bostono celtics

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bostono celtics“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bostono celtics“.

Rekordą pagerinusi „Heat“ išlygino serijos rezultatą

Pergalę NBA atkrintmaosiose iškovojo Majamio „Heat“ komanda. Eriko Spoelstra auklėtiniai išvykoje 111:101 (28:27, 30:34, 27:18, 26:22) nugalėjo Bostono „Celtics“ ekipą. Serijos rezultatas tapo 1-1 ir Majamio komanda perėmė namų arenos pranašumą, kiti du mačai bus žaidžiami Floridoje. „Heat“ ekipai Tyleris Herro pelnė 24 taškus ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų, Calebas Martinas ir Bamas Adebayo surinko po 21 tašką. Svariai prie pergalės prisidėjo serbas Nikola Jovičius.
Prieš 19 val.

„Celtics“ tritaškių lietumi penktą kartą šiame sezone nuplovė „Heat“

NBA Rytų konferencijos atkrintamąsias pergalinga nata pradėjo reguliariojo sezono nugalėtoja Bostono „Celtics“. Iš viso savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę „keltai“ pataikė 22 tritaškius, kas yra šios komandos atkrintamųjų rekordas, o tolimų metimų dėka „Celtics“ sutriuškino svečius iš Majamio 114:94 (26:21, 34:24, 31:14, 23:35). „Celtics“ pratęsė reguliariojo sezono tradiciją ir laimėjo prieš „Heat“ krepšininkus penktą kartą iš eilės šiame sezone.
2024-04-22

Akistatoje su lyderiais „Knicks“ iškovojo svarbią pergalę

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (48/32) ekipa. Tomo Thibodeau auklėtiniai svetimoje arenoje 118:109 (32:29, 37:19, 31:23, 18:38) įveikė Bostono „Celtics“ (62/18) komandą. Niujorko komandoje nesulaikomas buvo puikią formą demonstruojantis Jalenas Brunsonas. Jis nugalėtojams per 30 minučių įmetė 39 taškus (9/12 dvit., 6/11 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet po dusyk suklydo ir prasižengė.
2024-04-12

Rytų konferencijos lyderių mūšyje – „Bucks“ pergalė ir Giannio Antetokounmpo trauma

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (48/31) komanda. Doco Riverso treniruojama komanda namuose 104:91 (37:21, 26:22, 15:24, 26:24) įveikė Bostono „Celtics“ (62/17) ekipą ir nutraukė keturių nesėkmių seriją.  Milvokio komandos žvaigždė Giannis Antetokounmpo nebaigė rungtynių dėl blauzdos raumens traumos. Puolėjas susižeidė verždamasis link krepšio.  Jis per 28 žaidimo minutes surinko 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.
2024-04-10

Kristapo Porzingio vedama „Celtics“ užsitikrino geriausią rezultatą NBA

Triuškinamą pergalę NBA akistatoje iškovojo Bostono „Celtics“ (60/16) komanda. Joe'o Mazzulla treniruojama komanda namuose 135:100 (30:23, 31:24, 32:36, 42:17) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (52/24) ekipą. Bostono komandoje naudingiausiai žaidė latvis Kristapas Porzingis. Jis nugalėtojų gretose per 31 minutę įmetė 27 taškus (8/11 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.
2024-04-04

Šarlotėje – rezultatyvūs europiečių pasirodymai

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ (59/16) komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai išvykoje 118:104 (30:32, 29:21, 36:26, 23:25) įveikė Šarlotės „Hornets“ (18/57) ekipą. Kristaps Porzingis nugalėtojų gretose per 30 minučių surinko 20 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė. Vasilije Micičius pralaimėjusiems per 37 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.
2024-04-02

Jonas Valančiūnas pasirodė blankiai, o „Pelicans“ neatsilaikė prieš lyderius

Nesėkmę NBA patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (45/29) ekipa. Jono Valančiūno atstovaujama komanda rezultatu 92:104 (37:28, 20:31, 11:24, 24:21) nusileido Rytų konferencijos lyderiams Bostono „Celtics“ (58/16).  J. Valančiūnas mače pasirodė kukliai. Per 15 minučių lietuvis pelnė vos 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.) bei atkovojo 5 kamuolius.  Rezultatyviausias „Pelicans“ gretose buvo Zionas Williamsonas su 25 taškais, o 24 pridėjo CJ McCollumas.
2024-03-31

Siautėjęs „Hawks“ gynėjas paskutinę pratęsimo sekundę palaužė Rytų konferencijos lyderius

Pergalę prieš NBA lyderius sugebėjo išplėšti Atlantos „Hawks“ (34/39). Tik pratęsime Atlantos krepšininkai rezultatu 123:122 (28:29, 31:34, 30:27, 23:22, 11:10) palaužė Bostono „Celtics“ (57/16).  Tiesa, „Celtics“, kuri yra net 11 pergalių aplenkusi artimiausius Rytų konferencijos varžovus, reguliariojo sezono pabaigą gali išnaudoti pasiruošimui atkrintamosioms varžyboms. Nugalėtojų herojumi tapo Dejounte Murray, kuris pelnė 44 taškus, įskaitant lemiamą metimą paskutinę pratęsimo sekundę.
2024-03-29

30 taškų deficitą panaikinusi „Hawks“ pasiekė pergalę prieš „Celtics“

NBA įspūdingą pergalę įsirašė Atlantos „Hawks“ (32/39) komanda, kuri sugebėjo numažinti savo atsilikimą ir namuose 120:118 (22:44, 34:30, 34:22, 30:22) įveikė Bostono „Celtics“ (57/15) ekipą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo De'Andre Hunteris, kuris pelnė 24 taškus, o Bogdanas Bogdanovičius įmetė 22. Tuo tarpu pralaimėjusiems daugiausiai taškų pelnė Jaysonas Tatumas.
2024-03-26

„Celtics“ nukovė „Suns“ žvaigždes ir pirmoji visoje NBA užsitikrino vietą atkrintamosiose

NBA lygoje Bostono „Celtics“ (52/14) ekipa pirmoji užsitikrino vietą lygos atkrintamosiose. Ketvirtadienio naktį Rytų konferencijos lyderiai savo sirgalių akivaizdoje 127:112 (35:32, 30:28, 37:25, 25:27) įveikė Fynikso „Suns“ (38/28) pasipriešinimą.  „Celtics“ šiose rungtynėse 50 proc. tikslumu atakavo iš toli ir pataikė 25 tritaškius. Prieš didžiąją pertrauką jie turėjo 15 taškų persvarą, o antroje mačo pusėje nei karto neatsiliko.