dmitrijus mazalevskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dmitrijus mazalevskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dmitrijus mazalevskis“.

„Sūduva“ dvikovos pabaigoje perlipo „Atlanto“ barjerą

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, žengdama dar vieną žingsnį dėl pirmenybių aukso. Suvalkijos komanda savo aikštėje palaužė Klaipėdos „Atlanto“ pasipriešinimą minimaliu rezultatu 1:0 (0:0). Turnyro lentelėje „Sūduva“ nuo persekiotojo Vilniaus „Žalgirio“ atitrūko keturiais taškais.
2017-10-29

Tado Labuko įvartis grąžino „Atlantą“ į pirmąjį ketvertuką

Tado Labuko įvartis mačo pabaigoje nulėmė Klaipėdos „Atlanto“ pergalę A lygos XXV turo starte. Uostamiesčio ekipa svečiuose įveikė dėl išlikimo stipriausiame šalies čempionate kovojantį „Kauno Žalgirį“ minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) ir sugrįžo į ketvirtąją vietą, dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio aplenkdamas Utenos „Utenį“. Pralaimėjimas stipriai sumažino „Kauno Žalgirio“ šansus ir kitą sezoną rungtyniauti A lygoje.
2017-09-19

„Trakai“ pratęsė „Atlanto“ nelaimėtų rungtynių seriją

Paskutinėse A lygos 17 turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“, su naujuoju treneriu Igoriu Pankratjevu bei keliais naujokaism, namie priėmė „Trakų“ komandą. Ne stipriausia sudėtimi žaidę Olego Vasilenkos treniruojami šalies vicečempionai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 1:0 Trakų klubo debiutantas, futbolininkas iš Dramblio Kaulo Kranto Lajo Traore pirmosiomis minutėmis susikūrė galimybę smūgiuoti, bet iš toli paleistas jo kamuolys pralėkė pro šalį.