fulham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fulham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fulham“.

Per pridėtinį laiką įvartį praleidęs „Man Utd“ nusileido „Fulham“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose „Manchester United“ klubas 1:2 pripažino „Fulham“ futbolininkų pranašumą.  „Fulham“ gana aktyviai pradėjo rungtynes ir susikūrė neblogų progų pasižymėti. Visgi nei Alexui Iwobi, nei Rodrigo Munizui nukreipti kamuolio į varžovų vartų tinklą taip ir nepavyko. „Man Utd“ gretose pirmajame kėlinyje pasižymėti puikia proga nepasinaudojo Diogo Dalotas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
2024-02-24

Svečiuose žaidęs „Man Utd“ klubas 91-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Fulham“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Fulham“ futbolininkus. Scottas McTominay‘us jau 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir turėjo progą išvesti savo komandą į priekį, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis neįskaitytas. Puikia proga pasižymėti taip pat nepasinaudojo Joao Palhinha, kurio 62-ąją minutę smūgiuotą kamuolį atrėmė priešininkai.
2023-11-04

Užtikrinta pergalė sugrąžino „Tottenham“ į „Premier“ lygos lentelės viršūnę

„Tottenham“ sugrįžo į „Premier“ lygos viršūnę, kai Son Heung-minas ir Jamesas Maddisonas įmušė įvarčius ir klubas užtikrintai 2:0 nugalėjo „Fullham“. Šį sezoną „Tottenham“buvo praradę taškus tik Londono derbiuose - prieš „Arsenal“ ir „Brentford“, tačiau jie visada kontroliavo situaciją prieš ribotą „Fullham“ komandą. Kapitonas S. Heung-minas 36-ąją minutę įmušė puikų įvartį po to, kai prastą Calvino Bassey perdavimą nutraukė Micky van de Ven.
2023-10-24

4 pergalė paeiliui: „Man City" namuose sutriuškino varžovus

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:1 sutriuškino „Fulham“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Andreas Pereira 21-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-09-02

Baudinių serijoje prieš „Fulham“ kritęs „Tottenham“ klubas baigė savo pasirodymą „Carabao“ turnyre

Londono „Tottenham“ Anglijos „Carabao“ taurės antrame etape po vienuolikos metrų baudinių serijos turėjo pripažinti „Fulham“ futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre. Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrigo Munizas 7-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2023-08-30

„Premier“ lygos sezono finiše – herojiškas „Everton“ išsigelbėjimas ir nieko nebelėmusi „Leicester“ pergalė

Anglijos „Premier" lygoje šį sekmadienį vyko paskutinis šio sezono turas. Bene labiausiai žiūrovų akys krypo į patyrusias „Leicester" ir „Everton" vienuolikes, kurios skirtinguose stadionuose kovėsi dėl savo išlikimo stipriausiose Europos nacionalinėse pirmenybėse. Liverpulio „Everton“ futbolininkai namuose rezultatu 1:0 (0:0) tik po atkaklios kovos palaužė „Bournemouth“ ekipą.
2023-05-28

Haalandas įsirašė į „Premier“ lygos istoriją, o „Man City“ vėl tapo lyderiu

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino Londono „West Ham United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Riyadas Mahrezas 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko. Jackas Grealishas 30-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas.
2023-05-04

„Premier“ lygoje – nulinės „Chelsea“ ir „Fulham“ klubų lygiosios

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Fulham“ komandų  baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Andreas Pereira 25-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį. Kai Havertas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Raheemas Sterlingas 63-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-02-03

Klubo legendą pavijęs Kane'as padovanojo „Tottenham“ pergalę Anglijoje

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje išvykos rungtynėse pasiekė Londono „Tottenham“ komanda, kuri 1:0 pranoko „Fulham“ klubą. Šeimininkai geriau pradėjo mačą, bet svečius į priekį išvedė komandos lyderis Harry Kane'as. Jis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Po pertraukos anglas buvo dar sykį arti įvarčio, bet „Fulham“ gelbėjo vartininkas.
2023-01-24

Fantastišką žygį Anglijoje tęsiantis „Newcastle United“ pakilo į antrąją vietą lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje pimriadienio vakarą sužaistos dar ketverios rungtynės antrąją Šv. Kalėdų dieną. Ir toliau puikią formą demonstruoja „Newcastle United“ ekipa, kuri rezultatu 3:0 svečiuose pranoko „Leicester“ futbolininkus. Svečiai irmąjį įvartį įmušė dar 3-ąją rungtynių minutę, kai11 metrų baudinį realizavo puolėjas Chrisas Woodas. Netrukus rezultatas padvigubėjo, kai po puikios kombinacijos įvartį pelnė saugas Miguelis Almironas.