dovilė bružaitė

Dėl vyro mirties „Kardiolitoje“ skaičiuojama šeimai padaryta turtinė žala
Dėl vyro mirties „Kardiolitoje“ skaičiuojama šeimai padaryta turtinė žala 2019.07.11 12:26   Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) ketvirtadienį klausimą dėl turtinės žalos priteisimo per operaciją mirusio vyro artimiesiems grąžino nagrinėti Apeliaciniam teismui.   „Nutartis panaikinta iš dalies ir ji perduota nagrinėti apeliacinės instancijos teismui“, –  pranešė LAT atstovė Dovilė Bružaitė. ...
Priekabiavęs vyras vienu metu dirbo ir teisme, ir universitete, o vadovai bėdų nematė
Priekabiavęs vyras vienu metu dirbo ir teisme, ir universitete, o vadovai bėdų nematė 2018.07.19 11:26 Seksualiai prie kolegės priekabiavęs Lietuvos Aukščiausiojo Teismo tarnautojas Skirmantas Jankauskas daug metų vienu metu pilnais etatais dirbo dviejuose darbuose – vadovavo teismo IT skyriui ir dėstė Vilniaus universitete. Jo vadovai abejose įstaigose sako, kad problemų dėl pareigų atlikimo nė viename darbe nebuvo.
R. Malinauskas išgirdo nemalonią žinią
R. Malinauskas išgirdo nemalonią žinią 2018.05.23 15:24 Aukščiausiasis Teismas (AT) trečiadienį paskelbė, kad byla dėl Druskininkų mero Ričardo Malinausko sodybos namo dalies nugriovimo turi būti vėl nagrinėjama Kauno apygardos teisme. Tai BNS pranešė teismo atstovė Dovilė Bružaitė.
Teismo medicinos ekspertų išvados: šiaulietė nužudė savo naujagimį
Teismo medicinos ekspertų išvados: šiaulietė nužudė savo naujagimį 2017.12.28 15:36 Aukščiausiasis Teismas ketvirtadienį paliko galioti nuosprendį už savo naujagimio nužudymą nuteistai Jurgai Mataitytei, moteris kalės devynerius metus. Nuosprendį buvo apskundusi ir nuteistoji, ir jos advokatė. Abiejų skundai atmesti, BNS pranešė teismo atstovė Dovilė Bružaitė.
Aukščiausiasis teismas: teisėjai nepasirūpino, kad mažametis patirtų mažesnį stresą
Aukščiausiasis teismas: teisėjai nepasirūpino, kad mažametis patirtų mažesnį stresą 2017.03.03 13:06 Seksualinę prievartą patyrusio mažamečio apklausų metu Apeliaciniame teisme nebuvo užtikrinta, kad vaikas patirtų kuo mažesnį stresą, nustatė teisėjų veiklą tikrinusi komisija. Iš trijų teisėjų susidedanti Aukščiausiojo Teismo komisija atliko Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegijos veiklos, nagrinėjant baudžiamąją ...
Į viršų