arsenal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arsenal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arsenal“.

Palengvėjimas Londone – baudinių seriją išgyvenęs „Arsenal“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Į Čempionų lygą po septynių metų pertraukos grįžę Londono „Arsenal“ dėl bilieto į ketvirtfinalį vargo ilgai. Aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Londone prireikė pratęsimo, o per jį pranašumą 2:0 įrodė Mikelio Artetos treniruojama vienuolikė.
2024-03-13

Švedijos rinktinės žaidėjas paguldytas į ligoninę – pranešama apie ūmią smegenų ligą

Švedijos rinktinės vidurio gynėjas Kristofferis Olssonas buvo paguldytas į ligoninę ir prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato po to, kai namuose prarado sąmonę, antradienį pranešė jo klubas „Midtjylland“. 28-erių metų buvęs „Arsenal“ žaidėjas, kuris yra pelnęs 47 įvarčius Švedijos rinktinei, prarado sąmonę vasario 20 d., pranešė Danijos Superlygos komanda ir pridūrė, kad jis serga ūmia smegenų liga.
2024-02-28

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.
2024-02-22

„Arsenalas“ kaitina emocijas lenktynėse dėl „Premier“ lygos titulo – parbloškė lyderius „Liverpool“

Sekmadienio vakare Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojanti 23-ojo turo dvikova tarp pirmaujančių lygos komandų. Namuose „Emirates“ stadione rungtyniavę „Arsenal“ futbolininkai 2:1 (1:1) įveikė „Liverpool“ vienuolikę.  Jurgeno Kloppo auklėtiniai šiose rungtynėse didesniąją laiko dalį kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnes progas visų rungtynių metų kūrė „kanonieriai“. Pirmą įvartį šie pelnė 13-ą rungtynių minutę, kai kontraatakoje atsidūrė Bukayo Saka ir po Kai Havertzas.
2024-02-04

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.
2023-12-13

Čempionų lyga: įspūdinga „Arsenal“ pergalė garantavo kitą etapą, nutrūko „Bayern“ pergalių serija

Trečiadienio vakarą buvo sužaisti šeši UEFA Čempionų lygos mačai. B grupėje triuškinamą pergalę pasiekė „Arsenal“ klubas, kuris net 6:0 įveikė „Lens“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. Mače įvarčiais pasižymėjo šeši skirtingi žaidėjai.
2023-11-30

UEFA Čempionų lygoje – gražus futbolo reginys Neapolyje ir anglų klubų nesėkmės

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo antrasis turnyro turas, kuriame netrūko įvarčių ir netikėtų rezultatų. A grupėje „Kobenhavn” namuose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Miuncheno „Bayern”. Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Lukaso Leragero įvarčio, bet Jamalas Musiala gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o mačui artėjant prie pabaigos „Bayern” pergalę atnešė Mathysas Telas.
2023-10-04

„Premier“ lygoje – lygiosios Šiaurės Londono derbyje ir dar vienas „Chelsea“ pralaimėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Šiaurės Londono derbis tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. „Arsenal“ pirmieji mače išsiveržį į priekį, kai Cristianas Gabrielis Romero 26-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus. Bet dar iki pertraukos svečiai išlygino rezulatą.
2023-09-24

„Arsenal“ grįžta į Čempionų lygą: šį vakarą – pirmosios „kanonierių“ rungtynės

Dabartinis Londono „Arsenal“ klubo treneris Mikelis Arteta, kaip žaidėjas, šiame klube rungtyniavo 2011 – 2016 m. laikotarpyje ir per jį jie niekada neperžengė Čempionų lygos aštuntfinalio barjero. 2016/2017 m. sezonas buvo paskutinis, kuriame „Arsenal dar dalyvavo Čempionų lygos grupių etape ir tik dabar, pirmą kartą per šešerius metus, garsusis klubas sugrįžta į prestižinį turnyrą bei trečiadienio vakarą susikaus su PSV. „Didžiuojamės ir džiaugiamės.
2023-09-20

„Arsenal“ naujokui Timberiui sezonas greičiausiai baigtas

Trečiadienį Londono „Arsenal“ patvirtino, kad klubo naujokas Jurrienas Timberis patyrė kryžminių kelio raiščių traumą ir ilgam iškrito iš rikiuotės. J.Timberis tik praėjusį mėnesį iš „Ajax“ atvyko į „Arsenal“ ir šeštadienį debiutavo pergalingame mače pireš „Nottingham Forest“. Visgi J.Timberis antrajame kėlinyje buvo pakeistas dėl traumos, o vėliau pasitvirtino blogiausios prognozės. J.Timberiui reikės operacijos ir jis ilgam liks nuošalyje.