Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arjenas robbenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arjenas robbenas“.

Nyderlandų futbolo žvaigždė paskelbė baigianti šlovingą karjerą

37-erių olandas Arjenas Robbenas po trumpo sugrįžimo į didįjį sportą nusprendė antrą kartą baigti futbolininko karjerą. „Mieli futbolo draugai, nusprendžiau baigti profesionalaus futbolininko karjerą. Sprendimas tikrai nebuvo lengvas. Noriu padėkoti visiems už nuoširdžias palaikymo žinutes“, - rašė A.Robbenas.
2021-07-15

Robbenas sugrįžta į didįjį futbolą

Nyderlandų futbolo legenda 36-erių metų Arjenas Robbenas nusprendė atnaujinti profesionalo karjerą. Lygiai metus be futbolo praleidęs A.Robbenas sukirto rankomis su savo vaikystės klubu „Gronningen“. A.Robbenas į „Gronningen“ gretas grįžta po 18 metų pertraukos. Čia jis dar 1996 m. pradėjo lankyti klubo akademiją, o 2000 m. pateko į pagrindinę ekipos sudėtį ir žaidė iki 2002 m., kai išvyko į PSV.
2020-06-27

Žymioji „kairė koja“ Robbenas deda tašką karjeroje – pelnė 250 įvarčių

„Tai be jokių abejonių yra sunkiausias sprendimas per visą gyvenimą“, – tokiais žodžiais ketvirtadienio vakarą savo įrašą apie karjeros pabaigą pradėjo viena ryškiausių Nyderlandų futbolo figūrų Arjenas Robbenas. 35-erių futbolininkas buvo laikomas vienu geriausiu kairiakojų žaidėjų pasaulyje. Paskutiniuosius karjeros metus A. Robbenas leido Miuncheno „Bayern“ gretose, anksčiau jis gynė ir Londono „Chelsea“ garbę.
2019-07-04

„Bayern“ tapo Vokietijos čempionu ir atsisveikino su trimis legendomis

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai pergalingai pabaigė Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybes ir 29-ąjį kartą tapo šalies čempionais. „Bundesliga“ karūnos likimas sprendėsi paskutiniojo, 34-ojo turo rungtynėse ir bavarai nesuteikė šanso Dortmundo „Borussia“ ekipai. „Bayern“ namie 5:1 (1:0) nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ bei surinkę 78 taškus dviem aplenkė Dortmundo futbolininkus, kurie paskutiniame ture 2:0 įveikė Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ klubas į priekį išsiveržė jau 4 min.
2019-05-18

Vokietijoje Miuncheno „Bayern“ pratęsė pergalių seriją

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse čempionų titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ namie 3:1 (2:1) įveikė Leverkuzeno „Bayer“ ir iškovojo trečią pergalę. Taškų dar nepraradęs „Bayern“ su devyniais taškais pirmauja čempionate, „Bayer“ lieka be pergalių ir paskutinėje vietoje. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 5-ąją minutę 11 m baudinį realizavo Wendellis. Vis tik čempionai nepasimetė ir dar iki pirmojo kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį. 10 min. pasižymėjo Corentinas Tolisso, 19 min.
2018-09-15

Bundeslygos sezonas startavo dviem atšauktais čempionų įvarčiais

Startavo Bundeslygos sezonas. Jį sunkia pergale pradėjo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, penktadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Hoffenheim“ futbolininkus. Svečiai ilgą laiką sėkmingai gynėsi. „Bayern“ varžovų vartus atrakino 23-ąją minutę, kai po Joshua Kimmicho pakelto kampinio įmušė Thomas Mulleris (1:0). „Hoffenheim“ pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet Joelintonas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.
2018-08-24

Čempionų taurė: „Liverpool“ pergalė paženklinta naujoko įvarčiu per save

„Liverpool“ naujokas Xherdanas Shaqiri įmušė per save, o jo komanda užtikrintai laimėjo tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynes Mičigane – 4:1 (1:1) nugalėjo Anglijos futbolo vicečempionę „Manchester United“. Liverpulio komanda du įvarčius pelnė iš žaidimo. 66-ąją minutę pasižymėjo Danielis Sturridge’as, 82-ąją – X. Shaqiri. Į „Manchester United“ vartus skirti du 11 metrų baudiniai. 28-ąją minutę nuo žymos tikslus buvo Sadio Mane, 74-ąją – Sheyi Ojo.
2018-07-29

Neįtikėtinas pusfinalis: „Real“ varžovų klaidos leido žengti į finalą

Madrido „Real“ – pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo Kijeve dalyvis. Tai paaiškėjo po Ispanijoje vykusių dramatiškų antrųjų pusfinalio rungtynių. Šeimininkai 2:2 (1:1) sužaidė su Miuncheno „Bayern“. „Real“ į finalą žengė dėl pergalės pirmajame mače svečiuose. Prieš savaitę Madrido futbolininkai Vokietijoje laimėjo 2:1. „Real“ UEFA Čempionų lygos trofėjų į viršų gali kelti trečiąkart iš eilės ir ketvirtąsyk per pastaruosius penkerius metus.
2018-05-01

Čempionų lygoje – atsakomieji pusfinalio mūšiai

Šiandien ir rytoj paaiškės UEFA Čempionų lygos finalo dalyviai. Antradienį bei trečiadienį vyks atsakomosios pusfinalio rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai namie priims Miuncheno „Bayern“, o „Roma“ savo aikštėje kovos su „Liverpool“. Abu mačus tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai. Dvikovų tiesioginė transliacija prasidės 21.35 val. Ypač didelį dėmesį kelia Ispanijos ir Vokietijos milžinų susirėmimas.
2018-05-01

Pirmajame futbolo spektaklyje „Real“ pasinaudojo „Bayern“ klaidomis

Madrido „Real“ laimėjo pirmąsias UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynes. Titulą ginantys ispanai pasinaudojo varžovų klaidomis ir svečiuose 2:1 (1:1) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Vyriausiajam šeimininkų treneriui Juppui Heynckesui pirmajame kėlinyje teko atlikti du priverstinius keitimus. Traumas patyrė Arjenas Robbenas ir Jerome’as Boatengas.   Vis dėlto mačo pradžia „Bayern“ nieko blogo nežadėjo. 28-ąją minutę po žaibiškos kontratakos įvartį pelnė Joshua Kimmichas.