debiutas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „debiutas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „debiutas“.

Eurolygoje debiutavęs jaunasis lietuvis Kasparas Jakučionis: „Mėgavausi kiekviena akimirka“

„Barcelona“ talentas Kasparas Jakučionis rungtynėse prieš Kauno „Žalgirio“ komandą debiutavo Eurolygoje ir pelnė savo pirmuosius taškus. Krepšininkas taškus įmetė pirmoje savo atakoje, kai atsilaisvino po užtvaros ir pataikė tolimą dvitaškį. „Ačiū labai. Atmosfera arenoje buvo neįtikėtina. Mėgavausi kiekviena akimirka, buvo nerealu“, – džiaugėsi ir žurnalistams už sveikinimus dėkojo 17 metų lietuvis.
2024-01-13

Matas Buzelis dvigubu dubliu debiutavo G lygoje

Pergalę G lygoje iškovojo „Ignite“ klubas su Matu Buzeliu. Jasono Harto auklėtiniai svečiuose 100:93 (30:27, 18:29, 27:22, 25:15) įveikė „Stockton Kings“ krepšininkus. Po čiurnos traumos pasveikęs M.Buzelis šiąnakt debiutavo G lygoje. Krepšininkas nugalėtojams per 16 minučių surinko 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, blokavo 2 metimus, bet padarė 1 klaidą. Jis savo pirmuosius taškus pelnė pataikydamas sudėtingą tritaškį.
2023-12-03

Mažeikių ir Jomanto sugrįžimo į LKL mače – dramatiška „Juventus“ pergalė

Utenos „Juventus“ iškovojo pergalę pirmajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ture. Oliverio Kostičiaus auklėtiniai po permainingos kovos 81:74 (26:13, 17:22, 13:27, 25:12) įveikė į lygą po 9 metų pertraukos sugrįžusį Mažeikių miesto klubą. Tiesa, trečiajame kėlinyje dar pirmavo „M Basket“, tačiau daugiau patirties turintys ir namuose žaidę uteniškiai sugebėjo perlaužti rungtynių eigą ir sezoną atidarė pergalingai.
2023-09-18

Holivudo vertas scenarijus: Messi Majamyje debiutavo pergalingu įvarčiu paskutinę minutę

Vienas iš labiausiai laukiamų JAV sporto debiutų penktadienį pateisino visų lūkesčius. Pasaulio čempionas ir septyniskart „Ballon D‘or“ laimėtojas argentinietis Lionelis Messi įmušė vieną iš savo firminių baudos smūgių, o Lygos taurės pirmose rungtynėse Majamario „Inter“ 2:1 nugalėjo „Cruz Azul“. L.Messi į aikštę žengė tik 54-ą minutę, kai pakeitė 18-metį saugą Benjaminą Cremaschi, kuris taip pat yra kilęs iš Argentinos.
2023-07-22

Pagaliau: Durantas pergalingai debiutavo „Suns“ namų arenoje

Pergalę NBA iškovojo Fynikso „Suns“ (41/35) krepšininkai. Monty Williamso auklėtiniai savo arenoje 107:100 (25:24, 23:27, 33:23, 26:26) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (39/38) ekipą. Kevinas Durantas nugalėtojų gretose sugrįžo į aikštę po čiurnos traumos, kurią patyrė kovo 8 dieną ir šiandien debiutavo „Suns“ namų arenoje. Puolėjas per 29 minutes surinko 16 taškų (3/14 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 2 klaidas.
2023-03-30

Dianai Zagainovai debiutas prisvilo: du neįskaityti šuoliai užtvėrė kelią į finalą

Tokijo olimpinių žaidynių debiutantė Diana Zagainova baigė savo pasirodymą. Trišuolininkė neįveikė kvalifikacijos etapo. D. Zagainovai pirmas bandymas nepavyko – atletė mynė liniją ir jos rezultatas nebuvo įskaitytas. Po pirmųjų šuolių net penkios sportininkės įvykdė olimpinio finalo normatyvą (14,4 m). Antruoju mėginimu rezultatą užfiksuoti pavyko, bet varžovių kontekste jis nebuvo aukštas. Lietuvė nušoko 13,1 m ir rikiavosi priešpaskutinė savo kvalifikacijos grupėje.
2021-07-30

Tėvo pėdomis: Mickas Schumacheris kitąmet debiutuos „Formulės-1“ varžybose

Ilgą laiką sklandę gandai apie legendinio Vokietijos lenktynininko Michaelio Schumacherio sūnaus Micko Schumacherio galimybes startuoti „Formulės-1“ varžybose pasitvirtino. Pranešama, kad  21-erių pilotas pasirašė ilgalaikį kontraktą su „Haas“ komanda. Jis kitą sezoną sudarys lenktyninkų porą su rusu Nikita Mazepinu. „Galimybė jau kitą sezoną dalyvauti F-1 lenktynėse man tiesiog atima žadą.
2020-12-02

Jaunasis talentas Noreika pasiruošęs debiutui elitinėje jaunimo lygoje

Pastaraisiais metais ne vienas talentingas Lietuvos ledo ritulininkas pasuka į Šiaurės šalis, o geriausi iš jų savo sugebėjimus stengiasi parodyti aukščiausioje Suomijos jaunimo lygoje. Vienoje iš elitinių pasaulio talentų kalvių kitą sezoną ir vėl turėsime savo atstovų, o netrukus šios lygos duris pravers ir Eimantas Noreika, besiruošiantis penktadienį laukiančiam oficialiam debiutui „TUTO Hockey“ gretose.
2020-09-03

Aišku, kada Williamsonas debiutuos NBA

Pirmasis praėjusių metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas dar nedebiutavo stipriausioje pasaulio lygoje. Amerikiečiui dar ikisezoninėse rungtynėse plyšo dešiniojo kelio meniskas ir buvo planuojama, kad po operacijos jis galės išbėgti ant parketo gruodžio viduryje, bet nežaidė iki šiol.
2020-01-14

Williamsonas jau pasiruošęs debiutui NBA

Pirmasis šių metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas dar nedebiutavo stipriausioje pasaulio lygoje. Amerikiečiui dar ikisezoninėse rungtynėse plyšo dešiniojo kelio meniskas ir buvo planuojama, kad po operacijos jis galės išbėgti ant parketo gruodžio viduryje, bet nežaidė iki šiol. Pasak atleto, jis jau yra pasiruošęs rungtyniauti. „Veržiuosi į aikštelę, bet tuo pačiu tikiu komandos planu.