copa america

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „copa america“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „copa america“.

Lionelis Messi ir Neymaras – atostogose Katalonijoje: susitiks su Luisu Suarezu

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse penktadienį 4:2 nugalėjo „Brest“ futbolininkus. PSG šiame sezone vis dar verčiasi be dviejų itin ryškių savo žvaigždžių – Lionelio Messi bei Neymaro. Jie abu vasarą žaidė „Copa America“ čempionate, todėl PSG nenori skubinti jų sugrįžimo į aikštę, kad sumažintų traumų riziką. L.Messi su Neymaru dabar turi nemažai laisvo laiko ir tuo naudojasi.
2021-08-21

Penki pretendentai į geriausio planetos futbolininko apdovanojimą

Pasibaigus Euro 2020 čempionatui ir „Copa America“ turnyrui, šiuo metu išlieka didžiausia intriga, kam atitiks prestižinis „Ballon d‘Or“ apdovanojimas. Ispanijos dienraštis „Marca“ pateikia penkis pretendentus, galinčius laimėti šį prizą. Lionelis Messi Lionelio Messi vedama Argentinos rinktinė pirmą kartą po 28-erių metų pertraukos iškovojo svarbų titulą. Tuo tarpu pats L.Messi pirmą kartą istorijoje su nacionaline komanda kėlė į viršų išsvajotą trofėjų.
2021-07-13

Pirmąjį trofėjų su Argentinos rinktine iškovojęs Messi: „Apie tai svajojau daug kartų“

Argentinos rinktinė „Copa America“ finale 1:0 įveikė Brazilijos futbolininkus ir tapo šio turnyro nugalėtoja. Titulą su nacionaline komanda pirmąjį kartą iškovojęs Lionelis Messi atskleidė, jog šiuo metu jaučia neapsakomą laimę. „Tai yra beprotiška, sudėtinga yra apibūdinti šį laimės jausmą. Žinojau, kad kažkada tai įvyks. Mūsų tikslas buvo akivaizdus ir mes sugebėjome tapti čempionais. Laimė yra neapsakoma. Apie tai svajojau daug kartų.
2021-07-11

Titulų badas – nutrauktas: Argentina su Messi triumfavo „Copa America“ finale

Šeštadienį Argentinos rinktinė iškovojo pirmą svarbų čempionų titulą per 28-erius metus, kai Angelis Di Maria pelnė įvartį, o argentiniečiai „Copa America“ finale 1:0 palaužė Brazilijos rinktinę. Paskutinį kartą Argentina finale triumfavo 1993 m., kai nugalėjo Meksiką. Nuo to laiko „Copa America“ finaluose jie žaidė dar keturis kartus (2004, 2007, 2015 ir 2016 m.), tačiau nei karto nelaimėjo. Kartu L. Messi tai buvo pirmasis tarptautinis trofėjus atstovaujant Argentinos rinktinei.
2021-07-11

Paredesas prieš „Copa America“ turnyro finalą su Brazilija: „Neymaras žino, kad išvesiu jį iš proto"

Argentinos rinktinės atstovas Leandro Paredesas būsimame „Copa America“ turnyro finale susitiks su komandos draugu Neymaru. Saugas pripažino, jog artėjančiame mūšyje užmirš draugystę už aikštės ribų ir rungtynių metu aikštėje su brazilu bus aršiausi varžovai. „Neymarui patinka varžovų dėmesys, kontaktas, jie dažnai prieš jį prasižengia. Niekada nežinai, kur jis bėgs. Tas pats vyksta ne tik su juo, bet ir su Lioneliu Messi. Net jei juos ir gerai pažįsti, jie pasižymi kitokios savybėmis.
2021-07-10

„Copa America“ finale laukia Pietų Amerikos futbolo gigantų susidūrimas

Argentinos futbolo rinktinė tik po permainingos ir atkaklios kovos prasibrovė į Pietų Amerikos futbolo čempionato „Copa America“ finalą. Lionelio Messi vedama rinktinė tik po baudinių serijos (3:2) sugebėjo palaužti Kolumbijos futbolininkus. Pagrindinis rungtynių ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1. Finale argentiniečiai susitiks su Brazilijos futbolininkais.
2021-07-07

Brazilijai užteko vienintelio įvarčio – pateko į „Copa America“ finalą

Pirmadienį „Copa America“ pusfinalio rungtynėse Brazilijos rinktinė 1:0 palaužė Peru bei užsitikrino vietą finale. Vienintelis įvartis krito 35-ą minutę, kai Neymaras iš kairiojo krašto perdavė kamulį Lukasui Paquetai ir šis smūgiu iš arti nukreipė jį į vartus. Finale titulą ginantys brazilai susikaus su Argentinos ir Kolumbijos poros nugalėtojais.
2021-07-06

Messi vedama Argentina – „Copa America“ pusfinalyje

Šeštadienį buvo sužaisti paskutinieji „Copa America“ čempionato ketvirtfinaliai. Du rezultatyvius perdavimus atlikusio ir įvartį pridėjusio Lionelio Messi vedama Argentina 3:0 sutriuškino rungtynių pabaigoje dėl raudonos kortelės mažumoje likusią Ekvadoro rinktinę. 40-ą minutę po L.Messi perdavimo pasižymėjo R.De Paulas, o skirtumą padvigubinti argentiniečiams pavyko tik 84-ą minutę, kai vėl po L.Messi perdavimo pasižymėjo L.Martinezas.
2021-07-04

„Copa America“ turnyre – dubliu paženklintas Messi rekordas ir triuškinama Argentinos rinktinės pergalė

Argentinos rinktinė „Copa America“ turnyre įvykusiose rungtynėse užtikrintai 4:1 sutriuškino Bolivijos futbolininkus. Šiame susitikime ypatingą pasiekimą užfiksavo Lionelis Messi, kuris tapo daugiausiai rungtynių Argentinos rinktinėje sužaidusiu futbolininku – 148. Šis rekordas iki šiol priklausė buvusiam komandos draugui Javierui Mascherano – 147. Alejandro Gomezas jau 6-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0. Lionelis Messi 33-ąją ...
2021-06-29

„Copa America“: Brazilijos rinktinė dramatiškame mače palaužė Kolumbiją

Brazilijos rinktinė „Copa America“ turnyro rungtynėse 2:1 nugalėjo Kolumbijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę. Luisas Diazas 10-ąją minutę nuostabiu smūgiu per save nuginklavo vartininką ir išvedė Kolumbijos rinktinę į priekį 1:0. Nuostabaus perdavimo sulaukęs Neymaras 66-ąją minutę atliko smūgį iš artimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.