fenerbahce

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fenerbahce“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fenerbahce“.

Skandalingas Turkijos Supertaurės finalas: „Fenerbahče“ gretose žaidė jauniai, mačas baigėsi jau pirmąją minutę

Turkijos Supertaurės finalo rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir Stambulo „Fenerbahče“ komandų baigėsi vos po pirmos sužaistos minutės. „Fenerbahče“ dar prieš rungtynes paprašė atidėti Supertaurės finalą, nes norėjo daugiau laiko skirti pasiruošti ketvirtadienį vyksiančiam Europos Konferencijų lygos ketvirtfinalio susitikimui su Pirėjo „Olympiacos“, tačiau prašymas buvo atmestas.
2024-04-08

Stambulo derbyje – dramatiškas Šarūno Jasikevičiaus auklėtinių pralaimėjimas

Stambulo derbyje itin reikalingą pergalę šventė Stambulo „Anadolu Efes“ (17/17), kuri išvykoje 82:80 (16:13, 16:23, 19:16, 31:28) įveikė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Stambulo „Fenerbahče“ (20/14) klubą. „Anadolu Efes“ kiek geriau pradėjo rungtynes ir pradžioje pirmavo 16:13. Aikštėje paskui vyko atkakli kova, pirmavo tai vieni, tai kiti. Šaro auklėtiniams kartais trūko susikaupimo ir tuo varžovai vis pasinaudodavo.
2024-04-05

„Fenerbahče“ ateitis pakibusi ant plauko: po incidento klubas svarsto trauktis iš Turkijos futbolo lygos

Antradienį Stambulo „Fenerbahče“ ekipos valdyba ketina balsuoti dėl to, ar patvirtins savo grasinimus pasitraukti iš Turkijos „Super Lig“ pirmenybių. Kovo mėnesį „Fenerbahče“ pareiškė, kad svarstys apie pasitraukimą po to, kai rungtynių metu „Trabzonspor“ sirgaliai užpuolė jų žaidėjus, o pastarieji taip pat smogė ne vienam iš fanų. Antradienį bus surengtas neeilinis visuotinis susirinkimas, kuriame jos nariai balsuos dėl išstojimo iš lygos.
2024-04-02

Visų laikų Eurolygos rekordą pagerinęs Nigelis Hayesas-Davisas tapo naudingiausiu turo žaidėju

50 taškų surinkęs Nigelas Hayesas-Davisas pripažintas naudingiausiu Eurolygos 32 turo krepšininku. Stambulo „Fenerbahče“ puolėjas pagerino turnyro rezultatyvumo rekordą bei surinko 46 naudingumo balus. Amerikietis pataikė 9 dvitaškius iš 11, 9 tritaškius iš 11 bei 5 baudų metimus iš 7. Jis dar atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 pražangas bei pagerino karjeros naudingumo rekordą.
2024-03-30

Po istorinio vakaro – Šarūno Jasikevičiaus kirčiai: „Man liūdna dėl Turkijos žurnalistų“

Stambulo „Fenerbahče“ treneris Šarūnas Jasikevičius po istorinio Nigelo Hayeso-Daviso vakaro išreiškė nusivylimą Turkijos žurnalistais. Specialistui keista tai, jog vietiniai žurnalistai užduoda mažai klausimų. „Po 50 pelnytų taškų Eurolygoje, aš negaunu nei vieno klausimo. Labai liūdna dėl Turkijos žurnalistikos. Praėjusią savaitę įveikėme „Barcelona“, tai buvo vienos įspūdingiausių rungtynių. Mes puikiai pradėjome rungtynes, tada „Barcelona“ sugrįžo, galiausiai vis tiek laimėjome.
2024-03-30

Skandalas Turkijoje: pergalę šventusius „Fenerbahče“ žaidėjus užpuolė šeimininkų sirgaliai, kilo muštynės

Turkijos aukščiausioje futbolo lygoje užfiksuotos masinės muštynės. Sekmadienį po „Trabzonspor“ ir „Fenerbahče“ komandų susitikimo, kuris baigėsi pastarųjų pergale 3:2, į aikštę išbėgo šeimininkų „Trabzonspor“ sirgaliai, kurie puolė svečių žaidėjus. „Fenerbahče“ žaidėjai aikštės viduryje šventė pergalę ir tai išprovokavo šeimininkų sirgalius, kurie puolė aikšintis, o „Fenerbahče“ žaidėjai nesitraukė.
2024-03-18

Eurolygos tritaškių rekordą pagerinę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nušlavė varžovus iš Ispanijos

Pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (18/11), kuri namuose net 118:88 (22:19, 35:18, 28:24, 33:27) nušlavė „Valencia“ krepšininkus (13/16). Pirmajame kėlinyje rezultatas dar buvo apylygis, bet Šaro kariauna antrojo kėlinio pradžioje laimėjo atkarpą 14:2 ir atitrūko iki 36:21. Nuo tada jie visiškai dominavo ir skirtumas tik dar labiau didėjo.
2024-03-14

Puikius pirmus du kėlinius sužaidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Turkijoje sutriuškino varžovus

Triuškinančią pergalę Turkijos čempionate iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (18/3) komanda, kuri namuose 109:77 (30:13, 32:15, 25:23, 22:26) sutriuškino Bursos „Tofaš“ (9/12). Persvarą Šaro auklėtiniai susikrovė jau nuo pirmųjų minučių, o po dviejų kėlinių jau pirmavo 62:28. Vėliau rungtynės buvo tik formalumas. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Sertačas Šanli, kuris pelnė 24 taškus. 19 pridėjo Yamas Madaras (10 rez. perd.
2024-03-03

Turkijoje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę

Lengvą pergalę Turkijos lygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (17/3) komanda, kuri išvykoje 96:75 (20:24, 21:16, 35:19, 20:16) įveikė „Samsunspor“ (3/17) ekipą. „Samsunspor“ yra visiška lygos autsaiderė. Pirmajame kėlinyje „Samsunspor“ dar priešinosi ir net laimėjo kėlinį, bet visus reikalus Šaro kariauna sutvarkė po didžiosios pertraukos, kai atitrūko ir išlaikė pergalingą pranašumą. „Samsunspor“: Sekas Henry (4/4 dvit., 3/3 trit.
2024-02-11

Gėdą jautęs Šaras po nesvetingos viešnagės Kaune: „Norisi kuo greičiau dingti iš arenos“

Šarūnui Jasikevičiui liko tik vėl griebtis už galvos po dar vienos sėkmingos žalgiriečių atakos. Užsikūręs Kauno „Žalgiris“ (8/14) penktadienio vakarą sausakimšoje arenoje skriejo lyg ant sparnų ir sutriuškino Šaro vadovaujamą Stambulo „Fenerbahče“ klubą (13/9) net 98:75 (20:14, 23:21, 23:20, 32:20). Kauniečiai išrašė Šarui vos antrąjį pralaimėjimą Eurolygoje lietuviui stojus prie Turkijos klubo vairo gruodžio viduryje.