arsenal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arsenal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arsenal“.

Košmariška diena favoritams: suklupo tiek „Arsenal“, tiek „Liverpool“

Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus. Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze. Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais.
2024-04-14

Įvarčių lietumi pažymėtas Čempionų lygos ketvirtfinalių vakaras pasibaigė be nugalėtojų

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaisti pirmieji du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei šūsnis įvarčių. Didelį ažiotažą kėlusios rungtynės Madride tarp vietos „Real“ ir čempionų titulą ginančios „Man City“ ekipos baigėsi taikiai 3:3 (2:1). Mačas prasidėjo uraganiška sparta, nes jau 2-ąją minutę baudos smūgiu Bernardo Silva sužaidė gudriai, užklupo nepasiruošusį Andrejų Luniną ir šį nuginklavo bei išvedė svečius į priekį.
2024-04-10

Ukrainos futbolo žvaigždė atskleidė, kad paliktų „Premier“ lygą ir išvyktų ginti Ukrainos, jei būtų pašauktas

Londono futbolo klubo „Arsenal“ žaidėjas ukrainietis Oleksandras Zinčenka sako, kad paliktų Anglijos „Premier“ lygą ir išvyktų ginti Ukrainos, jei būtų pašauktas. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis šią savaitę pasirašė įstatymą, kuriuo šalies kariuomenės mobilizacinis amžius sumažinamas nuo 27 iki 25 metų, pranešė šalies parlamentas savo interneto svetainėje.
2024-04-05

„Premier“ lygoje pergales šventė dėl titulo kovojantys klubai

„Manchester City“ klubas iškovojo pergalę Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse.Namuose vykusioje akistatoje „Manchester City“ 4:1 susitvarkė su „Aston Villa“ komanda. Įdomu, jog Mančesterio klubui tai buvo trečioji iš eilės dvikova su trimis daugiausiai taškų lygoje surinkusiais klubais: prieš tai jie sužaidė lygiosiomis su „Liverpool“ bei „Arsenal“. Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. „City“ gretose tiksliai iššovė Rodri, bet „Aston Villa“ atsakė Jhono Durano įvarčiu.
2024-04-04

„Manchester City“ ir „Arsenal“ progų neišnaudojo ir pasidalino po tašką

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.  Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė puolime panašiai progų, atliko atitinkamai 3 ir 4 smūgius, tačiau pasižymėti nepavyko. „Man City” antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą, dažniau kontroliavo kamuolį ir atliko daugiau smūgių nei varžovai.
2024-03-31

Palengvėjimas Londone – baudinių seriją išgyvenęs „Arsenal“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Į Čempionų lygą po septynių metų pertraukos grįžę Londono „Arsenal“ dėl bilieto į ketvirtfinalį vargo ilgai. Aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Londone prireikė pratęsimo, o per jį pranašumą 2:0 įrodė Mikelio Artetos treniruojama vienuolikė.
2024-03-13

Švedijos rinktinės žaidėjas paguldytas į ligoninę – pranešama apie ūmią smegenų ligą

Švedijos rinktinės vidurio gynėjas Kristofferis Olssonas buvo paguldytas į ligoninę ir prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato po to, kai namuose prarado sąmonę, antradienį pranešė jo klubas „Midtjylland“. 28-erių metų buvęs „Arsenal“ žaidėjas, kuris yra pelnęs 47 įvarčius Švedijos rinktinei, prarado sąmonę vasario 20 d., pranešė Danijos Superlygos komanda ir pridūrė, kad jis serga ūmia smegenų liga.
2024-02-28

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.
2024-02-22

„Arsenalas“ kaitina emocijas lenktynėse dėl „Premier“ lygos titulo – parbloškė lyderius „Liverpool“

Sekmadienio vakare Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojanti 23-ojo turo dvikova tarp pirmaujančių lygos komandų. Namuose „Emirates“ stadione rungtyniavę „Arsenal“ futbolininkai 2:1 (1:1) įveikė „Liverpool“ vienuolikę.  Jurgeno Kloppo auklėtiniai šiose rungtynėse didesniąją laiko dalį kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnes progas visų rungtynių metų kūrė „kanonieriai“. Pirmą įvartį šie pelnė 13-ą rungtynių minutę, kai kontraatakoje atsidūrė Bukayo Saka ir po Kai Havertzas.
2024-02-04

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.