asvel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asvel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asvel“.

Šaro kariauna Eurolygoje panaikino dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę Prancūzijoje

Nelengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (15/9) komanda, kuri svečiuose 83:73 (16:18, 23:24, 28:14, 16:17) įveikė Vilerbano ASVEL (5/19). Prancūzai gerai pradėjo rungtynes ir vienu metu pirmavo 32:22. Bet dar prieš pertrauką Šaro auklėtiniai užbaigė kėlinį 10:1 ir buvo šalia varžovų (42:39). Kaip vėliau tapo aišku, lemiamas pasirodė trečiasis mačo kėlinys.
69
2024-01-30

Justei Jocytei sėkmingai atlikta operacija

Vienai geriausių Lietuvos krepšininkių Justei Jocytei buvo sėkmingai atlikta operacija. Šia žinia socialiniuose tinkluose paskelbė jos atstovaujamas Vilerbano ASVEL klubas. „Mūsų liūtei Justei Jocytei šiandien sėkmingai atlikta operacija! Stiprybės jai per ateinančias kelias reabilitacijos savaites! Sugrįši stipresnė“, – rašoma ASVEL pranešime. Priminsime, kad apie planuojama klubo operaciją buvo pranešta prieš daugiau nei savaitę.
2024-01-29

Tony Parkeriui – įtakingos asmenybės kirtis: „Ne visada nuostabūs žaidėjai tampa gerais vadovais“

Italijos krepšinio federacijos prezidentas Gianni Petrucci sureagavo į Tony Parkerio kritiką Gianmarco Pozzecco atžvilgiu. G.Pozzecco praėjusią savaitę atleistas iš Vilerbano ASVEL komandos, o po to T.Parkeris viešai kritikavo italo darbo metodus. „Galbūt jis norėjo patekti į finalinį ketvertą. Ne visada puikūs krepšininkai tampa nuostabiais vadovais“, - T.Parkeriui kirto G.Petrucci. Eurolygoje paskutine esantis ASVEL komanda šiame sezone trenerį atleido antrą kartą.
2024-01-08

Tony Parkeris negailėjo kritikos atleistam Gianmarco Pozzecco

Vilerbano ASVEL vadovas Tony Parkeris sukritikavo Gianmarco Pozzecco darbo metodus. Šeštadienį oficialiai paskelbta apie trenerio iš Italijos atleidimą iš ASVEL klubo. „Esu tikrai nusivylęs jo darbu ir vadovavimu komandai. Kelias savaites matėme, kad taip tęstis negali. Nei vienas Eurolygos klubas taip nežaidžia. Nėra gerai per savaitę sužaisti dvi arba tris rungtynes su devynių krepšininkų rotacija“, – sakė T.Parkeris. „Jo požiūris darėsi vis labiau neigiamas.
2024-01-07

Pergalė prieš „Žalgirį“ nepadėjo – ASVEL atsisveikino su Gianmarco Pozzecco

Pergalė prieš Kauno „Žalgirį“ neišsaugojo vyriausiojo trenerio posto Gianmarco Pozzecco. Oficialiai paskelbta, kad Vilerbano ASVEL komanda atsisveikino su strategu, o jo vietą užima asistentas Pierricas Poupet. Tiesa, pasibaigus sezonui klubas greičiausiai ieškos naujo trenerio. Verta paminėti, kad Vilerbano ekipa trenerį atleidžia jau antrą kartą šį sezoną. Prieš tai darbo neteko TJ Parkeris. Nepaisant to, su trenerio pasikeitimu ASVEL komanda sulauks ir pastiprinimo sudėtyje.
2024-01-06

Kevarriusas Hayesas apie Andrea Trinchieri: „Treneris yra labai atviras“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą Vilerbane esančioje „Astroballe“ arenoje Eurolygos 19-ojo turo rungtynėse susitiks su vietos ASVEL klubu. Dar trečiadienį prieš Kaune surengtą treniruotę ir kelionę į Prancūziją mintimis apie laukiantį išbandymą su „Žalgiris TV“ dalijosi Kevarriusas Hayesas. „Jaučiamės gerai, jaučiamės švieži. Labai smagu iškovoti pergalę po tokio sunkaus mėnesio. Naujasis treneris yra labai atviras, emocionalus. Jis visada turi paruošęs savo rungtynių planą.
2024-01-04

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – krizėje esantis ASVEL, kurį vėl gali supurtyti permainos

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgiris“ (6/12) užbaigs Vilerbane, kur ketvirtadienio vakare stos į kovą su vietos ASVEL klubu (2/16). Rungtynės prasidės 21 val. Lietuvos laiku. Susitikimą tiesiogiai transliuos naujos kartos televizija Go3, mačo eigą padės sekti portalas tv3.lt.  „Žalgiris“ rungtynes pasitinka nutraukęs šešių pralaimėjimų seriją debiutinėse naujojo trenerio Andrea Trinchieri rungtynėse. O krizėje esantis ASVEL išgyvena net dešimties nesėkmių seriją.
2024-01-04

Justė Jocytė sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos A grupės rungtynėse „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) su Monika Grigalauskyte namuose 70:64 (18:11, 16:18, 15:19, 21:16) įveikė Justės Jocytės atstovaujamą Liono ASVEL (Prancūzija) komandą.
121
2023-12-06

Justė Jocytė grįžo į Eurolygą, bet ASVEL pralaimėjo paskutinėmis sekundėmis

Justė Jocytė po pustrečių metų pertraukos pasirodė Eurolygos rungtynėse, o jos atstovaujamas Liono ASVEL (Prancūzija) klubas A grupės rungtynėse svečiuose 85:86 (23:20, 20:15, 16:25, 26:26) pralaimėjo prieš „ACS Sepsi-SIC“ (Rumunija) klubą, kuriam tai buvo pirmoji pergalė Eurolygoje per istoriją.
2023-11-30

Eurolygos autsaiderių dvikovoje – dramatiška ASVEL pergalė

Eurolygos autsaiderių dvikovoje Berlyno ALBA (1/7) ekipa namuose 68:73 (13:28, 22:15, 20:10, 13:20) nusileido Vilerbano ASVEL (2/6) krepšininkams. Per pirmąsias 10 minučių dominavo ASVEL komanda, kuri 7-ąją minutę jau susikrovė 15 taškų pranašumą – 23:8. Pirmąjį kėlinį baigė pirmaudama 28:13. Antrajame ketvirtyje ALBA atsitiesė ir po atkarpos 12:2 priartėjo (35:37), bet svečiai likusias kelias minutes sužaidė užtikrinčiau – 43:35. Po didžiosios pertraukos Vokietijos klubas startavo spurtu 12:0 ...