandos atliko mainus: į Filadelfiją keliauja Indianos snaiperis

Artėjant paskutiniam mainų terminui NBA lygoje, Indianos „Pacers“ ir Filadelfijos „76ers“ komandos apsikeitė krepšininkais. Buddy Hieldas keliasi į Filadelfiją, o mainais Pacers“ gavo Marcusą Morrisą ir Furkaną Korkmazą. B.Hieldas Indianoje praleido dvejus metus ir šį sezoną per vidutiniškai 26 minutes renka po 12 taškų, atkovoja 3,2 kamuolio ir atlieka 2,7 rezultatyvaus perdavimo.
2024-02-08

„Knicks“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Dramatišką pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (32/17) krepšininkai. Tomo Thibodeau auklėtiniai namų arenoje 109:105 (26:36, 25:22, 28:26, 30:21) įveikė Indianos „Pacers“ (27/22) klubą. Niujorko komandą į pergalę vedė Jalenas Brunsonas, kuris įmetė 40 taškų, iš kurių 11 surinko paskutiniame ketvirtyje. Donte DiVincenzo prie pergalės prisidėjo 20 taškų, 16 įmetė Deuce McBridge. Buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas pelnė 12 taškų bei atkovojo net 19 kamuolių.
2024-02-02

Kristapas Porzingis svariai prisidėjo prie sunkios „Celtics“ pergalės

Po atkaklios kovos pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Bostono „Celtics“ (37/11) klubas. Joe'o Mazzulla auklėtiniai savo arenoje 129:124 (36:26, 45:40, 25:37, 23:21) įveikė Indianos „Pacers“ (27/21) krepšininkus. Kristaps Porzingis Bostono klube buvo vienas lyderių. Po čiurnos traumos į aikštę sugrįžęs latvis per 31 žaidimo minutę įmetė 17 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.
2024-01-31

Nikola Jokičiaus tritaškis įtvirtino „Nuggets“ pergalę Indianoje

Sunkią pergalę NBA rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ (31/14) krepšininkai. Michaelo Malone'o treniruojama komanda svečių arenoje 114:109 (28:29, 26:33, 39:19, 21:28) nugalėjo Indianos „Pacers“ (24/20) klubą. Nikola Jokičius nugalėtojams per 37 minutes pelnė 31 tašką (10/15 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, tačiau prasižengė 3 kartus ir suklydo 1 sykį. Aukštaūgiui tai yra 13 trigubas dublis šiame sezone.
2024-01-24

„Celtics“ žvaigždžių duetas nukalė komandai pergalę Indianoje

Jaysono Tatumo ir Jayleno Browno dueto traukiamas Bostono „Celtics“ (28-7) klubas įsirašė pergalę NBA lygoje, kai svečiuose 118:101 (29:17, 29:32, 26:32, 34:20) pranoko Indianos „Pacers“ (20-15) krepšininkus. Indianos ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po šešių paeiliui laimėtų rungtynių. J.Tatumas ir J.Brownas kartu pelnė net 69 taškus. J.Tatumas ne tik pasižymėjo dvigubu dubliu, bet ir įsmeigė 8 tritaškius.