galatasaray

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „galatasaray“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „galatasaray“.

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.
2023-12-13

Čempionų lyga: du kartus svarbų pranašumą iššvaistęs „Man Utd“ nesugebėjo palaužti „Galatasaray“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji mačai. A grupės rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 3:3. Alejandro Garnacho jau 11-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Vėliau Mauro Icardi 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Andre Onana.
2023-11-29

Neįtikėtinas futbolo spektaklis Vilniuje baigėsi „Žalgirio“ ir „Galatasaray“ lygiosiomis

Antradienio vakarą Vilniaus „Žalgiris“ žaidė 2023–2024 m. sezono UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo rungtynes su Stambulo „Galatasaray“ klubu. Rungtynėse LFF stadione netrūko aistrų ir kovos, tačiau galiausiai rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmajame kėlinyje abejose aikštės pusėse buvo daugybė progų, kurių nei vienai komandai išnaudoti nepavyko.
241 2023-07-25

Prieš anšlaginį Čempionų lygos vakarą – „Žalgirio“ atmintinė vilniečiams

2023–2024 m. sezono UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo rungtynėse liepos 25 d. nuo 19 val. LFF stadione „Žalgiris“ priims „Galatasaray“ komandą. Šiose rungtynėse galios per tarptautines varžybas įprasta tvarka žiūrovams. Bilietai Bilietai į rungtynes beveik išparduoti ir stadione jais prekiaujama nebus.
2023-07-25

Penkis tritaškius „smeigusi“ Nacickaitė stipriai priartino „Galatasaray“ prie Europos taurės pusfinalio

Trečiadienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Stambulo „Galatasaray Cagdas Factoring“ (Turkija) su Kamile Nacickaite išvykoje 86:61 (19:12, 21:19, 29:8, 17:22) sutriuškino „Cadi La Seu“ (Ispanija) ir beveik užsitikrino vietą pusfinalyje. „Cadi La Seu“ šiose rungtynėse vienintelį kartą pirmavo, kai pataikė pirmą susitikimo tritaškį. Netrukus viešniose surengė spurtą 10:0 ir perėmė iniciatyvą.
163
2023-02-22

„Galatasaray“ savo sudėtyje Ronaldo mato jau šią žiemą

„Manchester United“ puolėjas Cristiano Ronaldo gali karjerą pratęsti Turkijoje. Pasak „Fotomac“, „Galatasaray“ vis dar ieško galimybių pasirašyti sutartį su 37-ų puolėju. Klubas, priminsime, jau šią vasarą buvo susisiekęs su Anglijos klubu bei žaidėjo atstovais, tačiau tuomet jiems buvo atsakyta, nes futbolininkas norėjo žaisti komandoje, kuri rungtyniauja Čempionų lygoje. Dabar skelbiama, kad kontaktas taip ir nebuvo nutrūkęs.
2022-10-13

Buvęs žalgirietis tapo Donato Motiejūno komandos draugu

Monako „AS Monaco“ komanda pasirašė kontraktą su Brocku Motumu. Buvęs žalgirietis sportavo kartu su komanda nuo treniruočių stovyklos pradžios ir treneriai nusprendė australą pasilikti savo gretose. 31 metų atletas praėjusį sezoną pradėjo Stambulo „Galatasaray“, o užbaigė Nantero „Nanterre 92“ komandoje. Prancūzijos lygoje jis rinkdavo po 14 taškų ir atkovodavo 3,9 kamuolio.
2021-09-02

Buvęs žalgirietis gali tapti Donato Motiejūno komandos draugu

Monako „AS Monaco“ šią savaitę pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui Bormijuje, Italijoje. Prie ekipos prisijungė ir be klubo šiuo metu esantis Brockas Motumas. Australas užfiksuotas sportuojantis kartu su kitais kontraktuotais „AS Monaco“ žaidėjais, tarp jų ir Donatu Motiejūnu. 31 metų 208 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną pradėjo Stambulo „Galatasaray“, o vėliau persikėlė į Nantero „Nanterre 92“ ekipą.
2021-08-22

„Banga“ paskutinėmis minutėmis iškovojo pergalę A lygoje

Gargždų „Banga“ Lietuvos futbolo A lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 privertė kapituliuoti Vilniaus „Riterius“. Julius Kasparavičius 7-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Donato Kazlausko 19-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovų gynyba. Justinas Marazas 45-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.
2020-06-07

„Galatasaray“ atstovas atskleidė, kokia suma suviliojo pereiti į FIBA Čempionų lygą

Stambulo „Galatasaray“ komandos vadovas Omeras Canseveras atskleidė sumą, kurią gaus už persikėlimą į FIBA Čempionų lygą. Suma siekia 350 tūkst. eurų, o su turnyru sudaryta trejų metų trukmės sutartis su galimybe ją pratęsti dar dviem sezonams. „Galatasaray“ iki šiol žaidė Europos taurėje, anksčiau komanda kovojo ir Eurolygoje. FIBA Čempionų lygos turnyro dalyve anksčiau tapo ir Vilniaus „Ryto“ komanda.