finalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „finalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „finalas“.

Apmaudu: Andriui Šidlauskui iki Europos čempionato finalo pritrūko kelių milimetrų

Rumunijos mieste Otopenyje tęsiasi Europos plaukimo čempionatas trumpame (25 m ilgio) baseine, kuriame trečiadienį netoli finalo liko Andrius Šidlauskas. Vyrų 100 m plaukimo krūtine pirmajame pusfinalyje A.Šidlauskas finišavo per 58.11 sek. ir buvo 4-as – lietuvis vos 0.01 sek.
2023-12-06

„Lietuvos talentų“ scenoje – netikėta premjera: Evgenya Redko ir Inga Jankauskaitė pristatė dainą

„Lietuvos talentų“ scenoje – gausu netikėtumų. Belaukiant, kol paaiškės, kas pateks į superfinalą, Inga Jankauskaitė ir Evgenya Redko pristatė naują dainą „Apie ką man dainuot“. Dvi muzikos žvaigždės nustebino „Lietuvos talentų“ žiūrovus. Pirmą kartą scenoje pristatyta Ingos Jankauskaitės ir Evgenyos Redko daina „Apie ką man dainuot“. I. Jankauskaitė taip pat pakvietė į savo koncertą „Grožis ir nuodai“, vyksiantį gruodžio 9 d. „Avia Solutions Group“ arenoje.
2023-12-03

Po vieno iš dalyvių pasirodymo Marijonas Mikutavičius liko be žado: „Aš neturiu, ką pasakyti“

Sekmadienį „Lietuvos talentų“ scenoje netrūko įspūdingų pasirodymų, vyko arši kova dėl kelialapio į superfinalą. O Igno Tamulio pasirodymas net atėmė žadą.  Po šokėjo Igno Tamulio pasirodymo „Lietuvos talentų“ finale žiūrovai salėje plojo atsistoję, komisijos nariai taip pat negailėjo pagyrimų.  „Atrodė, kad čia kažkoks siaubo filmo ir dirbtinio intelekto kūrinys“, – pasirodymą įvertino Justinas Jankevičius.
2023-12-03

Žiūrovų ovacijos Ališauskams nustelbė Jankauskaitės kritiką: „Pakišot juos“

Sekmadienį „Lietuvos talentų“ scenoje dėl kelialapio į superfinalą kovėsi Ališauskų šeima su Monikos Linkytės daina „Stay“. Tačiau žiūrovai ir komisiją nesutarė dėl verdikto šiam pasirodymui.   Ališauskų šeima artėjant televizijos projekto finišui pasirinko dainą „Stay“, su kuria Monika Linkytė „Eurovizijos“ finale iškovojo 11-tą vietą. Nors žiūrovai viso pasirodymo metu šeimą palaikė žibintuvėlių švieselių jūra, komisijos nariai pasirodymui negailėjo kritikos.
2023-12-03

Latvijoje sužibėjo lietuvaičių pora: užbūrė šokių žingsneliais

Kaimyninės Latvijos Salaspilio mieste įvyko Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) surengtas standartinių šokių pasaulio čempionatas jaunimo iki 21 m. amžiaus kategorijos sportininkams. Lietuvos šokėjai čia pratęsė itin sėkmingų šių metų startų kelią. Kauno Editos Daniūtės šokių studijos šokėjai Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė iš 68 varžybose dalyvavusių porų pateko į finalą – geriausiųjų šešetuką.
2023-11-22

Lietuvos beisbolininkai pateko į Europos čempionato finalą ir užsitikrino kelialapį į pasaulio čempionatą

Druskininkuose vykstančiame Europos beisbolo-5 čempionate liko lemiamos rungtynės dėl čempionų titulo. Kaip ir praėjusiame 2020 m. Europos čempionate, dėl aukso finale kovos Lietuvos ir Prancūzijos rinktinės. Lietuvos rinktinei kelialapį į finalą garantavo pergalė prieš Ispanijos komandą.
2023-11-11

Žėrintis Lietuvos plaukimo vakaras: Meilutytei – Pasaulio taurės auksas, Rapšiui – bronza

Atėnuose (Graikija) tęsiasi Pasaulio taurės etapas. Šeštadienio vakarą medalių siekė du lietuvos sportininkai. Danas Rapšys 200 m kompleksiniu būdu rungties finale finišavo trečias ir iškovojo bronzos medalį.  Lietuvis distanciją įveikė per 2:58.86 min. Vakar aukso medalį vyrų 400 m plaukimo laisvu stiliumi finale iškovojęs D. Rapšys šeštadienio rytą puikiai startavo ir 200 m plaukimo kompleksiniu būdu rungtyje.
340 2023-10-14

Po istorinio vokiečių triumfo – trenerio juokai apie vietinį alų ir kanclerio žinutę

Be pralaimėjimų pasaulio čempionate nužygiavusi Vokietijos rinktinė pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo aukso medalius. Vokiečiai finale 83:77 pranoko serbus. Prieš tai geriausias jų pasiekimas planetos pirmenybėse buvo bronza 2002 m. čempionate.
2023-09-10

Fantastika: Matusevičius pirmą kartą pateko į pasaulio čempionato finalą

Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate Lietuvos sporto gerbėjus pradžiugino Edis Matusevičius. Penktadienį vyrų ieties metimo kvalifikacijos B grupėje lietuvis geriausiu – antruoju – mėginimu įrankį nuskraidino 82,35 metro (78,44 – 82,35 – -) ir užtikrintai pateko į finalą. Trečiojo mėginimo lietuvis netgi atsisakė. 27-erių E.Matusevičius B grupėje buvo 3-ias, o bendroje kvalifikacijos įskaitoje – 5-as. Į finalą pateko 12 pajėgiausių sportininkų.
206
2023-08-25

Ant šešto laiptelio pasaulyje atsistojęs Gudžius: „Man jau sunku su jais draskytis“

Pasaulio čempionate šįkart šeštąją vietą užėmęs Andrius Gudžius pripažįsta, kad varžytis su jaunesniais atletais jam darosi sunku. Toliau diską A. Gudžius nusviedė antruoju mėginimu – 66,16 m. ir galutinėje rikiuotėje tarp dvylikos finalo dalyvių užėmė 6 vietą. 32-ejų sportininkas džiaugėsi Mykolo Aleknos bronzos medaliu ir aikčiojo dėl švedo Danelio Stahlio pagerinto pasaulio rekordo. „Kosmosas. Tai, ką parodė šitie vyrai. Labai žemai lenkiuosi prieš Mykolą. Man jau sunku su jais draskytis.