borussia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „borussia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „borussia“.

Čempionų lygos ketvirtfinalyje – dramatiški posūkiai: sutriuškinta „Barca“ ir kitas „Borussia“ veidas

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse pergales šventė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipos, kurios abi buvo patyrusios nesėkmes pirmuosiuose susitikimuose. „Camp Nou“ žaidusi „Barcelona“ po pirmųjų rungtynių turėjo vieno įvarčio persvarą, o savo padėtį dar labiau pasigerino po ankstyvo brazilo Raphinos įvarčio 1:0. Tačiau katalonams reikalai pradėjo griūti po Ronaldo Araujo 29-ą minutę užsidirbtos raudonos kortelės.
2024-04-17

Marco Reusas bandė atleisti „Borussia“ trenerį: klubo simboliui šis veiksmas jau atsirūgo

Dortmundo „Borussia“ komandoje tęsiasi drama dėl galimo vyriausiojo trenerio atleidimo. Pastaruoju metu nekyla kalbos dėl to, jog braška Edino Terzičiaus kėdė. „Borussia“ šiuo metu Vokietijoje žengia tik penkta, o pergalės jiems nepavyko iškovoti jau ketveriose rungtynėse iš eilės. Vokietijos dienraštis „Bild“ praneša, jog kantrybės neteko ir „Borussia“ žaidėjai.
2023-12-20

Oficialu: „Real“ už milžinišką sumą įsigijo Anglijos rinktinės saugą

Madrido „Real“ klubas oficialiai pranešė, kad iš Dortmundo „Borussia“ klubo įsigijo 19-metį talentą Jude`ą Bellinghamą. Pranešama, kad už anglą „Real“ sumokės 100 mln. eurų. Su įvairiais bonusais ateityje suma gali išaugti iki 130 mln. urų. J. Bellinghamas ketvirtadienį bus pristatytas „Real“ klubo treniruočių bazėje ir su komanda pasirašys šešerių metų sutartį. Jis Dortmunde žaidė pastaruosius trejus metus ir per 130 rungtynių pelnė 21 įvartį.
2023-06-14

„Borussia“ užmetė tinklus ant Pasaulio taurės čempiono

Dortmundo „Borussia“ susisiekė su Argentinos saugo Angelio Di Marios atstovais, praneša „All About Argentina“. 35-ų futbolininkas, kuris gruodį tapo pasaulio čempionu, vasarą įgis laisvojo agento statusą. Mažai tikėtina, kad futbolininkas tęs karjerą Turino „Juventus“. Argentiniečiui nepatinka faktas, kad Italijos komanda, greičiausiai, nepateks į kitų metų Čempionų lygą. Tai gali garantuoti „Borussia“. Beje, „Juventus“ vadovai mano, kad žaidėjas neatidirba jam mokamos algos – 7,5 mln.
2023-05-24

„Borussia“ eliminuota iš Vokietijos futbolo taurės

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „DFB Pokal“ taurės ketvirtfinalyje 0:2 turėjo pripažinti „RB Leipzig“ futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre. Tikslaus perdavimo sulaukęs Dani Olmo 12-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Gregoras Kobelis.
2023-04-06

Čempionų lygos aštuntfinalyje – „Borussia“ ir „Benfica“ klubų pergalės

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio etapo rungtynės, kuriose pergales iškovojo Dortmundo „Borussia“ ir Lisabonos „Benfica“ klubai. Pirmajame mače Dortmundo „Borussia“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 pranoko Londono „Chelsea“ ekipą. Mačo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Svečiai 17-ąją įmušė įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl Thiago Silvos žaidimo ranka.
2023-02-15

Čempionų lygoje – čempionų nesėkmė, įvarčių fiesta Paryžiuje ir „Juventus“ žygio turnyre pabaiga

UEFA Čempionų lygoje antradienio vėlų vakarą sužaisti dar šeši penktojo turo mačai, kuriose netrūko daug įvarčių. E grupėje „Milan“ svečiuose užtikrintai 4:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“ klubą. 39-ąją minutę svečius į priekį išvedė galva pasižymėjęs Matteo Gabbia. Antrajame kėlinyje po įvartį dar pridėjo Rafaelis Leo ir Olivier Giroud. Galiausiai kroatai dar įsimušė įvartį į savo vartus.
2022-10-25

Čempionų lyga: eiliniai Haalando įvarčiai, pergalingai žygiuojantys čempionai ir svarbi „Chelsea“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje vėlų vakarą buvo sužaistos likusios šešerios trečiojo turo rungtynės. E grupėje svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 įveikęs „Milan“ ekipą. Londono ekipą į priekį išvedė 24-ąją minutę pasižymėjęs gynėjas Wesley Fofana, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino P. E. Aubameyangas. 62-ąją dar labiau „Chelsea“ persvarą įtvirtino įvartį pelnęs Reece'as Jamesas.
2022-10-05

Gražus „Borussia“ gestas: pažadėjo padėti atstatyti rusų sugriautą stadioną

Ukrainą puolantys okupantai iš Rusijos visiškai sugriovė Černihivo miesto stadioną, kuriame namų rungtynes žaisdavo Ukrainos futbolo „Premier“ lygos klubas „Desna“. Sunkiu momentu Ukrainai pagalbos ranką nusprendė ištiesti Dortmundo „Borussios“ klubas (Vokietija). Skelbiama, kad vokiečiai padės atstatyti „Desnos“ stadioną. „Vokietija ir Dortmundo „Borussios“ klubas yra pasiruošę padėti atstatyti Černihivo stadioną, kurį sunaikino Rusijos okupantai.
2022-04-17

„Borussia“ sumažino atsilikimą nuo lyderių

Vokietijos Budesligoje Dortmundo „Borussia“ komanda šventė sunkią pergalę namie. Sekmadienio vakarą „Borussia“ futbolininkai savo stadione 1:0 palaužė Bylefeldo „Arminia“ ekipą. Vienintelis rungtynių įvartis krito pirmo kėlinio viduryje. 21 minutę Mariusas Wolfas efektyviai baigė kelių perdavimų kombinaciją ir iš arti nukreipė kamuolį į svečių komandos vartus. 26-erių M. Wolfui tai buvo tik antrasis įvartis šio sezono Bundesligoje.