filipas dylewiczius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „filipas dylewiczius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „filipas dylewiczius“.

Lenkijoje – T. Pačėso auklėtinių nesėkmė

Ketvirtąją nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionate patyrė nugalėtojo titulą ginantys ir Tomo Pačėso vadovaujami Sopoto „Asseco Prokom“ krepšininkai, kurie svečiuose 84:86 (25:23, 21:27, 18:17, 20:19) nusileido Ostrovo „Atlas Stal“ klubui. Sopoto klubo nuo nesėkmės neišgelbėjo net įspūdingas Davido Logano žaidimas. Amerikietis per 35 minutes pelnė 37 (dvitaškiai 7/11, tritaškiai 5/6, baudos 8/12) taškus ir atkovojo 4 kamuolius. 14 taškų pridėjo Filipas Dylewiczius, 11 - Patas Burke'as.
2009-01-19

„Prokom Trefl“ – per žingsnį nuo Lenkijos aukso

Trečiąją pergalę iš eilės Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais.
2008-05-29

„Prokom Trefl" išlygino Lenkijos finalo rezultatą

Antrąją pergalę Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais.
2008-05-26

T. Pačėso ekipa iškopė į Lenkijos krepšinio lygos finalą

Šeštosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais sekmadienį svečiuose po pratęsimo 96:94 (28:24, 21:13, 14:27, 20:19, 13:11) nugalėjo Svecio „Polpak S.A.", laimėjo seriją iki keturių pergalių (4:2) bei pateko į finalą.
2008-05-12

Trečioji T. Pačėso treniruojamos ekipos pergalė Lenkijos krepšinio lygos pusfinalyje

Penktosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais ketvirtadienį namuose 88:67 (26:17, 17:17, 24:18, 21:15) sutriuškino Svecio "Polpak S.A." komandą bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:2. Pirmąsias ir trečiąsias pusfinalio rungtynes "Prokom Trefl" laimėjo 88:66 (namuose) ir 73:69 (svečiuose), o antrąjį mačą 81:92 (namuose) bei ketvirtąjį susitikimą 81:90 (išvykoje) pralaimėjo...
2008-05-09

T. Pačėso auklėtinių pergalė Lenkijoje krepšinio lygos pusfinalyje

Pergale Lenkijos vyrų krepšinio lygos pusfinalio seriją iki keturių pergalių pradėjo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl“ klubas su trimis lietuviais, pirmadienį namuose 88:66 (27:15, 14:20, 21:16, 26:15) sutriuškinęs Svecio „Polpak S.A.“ komandą. Donatas Slanina į varžovų krepšį įmetė 9 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dusyk prasižengė.
2008-04-29

Naudingiausias ULEB Eurolygos savaitės krepšininkas - buvęs „Žalgirio" žaidėjas

Naudingiausiu ULEB Eurolygos krepšinio turnyro vienuoliktosios savaitės žaidėju su 35 naudingumo balais tapo praėjusį sezoną Kauno "Žalgiryje" baigęs amerikietis Lorenas Woodsas, kurio Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) klubas ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 91:84 įveikė Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) ekipą. Per 36 minutes 29-erių metų 213 cm ūgio L. Woodsas pelnė 16 taškų, po krepšiais atkovojo net 18 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo varžovo metimą.
2008-01-11

K. Kemzūros „Chimki“ sutriuškino Lenkijos krepšinio čempionus

Pasirengimą Rusijos krepšinio superlygos sezonui baigianti Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities "Chimki" komanda ketvirtadienį kontroliniame mače namuose 94-73 (23-23, 28-13, 21-20, 22-17) sutriuškino Lenkijos krepšinio čempionę Sopoto "Prokom Trefl" ekipą su dviem lietuviais.Tomas Masiulis svečiams pelnė 8, o Donatas Slanina - 7 taškus.Rezultatyviausiai Sopoto komandoje žaidė Dejuanas Wagneris (21 tšk.), Filipas Dylewiczius (12 tšk.), Christos Harrisis (11 tšk.
2007-10-05

Sopoto "Prokom Trefl" pergalė Lenkijos pirmenybių lyderių dvikovoje

Devynioliktą pergalę Lenkijos vyrų krepšinio lygos XXIII turo mače iškovojo keturiolikos komandų turnyre pirmaujanti čempionė Sopoto "Prokom Trefl" ekipa su dviem lietuviais, sekmadienį namuose 84:67 (20:14, 19:16, 24:17, 21:20) nugalėjusi antroje vietoje esantį Zgoželeco "BOT Turow" (17 pergalių ir 5 pralaimėjimai) klubą.Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje.
2007-03-26

Pirmosios Sopoto ir Tel Avivo klubų pergalės Top 16 krepšinio turnyre

Ketvirtadienį sužaistos kitos ketverios ULEB Eurolygos Top 16 krepšinio turnyro antrojo turo rungtynės. Pirmąją pergalę keturių komandų F grupės turnyre iškovojo tris lietuvius savo gretose turintis Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) klubas, svečiuose po pratęsimo 71:67 (11:16, 22:10, 17:13, 11:22, 10:6) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) ekipą. Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 6 taškus, o Tomas Masiulis ir Tomas Pačėsas taškų nepelnė.