bucks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bucks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bucks“.

Be ryškiausios savo žvaigždės žaidę „Bucks“ klampiose rungtynėse galiausiai ištraukė pergalę

Be lyderio Gianno Antetokounmpo žaidę Milvokio „Bucks“ (41-21) NBA lygoje vis vien iškovojo pergalę, kai namuose 113:106 (25:35, 23:20, 25:26, 40:25) pranoko Los Andželo „Clippers“ (39-21) klubą.
2024-03-05

„Bucks“ žvaigždė Damianas Lillardas: „Milvokyje jaučiuosi vienišas“

Milvokio „Bucks“ žaidžiantis Damianas Lillardas atskleidė, kad naujoje komandoje jaučiasi vienišas. „Būti atskirai nuo vaikų yra sunku. Portlande viskas buvo arti. Šalia gyveno mama, brolis, sesė. Vaikai lankė šalia esančią mokyklą. Tai buvo puiki situacija. Milvokyje neturiu daug gyvenimo. Jaučiuosi vienišas, nes su šeimos žmogus. Mano gyvenimas yra mano šeima. Po treniruočių dažnai eidavome kartu vakarienės arba tiesiog pabūti pas mamą. Toks buvo mano gyvenimas.
2024-02-28

Giannis Antetokounmpo atskleidė: „Trenerio atleidimas įskaudino žaidėjus“

Milvokio „Bucks“ vadovybė nusprendė imtis permainų ir atleidusi vyriausiąjį trenerį Adrianą Griffiną į jo vietą vakar pasamdė Docą Riversą. Pirmose rungtynėse po permainų, „Bucks“ 126:116 nugalėjo Klivlando „Cavaliers“, o vienas komandos lyderių Giannis Antetokounmpo teigė, kad žaidėjai „jaučiasi įskaudinti“. „Nuo pat pirmosios dienos A.Griffinui viskas buvo apie bendrumą“, – kalbėjo G.Antetokounmpo. „Jis visada vedė šią grupę žmonių viena kryptimi, kurią nustatėme metų pradžioje.
2024-01-25

Aišku, kas perims „Bucks“ vyr. trenerio pareigas

Milvokio „Bucks“ komandos vairą turėtų perimti Docas Riversas. Anksčiau paskelbta, kad komanda atleido vyriausiąjį trenerį Adrianą Griffiną ir į jo vietą veikiausiai atvyks D.Riversas. Pastarasis paskutinius tris sezonus dirbo Filadelfijos „76ers“ klube, šį sezoną jis pradėjo be komandos ir ėmėsi NBA analitiko darbo. Specialistas anksčiau yra treniravęs Los Andželo „Clippers“, Bostono „Celtics“ ir Orlando „Magic“ ekipas.
2024-01-24

Domantas Sabonis pasiekė visų laikų NBA rekordą, tačiau Damianas Lillardas su sirena nukovė „Kings“

Domantas Sabonis ir jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas NBA lygoje patyrė skaudų pralaimėjimą. Lietuvio ekipa po pratęsimo 142:143 (37:32, 29:36, 25:27, 37:33, 14:15) pralaimėjo prieš Milvokio „Bucks“ komandą. Rungtynės vyko Milvokyje, o šį sezoną klubą papildęs Damianas Lillardas aidint pratęsimo pabaigą skelbiančiai sirenai pataikė iš toli ir pasiuntė areną į euforiją.  NBA, analitikai netrukus suskaičiavo, kad D. Lillardas pataikė metimą iš 32 pėdų atstumo.
2024-01-15

Galingo Giannio Antetkounmpo pasirodymo „Bucks“ pergalei neužteko

NBA lygoje pergalę pasiekė Hjustono „Rockets“ (18/16), kuri namuose 112:108 (29:18,34:25, 26:30, 23:35) įveikė Milvokio „Bucks“ (25/11). Pirmoje rungtynių pusėje Hjustono klubas turėjo net 21 taško pranašumą (63:42), bet svečiai ėmė vytis varžovus. Ketvirtajame kėlinyje likus kelioms minutėms skirtumas sumažėjo iki 99:105. Vis dėlto tada šeimininkai tada surengė rezultatyvias atakas, apsigynė ir galiausiai išsaugojo pergalingą pranašumą.
2024-01-07

„Bucks“ pergalė paženklinta įstabiu dueto pasirodymu ir kone pusšimčiu taškų

Milvokio „Bucks“ (23/8) NBA čempionate iškovojo užtikrintą pergalę. Adriano Griffino auklėtiniai namuose 144:122 įveikė Bruklino „Nets“ (15/16) krepšininkus. Pirmą kartą dviženklę persvarą „Bucks“ įgijo antrojo kėlinio antroje pusėje. Tiesa, trečiojo kėlinio viduryje „Nets“ sugebėjo persverti rezultatą, tačiau tai truko itin trumpai. Aukštesnę pavarą įjungęs Milvokio klubas nutolo ir finišavo 22 taškų pergale.
2023-12-28

Šventinėse NBA rungtynėse „Knicks“ nutraukė „Bucks“ pergalių seriją

Sėkmingą atkarpą NBA lygoje pratęsė Niujorko „Knicks“ (17-12) krepšininkai. Pastarieji namuose 129:122 (36:27, 26:24, 36:36, 31:35) nurungė Milvokio „Bucks“ (22-8) komandą ir nutraukė jos septynių paeiliui laimėtų rungtynių seriją lygoje. Savo ruožtu Niujorko klubas laimėjo trečią mačą iš pastarųjų keturių.
2023-12-25

Giannis Antetokounmpo pasiekė karjeros ir „Bucks“ franšizės rekordą: graikas pelnė 64 taškus

Milvokio „Bucks“ lyderis ir NBA superžvaigždė  Giannis Antetokounmpo praėjusią naktį pasiekė savo asmeninį karjeros rekordą. Pergalingame mače su Indianos „Pacers“ megatalentas pelnė 64 taškus. Tai kartu yra ir visos „Bucks“ franšizės rekordas – joks kitas žaidėjas niekada nebuvo įmetęs tiek daug taškų vilkėdamas „Bucks“ marškinėlius.
2023-12-14

Lyderio vedini „Pacers“ pateko į NBA taurės finalą

Indianos „Pacers“ iškovojo bilietą į NBA taurės finalą, kai pusfinalyje 128:119 (27:29, 36:22, 28:43, 37:25) pranoko Milvokio „Bucks“ klubą. Finale „Pacers“ laukia Jono Valančiūno klubą įveikęs Los Andželo „Lakers“. „Pacers“ pergalę iškovojo tik rungtynių pabaigoje. Likus kėlioms minutėms jie pirmavo tik 113:112, bet tada rezultatyviai užbaigė kelias atakas be atsako, o varžovai klydo.