curry

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „curry“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „curry“.

Fantastišku tritaškiu Stephenas Curry išplėšė „Warriors“ pergalę

Dramatišką pergalę NBA dvikovoje iškovojo San Fransisko „Warriors“ (25/25) ekipa. Steve'o Kerro treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 113:112 (33:28, 26:30, 25:24, 29:30) įveikė Fynikso „Suns“ (31/22) komandą. „Warriors“ pergalę nulėmė Stephenas Curry. Jis likus 0,7 sekundėms pataikė sudėtingą tritaškį per rankas ir išvedė komandą į priekį 113:112. NBA žvaigždei tai buvo devintasis rungtynių tritaškis, o per visą dvikovą jis surinko 30 taškų.
2024-02-11

Jokičiaus ir Curry akistata: įspūdinga drama pažymėta NBA čempionų pergale

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (8/1) klubas. Michaelo Malone'o auklėtiniai savo arenoje 108:105 (26:21, 27:26, 23:31, 32:27) įveikė San Fransisko „Warriors“ (6/3) krepšininkus. Nikola Jokičius nugalėtojams per 36 žaidimo minutes surinko 35 taškus (13/17 dvit., 1/8 trit., 6/10 baud.), atkovojo 13 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.
2023-11-09

„Warriors” tragiškai atakavo iš toli, o pergalę šventė Bookerio vedamas „Suns”

Pirmąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Fynikso „Suns“ (1/0). Arizonos klubas 108:104 (28:28, 33:18, 19:40, 28:18) įveikė San Fransisko „Warriors“ (0/1) krepšininkus. Geriau rungtynes pradėjęs Fyniksas krito į duobę trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 21 taško skirtumu. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus, tačiau lemiamu metu „Suns“ sužaidė užtikrinčiau ir šventė pirmąją pergalę sezone.
2023-10-25

LeBrono iniciatyva: renka didžiausias NBA žvaigždes Paryžiaus žaidynėms

Šiais metais Pasaulio taurėje toli gražu nematėme geriausios Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinės versijos. „The Athletic“ skelbia, kad kitų metų olimpiadoje nacionalinei komandai ko gero atstovaus daug žvaigždžių. Iniciatyvos kviesti žaidėjus ėmėsi veteranas LeBronas Jamesas. Jis šnekėjosi su Stephenu Curry, Kevinu Durantu, Anthony Davisu, Jaysonu Tatumu, Draymondu Greenu, kurie patvirtino, kad nori atstovauti rinktinei.
2023-09-11

Geriausias visų laikų NBA snaiperis svarsto grįžti į JAV rinktinę

NBA superžvaigždė Stephenas Curry neatmeta galimybės, kad kitą vasarą vėl apsivilks JAV rinktinės marškinėlius. Tuomet geriausiam visų laikų snaiperiui bus jau 36-eri, todėl Paryžiaus olimpinės žaidynės veikiausiai bus paskutinė galimybė S. Curry sudalyvauti didžiausioje pasaulio sporto šventėje ir iškovoti aukso medalį. Įdomu tai, kad Keturis kartus NBA čempionas iki šiol nėra dalyvavęs olimpinėse žaidynėse.
2023-07-18

Sabonis – tarp geriausių pasaulio krepšininkų: MVP rinkimuose aplenkė Dončičių ir Curry

Galutinėse 2022–2023 m. sezono MVP lenktynėse Domantas Sabonis tarp geriausių pasaulio krepšininkų užėmė 7 vietą. Tai aukščiausia Lietuvos krepšininko užimta vieta NBA MVP rinkimuose. Praėjusį sezoną D. Sabonis kelis kartus buvo išrinktas geriausiu Vakarų konferencijos savaitės žaidėju.
383 2023-05-03

Lillardas: „Aš ir Curry galime NBA rungtynėse įmesti po 100 taškų“

NBA žvaigždė Damianas Lillardas mano, kad jis ir Stephenas Curry galėtų pelnyti 100 taškų. „Nesu tikras, ar mes tai pamatysime, bet tai tikrai įmanoma. Tuo abejojau, kol pats neįmečiau 71 tašką per pagrindinį rungtynių laiką. Būčiau įmetęs dar daugiau taškų, jeigu būtume žaidę pratęsimus. Pataikiau 13 tritaškių iš 24, bet iš jų apie šeši išsisuko iš lanko. Tai būtų reiškę dar papildomai 18 taškų.
2023-03-16

Pusšimtis Curry taškų neišgelbėjo – čempionai krito Los Andžele

Pergalę NBA lygoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (37/33) krepšininkai, kurie namuose 134:126 (28:23, 33:35, 38:35, 35:33) nugalėjo San Francisko „Warriors“ (36/34). Nuo pralaimėjimo svečių neišgelbėjo ir fantastiškas Stepheno Curry pasirodymas. Jis per 39 minutes pelnė 50 taškų (12/14 dvit., 8/14 trit., 2/4 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis 12 kartą savo karjeroje pasiekė tokią taškų ribą. Snaiperis vien trečiajame kėlinyje pelnė 21 tašką.
2023-03-16

NBA favoritų akistatoje – kandi Stepheno Curry replika Chrisui Paului

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau tik namų pergales skina čempionai San Fransisko „Golden State Warriors“ (36/33). Steve’o Kerro auklėtiniai savo arenoje 123:112 (43:21, 32:37, 23:30, 25:24) palaužė Fynikso „Suns“ (37/31). „Warriors“ sugebėjo jau pirmajame kėlinyje pabėgti sunkiai panaikinamu skirtumu (43:21). Toną tokioms rungtynėms uždavė vien iki ilgosios pertraukos 32 taškus ir 8 tritaškius suvertęs Klay’us Thompsonas.
2023-03-14

NBA čempionai apsilankė Baltuosiuose rūmuose

NBA čempionais praėjusį sezoną tapę „Golden State Warriors“ apsilankė Baltuosiuose rūmuose. Krepšininkus priėmė JAV prezidentas Joe Bidenas. Ši tradicija buvo nutrūkusi, kai JAV prezidentu buvo Donaldas Trumpas. 2017 ir 2018 m. „Golden State Warriors“ į Baltuosius rūmus atvykti atsisakė. „Esate visada laukiami Baltuosiuose Rūmuose“, – į NBA čempionus kreipėsi JAV prezidentas J. Bidenas. Jis kartu juokavo, kad komandos treneriui Steve'ui Kerrui tuoj neužteks pirštų žiedams.