bayer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bayer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bayer“.

Europos lygos kevirtfinaliai: „Liverpool“ eliminuotas iš turnyro, „Bayer“ pasiekė rekordą

Europos lygos turnyre paaiškėjo pusfinalio dalyviai. Savo pasirodymą baigė jo favoritai „Liverpool“ futbolininkai, nors atsakomosiose rungtynėse Italijoje jie 1:0 ir nugalėjo „Atalanta“. Visgi, to neužteko, kadangi pirmąsias rungtynes namuose Anglijos ekipa pralaimėjo net 0:3. „Liverpool“ viltis išsigelbėti šiose rungtynėse buvo sužadinęs ankstyvas įvartis. Dar 7-ąją minutę Mohamedas Salah realizavo 11 metrų baudinį ir sušvelnino deficitą iki vieno įvarčio.
2024-04-19

Vokietija turi naujus čempionus: Leverkuzenas nutraukė „Bayern“ dominavimą

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybės turi naujus čempionus. Sekmadienį fantastiškai šį sezoną rungtyniaujanti Leverkuzeno „Bayer“ komanda išsprendė paskutinius reikalus kovoje dėl titulo. Pergalė 5:0 prieš „Werder“ jiems garantavo šalies čempionų trofėjų. Šį sezoną vis dar nesuklupusiai „Bayer“ komandai titulą pavyko iškovoti likus net 5 turams iki čempionato pabaigos. Artimiausius varžovus Xabi Alonso auklėtiniai lenkia 15 taškų.
2024-04-14

„Bayer“ toliau išdarinėja stebuklus – išsigelbėjo mačo pabaigoje ir pratęsė įspūdingą seriją

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas toliau išdarinėja stebuklus. Xabi Alonso auklėtiniai paskutinėmis minutėmis išplėšė dar vieną pergalę „Bundesliga“ čempionate, kai namuose 2:1 pranoko „Hoffenheim“ ekipą. Svečiai po 33-ąją minutę pelnyto įvarčio pirmavo iki pat 88-os minutės. Praleidę įvartį „Bayer“ rengė vieną išpuolį po kito, bet kamuolys niekaip nekrito į vartus. Galiausiai pralaužti oponentų gynybą jiems pavyko 88-ąją minutę, kai rezultatą išlygino Robertas Andrichas.
2024-03-30

„Bayer“ Vokietijos čempionate toliau tęsia pergalingą žygį

Lėverkuzeno „Bayer“ klubas vis labiau artėja prie Vokietijos „Bundesliga“ lygos titulo. Xabi Alonso auklėtiniai sekmadienio vakarą 3:2 svečiuose palaužė „Freiburg“ futbolininkus. Tai buvo septinta iš eilės Vokietijos lyderių pergalė čempionate. Svečiai į priekį įsiveržė jau antrąją mačo minutę, bet netrukus šeimininkai rezultatą išlygino. Visgi Adamas Hlozekas  „Bayer“ dar sykį į priekį išvedė pirmojo kėlinio pabaigoje.
2024-03-18

Paaiškėjo Europos lygos ketvirtfinalio etapo poros

Penktadienį ištraukti Europos lygos ketvirtfinalio burtai. Turnyro favoritę „Liverpool“ komandą šiame etape burtai suvedė su varžovai iš Italijos. Jie kovos su „Atalanta“ atstovais. Likusios dvi Italijos ekipos susikaus tarpusavyje. „Milan“ stos į kovą su „Roma“ atstovais.
2024-03-15

Europos lygos aštuntfinalis: ir toliau nepralaimintis „Bayer“ išsigelbėjo, „Liverpool“ surengė įvarčių fiestą

Europos lygoje sužaistos likusios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio etapo dalyvės. Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ komanda. Ji namuose 6:1 sutriuškino Prahos „Sparta“. Bendroje serijoje jie triumfavo net 11:2. Dar rungtynių pradžioje „Liverpool“ nokautavo savo varžovus. Per šešių minučių 55 sekundžių atkarpą jie pelnė net keturis įvarčius.
2024-03-15

Vokietijoje perglales šventė favoritai, Ispanijoje „Barcelona“ turėjo vargo su autsaideriais

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalėmis džiaugėsi pirmenybių lyderiai. Miuncheno „Bayern“ klubas išvykoje 2:1 parklupdė „Wolfsburg“ futbolininkus. 33-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Thomasas Mulleris pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten galva kamuolį į vartus nukreipė Jamalas Musiala. Po dešimties minučių sublizgėjo rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas. Harry Kane‘as gražu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą.
2023-12-21

„Arsenal“ palikęs Xhaka keliasi rungtyniauti į Vokietiją

Lėverkuzeno „Bayer“ oficialiai pranešė, jog iš Londono „Arsenal“ įsigijo Granitą Xhaką, su kuriuo buvo pasirašytas penkerių metų trukmės kontraktas. „Žinau šią lygą, žiūrėjau ją net ir būdamas Londone. „Bayer“ yra klubas, turintis įspūdingą istoriją ir ambicingus tikslus. Ši komanda turi puikią ateitį. Visi čia yra ambicingi ir nori kažką pasiekti. Labai laukiu artėjančių kelerių metų“, – kalbėjo G.Xhaka. Finansinės detalės apie šį sandorį nebuvo atskleistos.
2023-07-07

Paskelbti „Auksinio berniuko“ apdovanojimo kandidatai

Penktadienį paskelbti 20 kandidatų, kurie pretenduoja gauti „Auksinio berniuko“ apdovanojimą. Šis prizas įteikiamas geriausiam jaunajam pasaulio futbolininkui (iki 21 metų). Anksčiau šį trofėjų laimėjo tokios žvaigždės kaip Lionelis Messi, Sergio Aguero, Wayne‘as Rooney, Paulis Pogba, Raheemas Sterlingas, Kylianas Mbappe ir kiti. Pernai rinkimuose triumfavo Erlingas Haalandas.