barcelona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barcelona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barcelona“.

„Barcelona“ pratęs sutartį su vienu iš savo puolėjų

Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ ekipa pratęs sutartį su vienu iš savo puolėju. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad klubas susitarė dėl bendradarbiavimo pratęsimo su Jabari Parkeriu. 2014 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2-asis biržos šaukimas buvo pasitiktas skeptiškai, nes jį kelis metus kankino traumos, bet Katalonijos sostinėje legionierius įrodinėja, kad yra sveikas bei pasiruošęs rungtyniauti.
2024-04-16

Nuostabus Aurelieno Tchouameni šūvis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Mallorcą"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Mallorca“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Jude‘as Bellinghamas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. „Real“ vos antrą kartą nepavyko atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą per pirmąsias 45 žaidimo minutes „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse šį sezoną.
2024-04-13

Pozityvūs planai, bet su daug nežinomųjų: ar pasiteisintų Roko Jokubaičio sugrįžimas į „Žalgirį“?

Ar Rokas Jokubaitis Kauno „Žalgirio“ komandoje kitame sezone būtų tinkamas variantas pagrindinio įžaidėjo pozicijai? Tai – vienas labiausiai šiuo metu krepšinio pasaulyje aptarinėjamų klausimų, kadangi krepšinio užkulisiuose sklando vis daugiau kalbų, kad pagrindinis Lietuvos rinktinės įžaidėjas jau netrukus iš Barselonos sugrįš į Kauną.
2024-04-13

„Barcelonos“ treneris: „Tikiuosi, jog vaiduokliai mirė“

„Barcelona“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmose rungtynėse svečiuose 3:2 įveikė Paryžiaus „Saint – Germain“ futbolininkus. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi po šio susitikimo pasidalijo savo mintimis. „PSG išlieka poros favoritais. Bus labai sudėtinga laimėti Barselonoje. Šį kartą žaidėme gerai, nes buvome vieningi gynyboje. Labai didžiuojuosi, viskas pavyko puikiai. Turime pagerinti savo koncentraciją antrojo kėlinio pirmomis minutėmis.
2024-04-11

„Barcelona“ eliminavo Mbappe grėsmę ir įveikė PSG, „Borussia“ prasmego savo pačių klaidų liūne

Trečiadienio vakarą sužaisti du antrieji UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio susitikimai. Paryžiaus „Saint – Germain“ savo aikštėje neįveikė „Barcelona“ vienuolikės, o namie rungtyniavę Madrido „Atletico" anksti įgijo persvarą ir nedavė daug progų Dortmundo „Borussia“ ekipai.
2024-04-10

„El Clasico“ įvykius ir „Barcos“ pergalę Rokas Jokubaitis stebėjo daugiausiai iš šono

Ispanijos „El Clasico“ pergalę įsirašė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (19/9), kuri namuose 85:79 (27:11, 18:22, 19:25, 21:21) palaužė Madrido „Real“ (23/5). Įpusėjus rungtynėms Pablo Laso auklėtiniai turėjo 21 taško deficitą, tačiau kaip ir sekmadienio rungtynėse Vilniuje sugebėjo atsitiesti antroje rungtynių pusėje. Rokas Jokubaitis per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir rinko 0 naudingumo balą.
2024-04-07

Šaro atžala surengė čempionišką pasirodymą Lietuvoje: „Barcelonos“ greitis – visiškai kitoks“

Vieno geriausių visų laikų Lietuvos krepšininko ir trenerio Šarūno Jasikevičiaus sūnus Lukas žengia tėčio pėdomis. Šią savaitę jis kartu su „Barcelonos“ vaikų komanda lankėsi Lietuvoje, kur dalyvavo pirmą kartą vykusiame tarptautiniame Mato Buzelio vardo turnyre (iki 12 metų amžiaus). Tris dienas Vilniaus progimnazijoje vykusiame turnyre dvylikametis L. Jasikevičius aikštėje buvo pastebima figūra, kuri prisidėjo prie katalonų pergalių, o taiklūs Luko metimai sulaukė gausiai susirinkusių ži...
2024-04-07

Ispanijoje – „Barcelona“ ir „Real“ klubų dvikova

Šį savaitgalį krepšinio gerbėjų laukia itin gardus desertas. Sekmadienį „Endesa“ lygos rungtynėse jėgas išbandys Ispanijos krepšinio galiūnai – „Barcelona“, kuriai atstovauja Rokas Jokubaitis, ir Madrido „Real“. Savaitgalį nestigs ir daugiau intriguojančių Ispanijos čempionato dvikovų. „Valencia“ kovos su kitu Eurolygos klubu Vitorijos „Baskonia“, kurios aprangą vilki Tadas Sedekerskis.
2024-04-05

Aiškios komandos, patekusios į Eurolygos atkrintamąsias

Eurolygoje kai kurios komandos dar nėra sužaidusios 33-ojo turo rungtynių, tačiau ketvirtadienio vakaro kovos leido išsiaiškinti, kas yra laimingieji, patekę tiesiai į atkrintamąsias rungtynes.
2024-04-05

Rokas Jokubaitis liko be taškų, bet „Barca“ dramatiškai užsitikrino vietą atkrintamosiose

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (22/11) klubas su Roku Jokubaičiu. Rogerio Grimau auklėtiniai namuose 92:89 (19:19, 25:24, 26:20, 22:26) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (19/14) krepšininkus. Ši pergalė katalonams leido užsitikrinti vietą atkrintamosiose varžybose, o Izraelio ekipa tapo aišku, kad turnyrinėje lentelėje užims septintą vietą ir žais įkrintamosiose. R. Jokubaitis aikštėje praleido vos 5 minutes ir taškų nepelnė (0/1 dvit.